مارس 23 (UPI) — با افزایش بیش از 20 ، 000 عفونت های جدید از COVID-19 ظرف 24 ساعت با برزیل در روز شنبه گزارش سوم-بیشترین تعداد از موارد در جهان پس از روسیه و ایالات متحده است.

برزیل را به وزارت بهداشت گزارش شده 330,890 موارد جمعه تا 20,803 از پنج شنبه.

“در یک معنا آمریکای جنوبی تبدیل شده است به یک جدید کانون برای این بیماری” سازمان بهداشت جهانی بالا اضطراری متخصص دکتر مایک رایان گفت: با برزیل بودن “بیشتر تحت تاثیر” کشور آمریکای جنوبی.

رایان افزود که مقامات در برزیل باید به طور گسترده مورد تایید ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین برای COVID-19 درمان حتی اگر شواهد بالینی پشتیبانی نمی کند استفاده گسترده آن داده شده و عوارض جانبی بالقوه است.

کارشناسان سیاست گفت: یکی از بزرگترین چالش ها در مهار گسترش است رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro.

“این باور نکردنی آنچه اتفاق می افتد در برزیل گفت:” ناتالیا پاسترناک یک میکروبیولوژیست و محقق در موسسه علوم پزشکی در دانشگاه سائو پائولو. “زمانی که بزرگترین علم منکر در کشور است و رئیس جمهور خود چه می کنیم دانشمندان انجام دهید؟”

برزیل گزارش کرده است 21,048 مرگ و میر ناشی از COVID-19 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز جهانی ردیاب.

ایالات متحده دارای بیشترین تعداد از موارد در بیش از 1.6 میلیون نفر و بیش از 96,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک متحد Bolsonaro است به طور مشابه, تبلیغ ضد مالاریا دارو به عنوان یک درمان بالقوه برای COVID-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت: در اوایل این هفته او شروع به هیدروکسی کلروکین اما یک مطالعه منتشر شده در مجله لانست در بر داشت که این دارو هیچ سود بالینی ممکن است باعث جدی قلب های مربوط به عوارض جانبی و افراد با بیماری شدید تحت درمان با آن دو برابر احتمال دارد به مرگ از گروه کنترل بود.

تهمت نیز به نام جمعه برای مکان عبادت برای بازگشایی و تهدید به نادیده گرفتن فرمانداران اگر آنها اجازه نمی دهد آنها را به بازگشایی شده است.

مراسم مذهبی نیز در حال حاضر اجازه داده شده تا بلافاصله رزومه در فرانسه بر اساس یک فرمان تقنینی منتشر شده صبح روز شنبه.

فرانسه وزارت کشور است و همکاری با رهبران مذهبی “را به اطمینان حاصل شود که مراسم مذهبی رزومه در حالی که اطمینان از سلامت حفاظت از همه” وزیر کشور کریستف Castaner در بیانیه ای گفت: شب جمعه.

با توجه به جهانی ردیاب فرانسه 182,015 COVID-19 موارد و 28,218 مرگ و میر.

روسیه گزارش 335,882 موارد از شنبه دوم — بالاترین در سطح جهان است. این کشور تا به حال 3,388 مرگ و میر ناشی از این ویروس با توجه به جهانی ردیاب.

بریتانیا در حال حاضر چهارم-بیشترین تعداد از موارد در سراسر جهان با 255,544 موارد و 36,475 مرگ و میر.

یک سخنگوی نخست وزیر بریتانیا در دفتر سی ان ان گفت که بالا aide Dominic کامینگز نقض نکرده COVID-19 دستورالعمل پس از آن آشکار شد که او نشان داد علائم این ویروس در حالی که او به سفر در سراسر کشور به ماندن در خانه پدر و مادر.

کره جنوبی بین المللی دریافت کرده است ستایش برای آوردن تا حد زیادی coronavirus تحت کنترل پس از ادامه monthlong خط جدید روزانه موارد زیر 100. اما پس از شروع به شل اجتماعی آن فاصله دستورالعمل های خوشه ای از موارد شروع به توسعه مربوط به چند سئول کاباره ها که 29 سال با این ویروس آلوده سفر کرده بود.

همانطور که از شنبه, 219 موارد مرتبط شده اند به کلوپ شبانه خوشه گفت: Kwon Jun-wook معاون کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

کره جنوبی 11,165 COVID-19 موارد و 266 مرگ و میر ناشی از این ویروس با توجه به جهانی ردیاب.

در سطح جهان تعداد موارد بیش از 5.2 میلیون با بیش از 338,000 مرگ و میر ناشی از COVID-19.

در اسپانیا نخست وزیر پدرو سانچز اعلام کرد این کشور طولانی ترین دوره از عزاداری در تاریخ — 10 روز است.

“شروع روز سه شنبه زمانی که کل قلمرو ملی است که در فاز یک دولت اسپانیا را تصویب یک بیانیه رسمی عزاداری رسمی در سراسر کشور ما در حافظه از قربانیان COVID-19. عزاداری خواهد 10 روز, طولانی ترین عزاداری رسمی در تاریخ ما دموکراسی است.”

“کسانی که درگذشت در این بیماری همه گیر شایسته را به یاد می شود.”

همچنین روز شنبه, راست معترضان در اسپانیا به نام برای مستندات برداشته شود رانندگی اتومبیل خود را از طریق شهرستانها عمده اجتماعی را حفظ فاصله.

کشور تحمیل برخی از ونرخ محدودیت در اروپا در اواسط ماه مارس اما در شهرهای بزرگ در حال برنامه ریزی در شل شدن این محدودیت ها به تدریج — اما معترضان citiing تاثیر بر اشتغال و اقتصاد می خواهید مستند برداشته بلافاصله.

جهان در حرکت به بازگشایی میان COVID-19 همه گیر

الیوت خطوط صاحب همین Klackner با استفاده از پاک کردن برای تمیز کردن خطوط در کوچه بازی بولینگ در الیوت, Mo. در مارس 19. عکس بیل ” Greenblatt/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de