Coronavirus موارد در اسپانیا پرش 25 درصد در یک روز

مارس 21 (UPI) — آمار و ارقام جدید شنبه منتشر شد نشان می دهد که تعدادی از coronavirus موارد در اسپانیا شروع به پریدن کرد و 25 درصد در 24 ساعت.

تعداد COVID-19 مورد افزایش یافته است تقریبا 5000 نفر در یک روز و بیش از 300 نفر از این ویروس در همان زمان. که به ارمغان می آورد تعداد کل موارد در اسپانیا به 24,926 با 1,612 مردم در بخش مراقبت های ویژه و 1,326 مرگ و میر دولت اسپانیا گفت.

در مقایسه با روز جمعه این ارقام نشان دهنده 25 درصد افزایش در تعداد موارد 40 درصد افزایش در تعداد از مردم در مراقبت و 32 درصد در پرش مرگ و میر.

در اسپانیا 2,125 مردم بهبود با توجه به Worldometer.

این کشور در بیمارستان ها و بخش های مراقبت ويژه در حال تلاش برای مقابله با تقاضا.

با وجود برخی Madrid هتل ها به طور موقت تبدیل به بیمارستان مادرید هنوز سخت ترین ضربه بخش از کشور با 8,921 موارد 767 نفر در بخش مراقبت های ویژه و 804 مرگ و میر.

اسپانیا دوم به ایتالیا در تمام اروپا در تعدادی از coronavirus موارد است.

ایتالیا دارای بیشترین موارد در خارج از چین با بیش از 47,000 موارد با توجه به جان هاپکینز جهانی ردیاب و ایتالیا مرگ و میر بیشتر از چین در بیش از 4000 مرگ و میر در مقایسه با چین 3,259.

روز جمعه به تنهایی 627 مرگ و میر گزارش شده در ایتالیا.

سخت در سراسر کشور مستند از جمله محدودیت در سفر و بسته شدن بسیاری از فروشگاه ها شده بود در محل به مدت 10 روز جمعه در ایتالیا اما تعدادی از شناخته شده coronavirus موارد در ادامه به افزایش حدود 15 درصد در هر روز قریب به اتفاق بیمارستان.

روز شنبه, مقامات استرالیا که 791 موارد و هفت مرگ دستور داد مردم سیدنی معروف Bondi ساحل پس از هزاران نفر به مبارزه طلبیده ممنوعیت اجتماعات بزرگ.

ساحل هنوز باز است اما تنها 500 نفر مجاز در آن پلیس استرالیا وزیر دیوید الیوت گفت: پس از تصمیم گیری با “سطح قابل توجهی از ناامیدی” به حذف مردم از ساحل.

در میان coronavirus محدودیت های مسافرتی و رشد تعداد موارد و مرگ و میر در سراسر جهان, نیروی هوایی ایالات متحده پرواز ده ها تن از آمریکایی را به ایالات متحده بودند که رشته در هندوراس.

تخلیه 89 آمریکایی ها از هندوراس در شب جمعه در یک جفت از پروازهای چارتر آمد پس از وزارت امور خارجه صادر نادر سطح 4 مشاوره سفر. مشورتی هشدار داد شهروندان ایالات متحده به سفر در سطح بین المللی گفت: آنها ممکن است مجبور به ماندن در خارج از ایالات متحده برای “indefinite قاب زمان.”

یک زن و شوهر بث Rosenzweig و ری بحر در هندوراس’ خلیج سلیمان از مارس 9 برای غواصی سفر گفت: آنها گرفتار شده بودند پس از تخلیه همراه با دیگر آمریکایی.

“دولت ما به معنای واقعی کلمه پا را از مسئولیت های خود را” بحر گفت: واشنگتن پست اضافه کرد که او معتقد است بیش از یک دوجین آمریکایی ها هنوز در گیر در هتل خود را.

هندوراس 24 مورد از coronavirus و صفر مرگ و میر با توجه به جان هاپکینز جهانی ردیاب. ایالات متحده 19,624 موارد و 260 مرگ و میر.

کلمبیایی جمهور ایوان دوقو دستور 19 روز در سراسر کشور قرنطینه شروع هفته آینده برای مقابله با کروناویروس گسترش و اطمینان از دسترسی به غذا و مراقبت های پزشکی و دیگر خدمات ضروری است.

کلمبیا دارای بیش از 150 مورد و گزارش هر گونه مرگ و میر.

روز شنبه, سنگاپور است که 385 موارد گزارش شده آن دو مرگ و میر ناشی از ویروس است.

یک 75 ساله سنگاپوری و یک 64 ساله اندونزیایی کرد شنبه, سنگاپور و وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

امارات متحده عربی که دارای 140 موارد نیز گزارش اول مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im