پخت و پز نشان می دهد میزبان والری Bertinelli مصرف آن را یک روز در یک زمان

نیویورک, مارس 10 (UPI) — مداخله از فصل 11 از والری خانه پخت و پز بود تعطیل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما میزبان والری Bertinelli نمی توانید صبر کنید برای بینندگان به دیدن این 10 قسمت او به پایان رسید.

این نشان می دهد شروع خواهد شد نورد از یکشنبه در شبکه غذایی.

“من بسیار هیجان زده برای مردم را به دیدن قسمت های جدید. وجود دارد برخی از دستور العمل های شگفت انگیز و من فکر می کنم مردم در حال رفتن به آن لذت ببرید با آنها و آنها را خود به خود” 60 ساله تلویزیون icon گفت آپی در یک مصاحبه تلفنی اخیر.

“من امیدوار هستم که مردم آنها را و برچسب من [اجتماعی] بنابراین من می توانید ببینید چه چیزی آنها انجام می دهند” Bertinelli گفت.

نشان می دهد به نام بهترین برنامه آشپزی و Bertinelli انتخاب شد, بهترین آشپزی میزبان در سال گذشته جایزه امی در طول روز.

او گفت که او هنوز هم می تواند آن را باور نمی کند.

“همه چیز در مورد آن شب جادویی بود. من به آنها نگاه کنید و فکر می کنم ” آه خدای من! این نام من بر روی آن!'” او گفت:. “من لازم نیست که کلمات چگونه شوکه شدم اول از همه و چگونه ممنون و سپاسگزار است که من به کار با مردم من را وادار به کار می کنند و چقدر سخت کار می کنند به من نگاه خوب است.”

معروف برای بازیگری در نقش اصلی یک روز در یک زمان, Touched By an Angel و داغ در کلیولند, Bertinelli باعث می شود جذاب و relatable پخت و پز نشان می دهد میزبان, چت با مهمانان و مخاطبان در حالی که به زحمت شلاق تا وعده های غذایی خوشمزه.

“این قطعا یک عضله است که من تا به حال برای شروع کار به دلیل آن چیزی نیست که من استفاده می شود به,” او گفت:. “معمولا زمانی که من هستم, آشپزی من یک لیوان شراب و من صحبت کردن نیست. این کاملا جدید بود برای من. من به آن استفاده می شود به راحتی اما آن را مانند ساخت شکرگزاری شام هر روز و صحبت کردن کل زمان از طریق آن است.”

به عنوان کالیفرنیا به آرامی بازگشایی آن هنوز مشخص نیست زمانی که فیلمبرداری باقی مانده سه قسمت از سر گرفته خواهد شد. Bertinelli انتظار ندارد او واقعیت نشان می دهد برای دریافت چراغ سبز زودتر از اسکریپت درام یا کمدی.

“من نمی بینم که چگونه آن کار می کند. من نمی توانم پوشیدن ماسک در حالی که من انجام می دهند نشان می دهد و تمام خدمه پوشیدن ماسک و پس از آن من نمی? آیا ما تست شده ؟ آیا ما را به ما درجه حرارت هر روز ؟ ” او تعجب با صدای بلند. “تا زمانی که ما یک سیستم است که ما می توانیم اعتماد من نمی دانم چگونه این اتفاق می افتد.”

با بسیاری از جنبه های جامعه در متوقف معلوم نیست چه تلویزیون و رستوران صنایع را مانند نگاه در آینده نزدیک.

“عمدتا به من هیچ ایده چرا که این مردم هستند که قرار است به ما از طریق این هیچ ایده یا, و آنها در حال دروغ گفتن به ما و آنها به ما دروغ,” Bertinelli گفت.

“اگر همه ما تا به حال بیشتر اطلاعات درست اگر ما واقعا به گوش پزشکان و ER کارکنان و پرستاران هستند که واقعا کار می کند و واقعا رنج می برند و واقعا در تلاش برای نگه داشتن همه ما از مرگ همه ما را در خانه بمانند. هنگامی که وجود دارد بیش از حد بسیاری از سیگنال های مختلط و آنها سیاسی آن کمک نمی کند علم واقعی” او گفت:.

این بازیگر گفت: هیچ سمت روشن به مردم گیر بودن در خانه, صفحه اصلی اجتماعی فاصله به سرعت گسترش این بیماری به جای کار رفتن به مدرسه و یا گذراندن وقت با دوستان و خانواده.

“من نمی بینم یک پوشش نقره ای را به این, بسیاری از مردم در حال مرگ گفت:” Bertinelli که اذعان می کند او نگران است از او به آسم در نظر گرفته است و در معرض coronavirus. “من وحشت زده در آنچه اتفاق می افتد در کشور ما و این که ما دروغ گفته تا زمانی که ما در مورد خطر و شدت این ویروس است.”

Bertinelli سوار کردن بیماری همه گیر در خانه با شوهر برنامه ریز مالی تام حیاتی و هفت حیوانات خانگی.

او با استفاده از ویدئو کنفرانس فناوری به نگه دارید تا با سابق خود را در کلیولند co-stars کتاب او و او پسر 29 ساله نوازنده ولفگانگ ون هیلن.

برای نگه داشتن از احساس درماندگی و سرخوردگی Bertinelli گفت: او اهدا به موسسات خیریه و پخت رفتار برای افرادی که آن را آسان تر برای او را به ماندن در خانه و امن است.

این نامه حامل که تحویل ایمیل خود را به تازگی دریافت یک صفحه تازه پخته شده کیک های شکلاتی, برای مثال.

“همه ما در واقع می تواند کمک به یکدیگر دادن به این سازمان آنچه که ما می توانیم و اگر ما نمی تواند ما را مجبور به خوردن پس از سفارش از رستوران های محلی, نوک آنچه که ما می تواند به افرادی که در حال اجرا هستند غذا را به ما و یا نکته که چه ما می توانیم به مردم که ما آن را انتخاب کنید,” او گفت:.

ایالات متحده هرگز واقعا با تمرکز بر کارگران ضروری است که نگه داشتن آن در حال حرکت و رشد او اشاره کرد.

“ما در حال حاضر درک این افرادی که نیاز به پرداخت می شود و پرداخت خوب,” او گفت:.

Bertinelli گفت که او می خواهد به پرش بر روی پخت نان ارابه موسیقی اما برای برخی از دلیل نبوده است قادر به.

“برای طولانی ترین زمان من می توانم پیدا کردن مخمر که مرا سوار دیوانه چون من می خواستم به نان اما در حال حاضر که من باید مخمر من یک بلوک ذهنی. آن را بسیار ترسناک است. من نمی دانم چه چیزی اشتباه است با من” او خندید.

اگر چه او با تمرکز بر ساخت والری خانه پخت و پز در حال حاضر Bertinelli نشده رد بازگشت به اسکریپت تلویزیون.

“اگر چیزی می آید تا من قطعا به آن باز” او گفت:, و اضافه کرد او نتواند در کلیولند و خواستار پنج سال او در طنزهای تلویزیونی سرگرم کننده ترین زندگی خود را.

Bertinelli نیز عشق به ستاره مهمان در این بازسازی از یک روز در یک زمان. او گفت ظاهر شده بود برنامه ریزی شده بود اما اوراق به دلیل درگیری های برنامه ریزی و سپس هر دو کمدی و والری خانه پخت و پز رفت و در وقفه به دلیل بیماری همه گیر.

“آنها همه درخشان. آنها خیلی برجسته است. آنها خیلی خوب در آنچه انجام می دهند,” او گفت: از نمایش جدید بازیگران و تیم خلاق. “من امیدوار هستم که همه ما دوباره شاید من هنوز هم می توانید مهمان شات. من عاشق این مردم. آنها فوق العاده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de