Coronavirus biz news: خارج به نظر می رسد به استخدام 50K بیشتر; بوئینگ می شود یکی دیگر از شکست

شیوع کروناویروس است برخورد یک شوک به اقتصاد جهانی با سرعت بی سابقه ای. در زیر تحولات اخیر جمعه مربوط به اقتصاد جهانی محیط کار و گسترش ویروس.

رسانه های اجتماعی فاصله

رسانه های اجتماعی شرکت کرده اند به طور فعال به دنبال سرکوب اطلاعات غلط است که منجر به رفتار خطرناک است. این در حالی است که این بیماری همه گیر را مختل عملیات داخلی در سراسر بخش فن آوری.

— Facebook کارکنان را از راه دور کار حداقل تا پایان ماه مه. مارک زوکربرگ مدیر عامل گفت در یک پست که کارکنان احساس می کنند نمی تواند بازگشت به دفاتر خواهد بود و مجاز به کار از راه دور از طریق حداقل تابستان است.

— اخبار دیجیتال ناشر بورسی رسانه ای است که furloughing حدود 100 نفر یا 9 درصد از کارکنان خود را بدون پرداخت هزینه از ماه مه تا ژوئیه و برش پرداخت به طور موقت بین 15% و 25% برای کسانی که به کسب حداقل $130,000. حقوق برای هر دو مدیر عامل و رئیس جمهور خواهد شد به نصف کاهش دهد. این شرکت که منتشر نیویورک مجله ها و وبلاگ ها از جمله بورسی خوار و SB Nation انتظار کاهش درآمد در ده ها میلیون نفر.

خرده فروشی, درد

تاریک عرض بگویید داستان از چه چیزی اتفاق افتاده است به بخش خرده فروشی و در حال ظهور اقتصادی رنگ و حتی تیره تر تصویر.

— در نامه ای به کنگره, خرده فروشی, انجمن مدیران صنایع که تعداد میان اعضای بهترین خرید خارج شده و فاصله کنگره خواسته تا اجازه دهد furloughed گذاشته و خرده فروشی کردن کارگران به پذیرش کار پاره وقت شیفت بدون کاهش در دولت مزایای بیکاری.

— خارج شده و در ضمن می گوید که قصد دارد به استخدام یکی دیگر از 50,000 کارگران برای دیدار با افزایش تقاضا برای ملزومات پس از رسیدن به هدف خود را برای اضافه کردن 150,000 جدید کارگران شش ماه جلوتر از برنامه. این کشور بزرگترین خصوصی کارفرمای خود را اعلام کرد, استخدام در نظر دارد در اواسط ماه مارس و انتظار می رود برای تکمیل, استخدام در پایان ماه مه.

آن را می گوید آن را دریافت بیش از یک میلیون متقاضیان عمدتا موقت یا پاره وقت شغل است که می تواند تبدیل به دائم. این کار را با بیش از 70 شرکت در مهمان نوازی رستوران و صنعت خرده فروشی است که furloughed کارگران است.

بوئینگ شکست

بوئینگ رنج می برد یکی دیگر از شکست بیش از آن 737 Max در روز جمعه به عنوان General Electric Co.’s هواپیما-اجاره بازوی لغو سفارش 69 از هواپیما شده اند که دارند برای بیش از یک سال پس از سقوط. جنرال الکتریک سرمایه خدمات حمل و نقل هوایی با اشاره به نیاز کمتری برای هواپیما توسط شرکت هواپیمایی مشتریان. نزدیک به دو سوم از جهان هواپیماهای مسافربری هستند دارند به دلیل افت شدید در طول سفر coronavirus همه گیر و بوئینگ حذف حدود 300 حداکثر جت از آن سفارش کتاب در ماه گذشته.

بوئینگ همچنین گفت: آن را به از سرگیری تولید دوشنبه در امکانات در نزدیکی فیلادلفیا که تولید هلیکوپتر نظامی پس از دو هفته تعطیلی به دلیل coronavirus. اعلام این خبر یک روز پس از بوئینگ گفت: آن را به از سرگیری تولید در جت تجاری-مجمع گیاهان در منطقه سیاتل که تعطیل پس از برخی از کارگران آزمایش مثبت برای ویروس.

ماشین BIZ

تولید آمده است به وقفه و مشخص نیست که عمده صنعتی بازیکن قادر خواهد بود برای راه اندازی مجدد گیاهان.

— Ford Motor Co. در حال حاضر انتظار ارسال 2 میلیارد دلار در سه ماهه اول از دست دادن. این خودروساز همچنین شناور 8 میلیارد دلار اوراق قرضه در روز جمعه در نرخ بهره اعم از 8.5 درصد در سال به 9.625%. آنها بالغ از 2023 به 2030. این شرکت در حال جمع آوری پول نقد به مطمئن شوید که آن را می شود از طریق این ویروس در بحران است. فورد آمریکا کارخانه ها تعطیل شده اند حدود چهار هفته قطع این شرکت در منبع اصلی درآمد است. آن است که امید به راه اندازی مجدد کارخانه ها در سه ماهه دوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im