کنترل بیماری های قلبی نیز ممکن است به محافظت از سلامت مغز

جلوگیری از بیماری های قلبی ممکن است به محافظت از شما را از زوال عقل, محققان می گویند.

مطالعه جدید نگاه تقریبا 1600 نفر در سن متوسط 79.5 بودند که پس از 21 سال است. خود را از خطر بیماری های قلبی مورد بررسی قرار گرفت و در ابتدا و شرکت کنندگان تا به حال سالانه حافظه و تفکر در آزمون.

غذای آماده: مردم با خطر بالاتر ابتلا به بیماری های قلبی نیز بیشتر ذهنی یا شناختی, کاهش, از جمله افزایش نشانگر بیماری آلزایمر.

که نشان می دهد که نظارت و کنترل بیماری های قلبی ممکن است مهم برای سلامت شناختی بعدها در زندگی, محققان گفتند.
این یافته ها منتشر شد 18 مه در مجله کالج آمریکایی قلب و عروق است.

“در صورت عدم وجود درمان موثر برای زوال عقل ما نیاز به نظارت و کنترل خطر قلبی عروقی بار به عنوان یک راه برای حفظ بیماران سلامت شناختی به عنوان سن آنها گفت:” مطالعه نویسنده Weili زو از دانشکده بهداشت عمومی در تیانجین دانشگاه علوم پزشکی در چین است.

“با توجه به افزایش تدریجی در تعداد موارد زوال عقل در سراسر جهان یافته های ما باید هر دو بالینی و بهداشت عمومی ارتباط” زو گفت: در انتشار اخبار مجله.

زوال عقل را تحت تاثیر قرار 50 میلیون نفر در سراسر جهان در سال 2017 و سازمان بهداشت جهانی پیش بینی آن را تحت تاثیر قرار 82 میلیون نفر در سال 2030.

آن هیچ درمان موثر پس از شناسایی و اصلاح عوامل خطر است که می تواند تاخیر و یا جلوگیری از زوال عقل در حال تبدیل شدن مهم تر است.

“نتایج حاصل از این مطالعه نشان می دهد یک ابزار مفید برای ارزیابی خطر ابتلا به زوال عقل و حمایت از توصیه های به شدت مدیریت عوامل خطر قلبی-عروقی در میانسالی” دکتر Costantino Iadecola نوشت: در یک سرمقاله همراه. او مدیر Feil خانواده مغز و ذهن موسسه پژوهش در پزشکی ویل کرنل در شهر نیویورک است.

برخی از مطالعات قبلی مربوط به بیماری های قلبی خطرات به کمترین حجم خاص مناطق مغز مانند سفید و ماده خاکستری و ماده هیپوکامپ اما یافته اند همخوانی ندارد.

اطلاعات بیشتر

ملی قلب ریه و خون موسسه ارائه می دهد یک راهنمای برای یک قلب سالم.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im