Coronavirus بوم عزیزم بعید بررسی نشان می دهد

خواهد به ماندن در خانه و سفارشات صادر شده در مارس و آوریل در نتیجه یک “coronavirus رونق کودک” به عنوان برخی پیش بینی کرده اند?

شاید نه بر اساس یک نظرسنجی جدید از بیش از 1000 بزرگسالان ایالات متحده انجام شده توسط محققان از دانشگاه ایندیانا.

تبلیغات

حدود نیمی از مردم سوال شد گزارش بدون تغییر در زندگی جنسی خود در اوایل coronavirus قرنطینه از اواسط ماه مارس تا اواسط آوریل — زمانی که اکثریت آمریکایی ها در خانه بودند در زیر پناهگاه در محل سفارشات.

نیم دیگر گفت: زندگی جنسی خود را تغییر داده بود — با برخی از گزارش را افزایش می دهد و بسیاری از گزارش کاهش می یابد در سراسر 10 رفتارهای جنسی از جمله بغل کردن و بوسیدن دست یا cuddling با یک شریک رمانتیک, خود ارضایی, استمناء, جنسی از طریق واژن و “sexting.”

مختلفی یافته های این نظرسنجی-که برخی از آنان در رابطه جنسی بیشتر و برخی کمتر داشتند و بسیاری از ماند سازگار — منعکس کننده منحصر به فرد و مجموعه ای از عوامل در بازی زمانی که بسیاری از جهان گیر کرده بود در خانه.

“اگر شما به قرنطینه با یک شریک زندگی شما ممکن است پیدا کردن راحتی در حفظ یک ارتباط جنسی با شریک زندگی” گفت: مطالعه همکاری نویسنده دوون Hensel یک دانشیار طب اطفال در دانشگاه ایندیانا دانشکده پزشکی.

“از طرف دیگر سکه ممکن است که شما یک مقدار زیادی در رفتن در خانه — به از دست دادن مراقبت از کودک در منزل, تلاش برای کار در خانه متعادل بسیاری از تعهدات در مقدار بسیار کمی از فضا — ممکن است را ساخته اند مردم بیشتر تاکید کرد و کمتر علاقه مند به جنس” او اشاره کرد.

تبلیغات

کاهش فعالیت جنسی بودند شایع تر از افزایش با توجه به بررسی. عوامل خاصی مانند داشتن بچه های بزرگتر در خانه تاکید در مورد COVID-19 خطر و نشانه های افسردگی به نظر می رسید که واقعا قرار دادن یک دمپر در زندگی جنسی.

افرادی که گفت: آنها می خواهم احساس افسرده و یا تنها در قرنطینه بودند بیشتر احتمال دارد به گزارش یک کاهش در اعمال جنسی با شریک زندگی خود را. همان حقیقی است برای کسانی که احساس آسیب پذیر به COVID-19 پزشکی عواقب.

کسانی که فکر می کردند ممکن است از دست دادن شغل خود بودند نیز بیشتر احتمال دارد به گزارش کاهش رفتارهای جنسی با شریک زندگی خود را.

به جای shying دور از ارتباط جنسی را هنگامی که شما احساس اضطراب یا افسردگی دکتر ژاکلین کودکان, یک روانپزشک در بیمارستان مکلین در بوستون خواست مردم را در نظر بگیرید با استفاده از محبت و لمس به عنوان یک راه آرام کردن نگرانی.

“می دانیم که لمس فوق العاده نیروی قدرتمند در یک رابطه است و در اینجا ما در فوق العاده تحریک کننده اضطراب و ما باید این آسان دارو-رایگان راه های کاهش اضطراب ما,” یوونتوس گفت.

سن کودکان و نوجوانان بخشی از

یکی از جالب ترین یافته های, با توجه به Hensel بود که در این سن کودکان در خانه تا به حال تاثیر قابل توجهی در گزارش خود از زندگی جنسی از پدر و مادر است.

مردم با کودکان بسیار جوان — زیر سن 5 — بودند سه برابر بیشتر احتمال دارد به گزارش افزایش در “شریک فعالیت های پیوند” مثل بغل کردن, بوسیدن, cuddling و یا دست در دست با یک شریک.

مردم با مدرسه ابتدایی-کودکان — بین سنین 5 و 12 — به احتمال زیاد به ارائه گزارش کاهش شریک زندگی-فعالیت های پیوند و همکاری فعالیت جنسی است. این بررسی نشان داد هیچ اثر قابل توجهی از بچه های نوجوان در خانه پدر و مادر’ فعالیت جنسی است.

تبلیغات

محققان فرض است که پدر و مادر از کودکان کوچک ممکن است بیشتر استفاده می شود به داشتن فرزندان خود در خانه و در نتیجه می تواند به راحتی حفظ قبل از همه گیر برنامه — مانند چرت و زودتر bedtimes. پدر و مادر, مسن, سن مدرسه کودکان ممکن است تا به حال به upend روال خود را برای نظارت بر کودکان خود را ترک کمی زمان برای رابطه جنسی.

پدر و مادر نیز ممکن است بیشتر احساس خودآگاه مهربان بودن با شریک زندگی خود را هنگامی که کودکان بزرگتر در اطراف تمام وقت, با توجه به سن.

“من صحبت کرده اند در عمل به بسیاری از مردم که احساس خود آگاهانه هنگامی که فرزندان خود را همیشه در اطراف آنها به خصوص دبیرستان و راهنمایی کودکان, اما همچنین مدرسه ابتدایی کودکان” کودکان توضیح داد.

درک زمان با شریک زندگی

زمانی که ممکن است کودکان را تشویق پدر و مادر به محبت با یکدیگر در اطراف بچه های خود را بدون در نظر گرفتن سن.

“پدر و مادر به اشتباه در محبت با یکدیگر و تنها بودن محبت با بچه ها. آن را می دهد پیام های اشتباه” او گفت:. “تمام کسانی که niceties — بوسیدن دست در آغوش بگیرید و نوازش — نه تنها مهم برای داشتن رابطه جنسی خوب با شریک زندگی خود را, اما آنها نیز کمی سیگنال به کودکان در سن مدرسه که ازدواج سرگرم کننده است.”

ها اضافه شده است که کودکان “همیشه در حالت آماده باش برای نشانه هایی از اینکه چگونه پدر و مادر خود رابطه در حال انجام است.”

اگر چه stay-at-home سفارشات برداشته شده است در اکثر نقاط کشور یوونتوس گفت که مردم باید سعی کنید به درک بالقوه پوشش نقره ای از COVID-19 بیماری همه گیر — صرف زمان بیشتری را با شرکای خود و خانواده.

او همه زوج ها توصیه به تأمل در آن زمان آنها با هم در قرنطینه-هر دو خوب و بد.

تبلیغات

“اکثر زوج ها نیاز به زمان برای گرفتن سهام از آنچه که آموخته ام در مورد رابطه خود را دلیل این که شما بسیار به ندرت این زمان برای بررسی دقیق,” یوونتوس گفت.

در عمل به او گفت: زوج می تواند از یکدیگر بپرسید سوالاتی مانند “چه چیزی را به ما آموخته است که ما گرامی در مورد هر یک از دیگر ؟” و “آنچه ما آموخته است که واقعا روی اعصاب ما را در مورد هر یک از دیگر؟”

در حالی که برخی از زوج ها می توانید با شرکت در این بحث توسط خود و دیگران ممکن است نیاز به شخص دیگری برای تسهیل گفتگو. Hensel توصیه جنسی به در نظر پزشکی از راه دور برای درمان.

“ما دیده ایم پزشکی از راه دور کار در سراسر هیئت مدیره و من فکر می کنم که ممکن است یک جامد توصیه لحاظ از راه هایی که مردم می توانند کار و راه خود را از طریق تمایلات جنسی مربوط به مشکلات در طول همه گیر بار,” او گفت:.
مطالعه منتشر شد به تازگی به عنوان یک preprint در medRxiv.

يافته ها نمی شد موضوع برای بررسی دقیق و باید در نظر گرفته مقدماتی.

اطلاعات بیشتر

انجمن روانشناسی آمریکا در COVID-19 و سلامت روان.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de