Coronavirus موارد آهسته در چین به عنوان خوشه های رشد در سراسر جهان

Feb. 25 (UPI) — چینی مقامات بهداشت در روز سه شنبه گزارش داد 71 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس بیش از روز قبل کمترین تعداد آن را ثبت کرده است در یک دوره 24 ساعته از اوایل این ماه که مرگ روزانه عوارض بودند در حال افزایش است.

چهره های جدید در افزایش مرگ و میر برای سرزمین اصلی چین از این بیماری پدید آمده در شهر ووهان در ماه دسامبر به 2,663 هر چند از آن است که ادامه یک روند رو به پایین است و کمترین مرگ و میر ثبت شده در یک روز پس از 73 نفر کشته و بیش از Feb. 5.

ملی چین کمیسیون بهداشت نیز تایید 530 موارد جدید COVID-19 بیش از روز گذشته با هوبئی استان به ووهان, حسابداری برای 499 آنها.

در یک نشست خبری سهشنبه, رئیس سازمان بهداشت جهانی بین المللی coronavirus تیم که گزارش خود را در چین روز دوشنبه گفت که چین سیستماتیک واکنش به شیوع این بیماری کمک بسیج “فوق العاده اقدام جمعی” است که شامل سطح بالایی از همکاری از جمعیت عمومی است.

“آنها با استفاده از استاندارد قدیمی از مد افتاده بهداشت ابزار و این اعمال را با دقت و نوآوری رویکرد در یک مقیاس است که ما هرگز قبل از دیده می شود گفت:” بروس Aylward متخصص اپیدمیولوژی از کانادا بود که رهبر که 25 عضو تیم در سفر به چین هفته گذشته است.

او گفت: چین گرفته شده مورد یافته های تماس, مدت, اجتماعی, فاصله, جنبش محدودیت و استفاده می شود که رویکرد سعی کنید برای ردیابی — و جلوگیری از — به اورژانس تنفسی پاتوژن.

“همه ایفای نقش کرده است و از آن شده است repurposed به جا به این ماشین آلات و آثار آن را از طریق پیشگیری و کنترل نیروی کار است که پاسخ به شورای دولتی و رئیس جمهور” Aylward گفت. “این فن آوری توربوشارژ پاسخ. آنها با استفاده از داده های بزرگ و هوش مصنوعی در مکان ها و آنها تا به حال برای مدیریت حجم انبوهی از داده ها و نقشه تعداد زیادی از مخاطبین است.”

اما به عنوان ویروس به نظر می رسد ثبات در چین کشور در سراسر جهان در حال تلاش برای مبارزه با شیوع بیماری های جدید.

همسایه کره جنوبی گزارش اضافی 214 موارد تایید شده بیماری از روز قبل افزایش مجموع آن به 977 بیش از دو برابر هر کشور دیگری در کنار چین.

از کسانی که آلوده به 56 درصد در حال ارتباط با Shincheonji کلیسای عیسی مرموز و بحث برانگیز کلیسا که در آن 61 سال در نظر گرفته می شود یک اصطلاح فوق العاده-پخش حضور داشتند خدمات قبل از برگزاری نمایشگاه علائم. دوم خوشه ای از حدود 13 درصد است که متصل به یک بیمارستان در نزدیکی Cheongdo.

همچنین گزارش شده دو, مرگ و میر, افزایش تلفات به 10.

ایتالیا گزارش سومین شماره از تایید عفونت با 229 و حداقل شش مرگ و میر با توجه به آن وزارت بهداشت با 172 عفونت های ثبت شده در منطقه لومباردی که در آن میلان واقع شده است و 33 در ونتو است که به شهر بندری ونیز.

به گفته مقامات دو گردشگران چینی تایید شد ایتالیا اولین موارد عفونت در Jan. 30. سوم آن که ملی بود که بازدید ووهان تایید شد Feb. 6.

که گفت: در بیانیه ای که روز شنبه یک تیم وارد ایتالیا با کارشناسان بهداشت از مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری برای حمایت از مقامات محلی در میان گسترش خوشه در شمال ایتالیا.

این سازمان گفت: این انتظار از فرد به فرد انتقال این ویروس در خارج از چین اما این نرخ که در آن در حال گسترش در جنوب کشور اروپایی در طول دو روز گذشته “است که از نگرانی است.”

“چه کسی می ایستد توسط دولت ایتالیا در تلاش های خود و تعهد به کاهش این بیماری و مدیریت, موارد, موثر, گفت:” دکتر هانس Kluge که مدیر منطقه ای برای اروپا است. “در حال حاضر زمان برای همبستگی و همکاری با هم کار کنند برای محافظت از همه سلامت.”

ژاپن که سومین شماره از عفونت با 160, روز سه شنبه گفت تصمیم گرفته است تا اقدامات خود را برای محافظت از شیوع از مشکلات از جمله دعوت از مردم برگزاری نمایشگاه علائم ویروس و یا سرد به ماندن خانه از محل کار و مدرسه در حالی که تشویق کسب و کار برای ترویج teleworking ژاپنی NHK پخش گزارش شده است.

در میانه یک روز پس از ضبط آن دو مورد اول بحرین روز سه شنبه ثبت نام شش بیشتر در این پادشاهی است.

بحرین وزارت بهداشت گفت: دو بحرین شهروندان و چهار عربستان اتباع وارد پادشاهی با هواپیما از دبی و مورد بررسی قرار گرفت به عنوان بخشی از اقدامات پیشگیرانه در بحرین به فرودگاه بین المللی بحرین خبر داد.

جدید بیماران وارد کشور خاورمیانه قبل از حمل و نقل هوایی داخلی امور’ 48 ساعته تعلیق پروازها از فرودگاه بین المللی دبی و شارجه در فرودگاه بین المللی رفت و به اثر.

در کویت ساعت پس از آن گزارش خود را برای اولین بار سه عفونت آن اضافه شده است دو در مجموع پنج کویت خبر داد.

خود وزارت بهداشت اعلام کرد: موارد جدید پنج شنبه شب بیان دو زن مسافر شده بود روی همان هواپیما سه نفر که در حال خروج از ایران.

این کشور پس از به حالت تعلیق پرواز همه با کره جنوبی و تایلند و ایتالیا با توجه به COVID-19. اداره کل هواپیمایی کشوری گفت: در یک بیانیه مطبوعاتی انجام شده توسط این کشور خبرگزاری که از آن ساخته شده به سفارش بر اساس وزارت بهداشت, توصیه, اضافه کردن همه غیر شهروندان که بازدید از هر کدام از این کشورها دو هفته قبل از ورود در کویت را تکذیب کرد ورود حتی اگر آنها معتبر ویزا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>