Coronavirus: 7 راه شما ممکن است وحشت اشتباه

سالت لیک سیتی — اعداد در حال تغییر سریع تر از یک خبرنگار می تواند آنها را از نوع اما از صبح روز سه شنبه 91,916 مردم شده بود بیمار توسط رمان coronavirus در 71 کشور جهان است. و 3,158 مرده بود از جمله هفت در واشنگتن است.

در برابر پس زمینه از صدها نفر از اخبار و ده ها تن از کنفرانس های مطبوعاتی برگزار شد روزانه در سراسر کشور به بحث COVID-19 مرگ و آماده شدن آمریکایی ها می تواند بخشیده شود برای وحشت کمی در چشم انداز بالقوه بیماری همه گیر. و هیچ مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری استفاده نمی شود کلمه همه گیر و در عین حال به توصیف شیوع بیماری در سراسر جهان و بالقوه برای بسیاری از مردم برای تبدیل شدن به آلوده به ویروس حرکت از فرد به فرد در جوامع و از جمله در ایالات متحده است.

اما مقامات بهداشتی و دیگران هشدار می دهند که به عنوان اغلب اتفاق می افتد در یک رویداد جرم برخی از مردم در حال نادیده گرفتن هشدارها و محدود کردن توانایی خود را به آماده شود باید شیوع رخ می دهد در جامعه خود را. و دیگران ممکن است با تکیه بر قابل اطمینان ترین اطلاعات و یا انجام آنچه کارشناسان می گویند در واقع کمک می کند.

“من گمان می کنم بسیاری از افراد در حال گرفتن یک رویکرد اندازه گیری و صحبت کردن به کارفرمایان خود و خانواده و همسایگان و دوستان. آیا اگر ما نیاز به قرنطینه? ما چگونه انجام این کار ؟ ” گفت: Joseph Dougherty, سخنگوی یوتا بخش مدیریت اضطراری.

اما وجود خواهد داشت مردمی که بیش از حد تاکید و آماده سازی بد انتخاب و یا در حال آماده شدن در همه.

در اینجا راه شما ممکن است وحشت اشتباه و چه کاری انجام دهید.

گسترش عفونت است نه یک فاجعه طبیعی است.

شما نمی آماده سازی همان است که شما را برای یک زلزله یا یک گردباد. شما نمی خواهد در صفحه اصلی به صورت دو هفته جدا شده و بدون منابع, بنابراین شما نمی نیاز به آب باتری و یا شمع می گوید: نیکلاس Rupp سخنگوی Salt Lake County Health Department.

“آب و برق را عملکرد خوب است. برق و آب آشامیدنی گاز شما تمام است. بنابراین تنظیم آن را کنار گذاشته و تمرکز بر روی چیزهایی که واقعا قابل اجرا در این شرایط همه چیز شما ممکن است نیاز به دلیل این که شما نباید ترک خانه خود را,” او گفت:.

لیست خود را شامل تجویز بیش از حد دارو برای از بین بردن علائم بیماری تنفسی, غذایی و تمیز کردن وسایل. او اشاره می کند که مقامات بهداشت نمی دانم چه نوع از پاک کننده است که بهترین در برابر coronavirus اما هاردی نورو ویروس بوده و مستعد ابتلا به سفید کننده.

هاردکور, “preppers” کسانی که سعی کنید به آماده برای هر گونه شرایط اضطراری را تمسخر در ق در آخرین لحظه دست پاچه آماده سازی با توجه به MIT Technology Review. نظر مدیر گفت: کسانی که پست ها حذف شده بودن و سریع از آنجا که آنها در خدمت هیچ ارزش به جامعه است که در واقع تلاش می کند تا برای آماده سازی. “شاخص های مورد آماده سازی (sic) برای شرایط اضطراری و ایجاد کمبود عرضه از آنجا که شما در حال حاضر به طور ناگهانی نیاز به 3 جعبه N95 ماسک برای استفاده شخصی خود را (بله, من با حذف یکی از این امروز است.)”

که یک ویروس می تواند گسترش به طور گسترده ای از فرد به فرد در یک جامعه نمی گوید زیادی در مورد اینکه چگونه افراد بیمار خواهد شد.

CDC می گوید: حدود 80 درصد از کسانی که مریض را تجربه بیماری خفیف است. در انتهای دیگر به عنوان بسیاری از 3% (برآورد متفاوت است) می میرند. تلفات خواهد شد به مراتب کمتر اگر مردم در انجام بخشی خود را برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

در کشورهای با گسترده بیماری بدترین نتایج شده اند در میان کسانی که مسن هستند و باید شرایط بهداشتی مزمن. چین دیدم تعداد زیادی از مرگ و میر در میان مردان بودند که 50 و به خصوص کسانی که می خواهم دودی. آنها را دیدم کمی بیماری در میان کودکان است. خواهد بود که درست در همه جا ؟ روشن نیست اما مقامات بهداشتی می گویند به توجه به کسانی که با بیماری های مزمن و یا افرادی که مسن هستند و یا سیستم ایمنی سرکوب شده است. و آنها توجه داشته باشید که کودکان نیاز به جلوگیری از این بیماری به عنوان خوبی هم برای خود sakes و از آنجا که آنها ممکن است قادر به انتقال آن است.

نگرانی در مورد آنچه که کارشناسان در مورد نمی دانم coronavirus ممکن است منجر به احساس درماندگی است.

“من می خواهم مردم را تشویق به توجه به علم” Dougherty گفت. “ما بسیار عالی پزشکان و محققان و اپیدیولوژی کار به درک این ویروس و انتقال آن. کسانی که می رویم به ما بهترین منابع است. تردید از جایی که شما می توانید اطلاعات خود را.”

Dougherty و دیگران می گویند به زحمت با وب سایت های نا آشنا و یا تصادفی Facebook پست ها و الگوهای رفتاری. اعتماد شرکای دولت پیگیری آنچه که در واقع در جریان است. “این افراد در حال کار اضافه کاری به مطمئن شوید که بهترین اطلاعات در خارج وجود دارد.” علاوه بر CDC او امتیاز به coronavirus.utah.gov که منجر به یوتا وزارت بهداشت و ساخته خواهد شد با اطلاعات بیشتر در طول زمان است.

این ویروس گسترش است نه بر اساس یک فرد نژاد و یا پس زمینه های قومی.

زمينه را ندارد یکی به احتمال زیاد آلوده و یا آلوده به دیگران است. چیزی که مهم است این است که قرار گرفتن در معرض بنابراین خط اول تست شده است محدود به کسانی که سفر به محل که در آن ویروس برای اولین بار به طور فعال مشمئز کننده مردم ووهان چین. در حال حاضر تست گسترش یافته و علامتی افرادی که در معرض کسی که این ویروس بدون در نظر گرفتن جایی که آنها ممکن است آن را بدست.

چیزی در مورد چینی یا آسیایی باعث می شود کسی که بیشتر احتمال دارد به گسترش و یا coronavirus. آیداهو بومی اسکاندیناوی تبار بود که در یک منطقه خاص از چین و یا نزدیک همکاران با کسی که وجود دارد بیشتر مستعد آلوده و آلوده دیگران از یک فروشنده در نیویورک چینی که نه در سفر و یا در نزدیکی کسی که انجام داد.

یک شات ذات الریه نخواهد محافظت از شما در برابر COVID-19 حتی اگر این بیماری می تواند منجر به ذات الریه برای برخی از مردم است.

کروناویروس یک ویروس است. ذات الریه شات برای پنومونی باکتریایی ویروسی نمی شود ذات الریه. که گفت: “ما لازم نیست که مقدار زیادی از اطلاعات در مورد عفونت های باکتریایی پیچیده COVID-19 اما برخی مرگ و میر ها به احتمال زیاد با توجه به عوارض باکتریایی. با آنفولانزا بسیاری از این (مرگ و میر) با توجه به pneumococcus باکتری که ذات الریه شات محافظت در برابر, بنابراین برای یک آنفولانزای همه گیر پاسخ روشن است: بله. برای این ویروس شات نمی تواند صدمه دیده ممکن است کمک کند و شما باید آن را دریافت کند به هر حال بر اساس سن و بیماری اما ما هنوز نمی دانند” گفت: دکتر اندرو پاویا, رئیس بخش اطفال بیماری های عفونی در دانشگاه یوتا سلامت.

به روز بودن در واکسن از جمله واکسن ذات الریه اگر شما در خانه مهم است. Coronavirus به نظر می رسد به اعتصاب سخت ترین کسانی که شرایط پزشکی مزمن و افراد مسن و افرادی که سیستم ایمنی بدن به خطر بیافتد. بنابراین شات ذات الریه ممکن است کمک کند در برابر یک همبود بیماری است که می تواند آن را حتی سخت تر برای مبارزه با کروناویروس “چیزی دیگری که حملات خود سیستم است که آن را تا به توانایی برای مبارزه با” گفت: خطر است.

در یک ورید مشابه برخی از مردمی تلاش دیوانه وار برای امن آنتی بیوتیک ها و آمادگی برخی از وب سایت ها می گویند که یک ایده خوب است. مشکلات وجود دارد که با. اولین آنتی بیوتیک درمان نمی ویروس ها. آنها کشتن باکتری ها است. و آنتی بیوتیک های مختلف هدف خاص باکتری است.

به علاوه در صورت افزایش مقاومت آنتی بيوتيکی پزشکان تمایلی به تجویز آنتی بیوتیک ها به جز خاص در برابر باکتری ها و ویروس. بعید است کسی است که تجویز آنها به عنوان یک اقدام پیشگیرانه از آن نیست چند کارشناسان بهداشت گفت: Deseret News.

این فکر که شما واقعا نیاز به یک ماسک بد است.

و این می تواند ایجاد یک کمبود برای کسانی که واقعا انجام دهد.

ماسک ها برای کسانی که بیمار هستند برای کمک به جلوگیری از آلوده کردن دیگران و خود را برای نزدیک مراقبان.

خریداران در حال خرید بسیاری از اقلام در مقدار بیشتری از آنها نیاز از کاغذ توالت به مواد غذایی کنسرو شده. کارشناسان و دیگران می گویند به خاطر داشته باشید که افراد دیگر نیز در تلاش برای آماده سازی. رسانه ها مانند لس آنجلس تایمز و نیویورک تایمز گزارش شده است در جوامع هستند که از برخی از آماده سازی اصول اولیه مانند ضد عفونی کننده دست و پاک کننده ها. در استرالیا, آنها حتی تا به حال یک کنسرو کمبود.

Rich Rice loads some bottled water into his truck as he and other shoppers at the Lehi Walmart purchase water bottles, toilet tissue and other items in the wake of coronavirus concerns on Tuesday, March 3, 2020. Shoppers are being told that they can only buy up to five cases of water and up to three cases of toilet tissue from that store.
غنی برنج بارهای برخی از آب بطری به کامیون خود را به عنوان او و دیگر خریداران در لحی خارج خرید آب بطری و کاغذ توالت و دیگر موارد در پی coronavirus نگرانی در سه شنبه, 3 مارس سال 2020 است. خریداران گفته است که آنها فقط می تواند خرید به پنج مورد از آب و به سه مورد از دستمال توالت از این فروشگاه.
اسکات G Winterton, Deseret News

هیچ واکسن اما این ایده که عفونت اجتناب ناپذیر است که به سادگی درست نیست.

Dr. Anthony Fauci که ریاست موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: مردم می توانند از خود محافظت کنند با “نوع از چیزهایی که شما می توانید برای محافظت از خودتان در برابر آنفولانزا”: شستن دست و دور ماندن از افرادی که سرفه و عطسه ماندن در خانه اگر شما بیمار هستید و نگه داشتن بچه های خود را در صفحه اصلی اگر آنها بیمار است.

مردم می توانند حس مشترک اقدامات برای کاهش قرار گرفتن در معرض و باید آنها آلوده شدن آنها می تواند کمک به محافظت از دیگران است.

در حال حاضر زمان خوبی برای صحبت با دکتر خود در مورد چگونه برای قرار دادن کنار نسخه شما ممکن است نیاز به دلیل آن ممکن است شامل هماهنگی با شرکت های بیمه و دیگران. شما ممکن است مجبور به پرداخت از جیب. خطر و دیگر کارشناسان می گویند داشتن دارو برای شرایط مزمن مانند آسم و دیابت و فشار خون بالا می تواند مهم باشد اما شما نباید وحشت. فکر می کنم در مورد چه کسی خواهد بود قادر به انتخاب کنید تا دارو را برای شما و یا چگونه می توانید از کوسن های کوچک عرضه اگر شما در پایان نسخه پزشک و بیمار به اندازه کافی به خود شده است. اگر شما کار را از طریق جزئیات در پیشبرد نمی توان آن را یک بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im