قرارداد فرودگاه کارگران در COVD-19 مقدم تقاضا گنجاندن در 60 میلیارد دلار صنعت هواپیمایی نجات

واشنگتن – 32BJ SEIU جمهور Kyle براگ و قرارداد فرودگاه کارگران از برخی از ملت فرودگاه ها خواستار اولویت بندی کنگره سلامت ، ایمنی و امنیت اقتصادی از قرارداد فرودگاه کارگران در هر صنعت هواپیمایی نجات قانون.

“Coronavirus است که با داشتن یک تاثیر بسیار زیادی در زندگی ما و اقتصاد و فرودگاه کارگران که در خط مقدم از این بحران گفت:” کایل براگ رئیس جمهور 32BJ SEIU. “فرودگاه اغلب بزرگترین worksites در بسیاری از شهرهای ما بنابراین ما باید برای حفاظت از سلامت اقتصادی کشور—و است که شامل سلامت و ایمنی و امنیت اقتصادی از قرارداد فرودگاه کارگران که حفظ فرودگاه در حال اجرا در هر روز است. آن را فقط به شرکت های بزرگ که نیاز به پشتیبانی این مردم آمریکا است. آنها هستند که در خط مقدم. وجود دارد بدون هیچ دلیل حمایت های اولیه برای قرارداد فرودگاه کارگران نباید گنجانده شود و ما در حال رفتن به نگه دارید هل دادن برای آن است.”

“از لغو پرواز باعث شده است که کاهش ساعات کار ما” گفت: ولادیمیر Clairjeune که مشغول به کار به عنوان یک مسافر از خدمات نماینده در فرودگاه JFK برای 10 سال. “بسیاری از ما در تاریکی در مورد چگونه ما در حال رفتن به پرداخت صورتحساب خود را. با ممنوعیت پروازها از اروپا و با ما زندگی می کنند بسیار واقعی ترس است که این فرودگاه ممکن است تعطیل, که ما ممکن است یک کار بیرون آمدن از این. ما چگونه پرداخت صورت حساب های ما چگونه ما مراقبت از خانواده ما است.”

کابین پاک کننده صندلی چرخدار مسئولین و دیگر فرودگاه کارگران در مرکز coronavirus همه گیر و نقش مهمی در متوقف کردن عفونت از سراسر ایالات متحده در سیستم حمل و نقل هوایی و به شهرستانها و شهرهای سراسر کشور است. بسیاری از آنها در حال حاضر تلاش در پرداخت کم و بدون پرداخت روز بیمار یا مزایای بهداشت و درمان و در حال حاضر بسیاری از آنها گذاشته شده و یا در صورت امکان اخراج.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“زمانی که اخراج اتفاق می افتد, من می دانم آن را ارسال فرودگاه کارگران در یک سقوط می گوید:” بن مک میلان یک صندلی چرخدار همراه در فرودگاه بین المللی فیلادلفیا. “چگونه ما همچنان به ارائه برای ما عزیزان ؟ من صرف ساعت در فرودگاه هل دادن پدربزرگ و مادربزرگ و مسافران معلول اما چه کسی به مراقبت از من در زمان نیاز دارید ؟ کنگره نیاز به اطمینان حاصل شود هواپیمایی را دریافت نمی یونان مگر اینکه زحمتکش قرارداد فرودگاه کارگران هستند محافظت می شود.”

“این بیماری همه گیر تبدیل شده زندگی من وارونه است. من سه تا از بچه ها به مراقبت از و به پرداخت صورتحساب و در حال حاضر فرودگاه کارگران در آستانه اخراج. من سخت کار می کنند و من می آیند به لیبرتی نیوآرک هر روز در طول این بحران به انجام کار است. کمک مالی نمی تواند پشت سر بگذارید قرارداد کارگران مثل من که سفر هوایی ممکن است” Takiah گرت نماینده خدمات مشتری در Newark Liberty International Airport.

در این زمان بی سابقه کنگره باید همه از آن می توانید برای محافظت از سلامت اقتصادی کشور, اما این مهم است که قرارداد فرودگاه کارگران که برای آمدن به تماس نزدیک با میلیون ها نفر از مسافران هر روز دسترسی کامل به کمک های اضطراری مانند اخراج حفاظت پرداخت مرخصی استعلاجی و مقرون به صرفه مراقبت های بهداشتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de