Feb. 13 (UPI) — پس از نشانه هایی است که گسترش یک کشنده جدید کروناویروس ممکن است کاهش, مقامات بهداشتی در هوبئی استان گزارش سنبله از 14,840 جدید موارد تایید شده در پنج شنبه — نه برابر افزایش از روز قبل بعد از یک تغییر به آن معیارهای تشخیصی.

Zeng Guang ارشد اپیدمیولوژی در چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: دولت اجرا جهانی بار است که مقامات بهداشت روز پنج شنبه آغاز شد شامل موارد تعیین شده به “بالینی تشخیص داده می شود” در آن روزانه برگه معنی بیماران با علائم مشابه به کسانی که تجربه تایید موارد COVID-19.

“از جمله این بیماران در گزارش موارد جدید را تسهیل اقدامات قرنطینه و اجازه می دهد آنها را برای دریافت درمان های پزشکی در بیمارستان که خوب است برای بیماران و عموم مردم در همان زمان” او گفت:.

هوبئی استانی کمیسیون بهداشت گفت: تعداد موارد گزارش شده پنج شنبه شامل 13,332 که از نظر بالینی تشخیص داده شد و دولت اجرا Xinhuanet گزارش شده است.

این استان همچنین ثبت 242 مرگ و میر درون قبلی 24 ساعت بیش از دو برابر قبلی خود بیشترین تعداد 103 ثبت شده در روز دوشنبه.

در سراسر کشور تعداد مورد تأیید صعود به 59,804 و مرگ و میر افزایش 254 مرگ و میر بیش از روز قبل به 1,367 ملی کمیسیون بهداشت گفت.

شدید را افزایش می دهد به دنبال کاهش تدریجی در تعداد موارد تایید شده در سراسر کشور است که نشانه های این ویروس گسترش ممکن است کم کردن سرعت.

در همین حال حزب کمونیست چین کرده و به جای کلید آمار دولت از جمله آن سر در هوبئی پایتخت آن شهر ووهان و در دفتر خود که در خارج از کشور هنگ کنگ و ماکائو در اتصال به کوروناویروس.

این حزب روز پنجشنبه گفت که جیانگ Chaoliang آن در هوبئی اخراج شد برای یانگ یونگ و کارشناسی ارشد Guoqiang حزب ارشد در ووهان سرنگون شد و وانگ Zhonglin خواهد بود مصرف بیش از چین جهانی تایمز گزارش داد.

با توجه به دولتی روزنامه خود اخراج شدند بیش از مشکلاتی است که گفته می شود در معرض مداوم شیوع اعتقاد بر این است که برای پدید آمده از یک ووهان غذاهای دریایی بازار در اوایل ماه دسامبر.

در چین و هنگ کنگ و ماکائو امور دفتر, ژانگ Xiaoming شد تنزل مقام به معاون مدیر کل و Xia Baolong منصوب شد دفتر مدیر جدید این حزب گفت: بدون ارائه توضیح.

رئیس جمهور چین شی جینپینگ همچنین تایید شنبه استقرار 2,600 اضافی پرسنل پزشکی از نیروهای مسلح به دو بیمارستان در ووهان برای درمان بیماران حامل این بیماری با توجه به بیانیه های انجام شده توسط Xinhuanet.

نظامی است که تا کنون اعزام 4000 نفر پرسنل در سه دسته به ووهان آن را گفت.

در شیان هوبئی دولت اجرا در زمان جنگ اقدامات کنترل عریان مردم از یک منطقه از ترک خانه های خود پس از 137 مورد تأیید تشخیص داده شد با این ویروس. کسانی که عصیان خواهد بود بازداشت و به گفته رسانه دولتی.

در خارج از چین تعداد COVID-19 موارد شروع به پریدن کرد بیش از 46 روز شنبه به 441 با توجه به اطلاعات منتشر شده روز شنبه توسط سازمان بهداشت جهانی است. مرگ و میر در خارج از سرزمین اصلی چین همچنان به حفظ در دو بعد از بیماران مبتلا به این ویروس فوت در هنگ کنگ و فیلیپین در اوایل این ماه.

در ژاپن, کشتی کروز, اپراتور شاهزاده Cruises تایید کرد در یک بیانیه اضافی 44 مورد از coronavirus در آن الماس شاهزاده کشتی است که تحت قرنطینه در Yokahama پورت از اوایل این ماه, آوردن تعداد کل آلوده به 218-بیشترین تعداد از آلوده در خارج از چین است.

در میان تازه تشخیص داده شده 29 Japenese اتباع خارجی و 15. یکی از اعضای خدمه که ژاپن تایمز گزارش داد.

وزیر بهداشت Kastsunobu کت پنجشنبه به خبرنگاران گفت که پنج مسافر فرستاده شده اند به بیمارستان با علائم شدید و تنفس مصنوعی.

در بیانیه وزارت بهداشت گفت: از آن خواسته است 3,700 مسافر و خدمه در کشتی برای ماندن در اتاق های خصوصی و کسانی که با COVID-19 علائم تست خواهد شد برای ویروس.

بسیاری از مسافران کشتی در حال سالمندان و تایید خود را به پنجره اتاق ممکن است به بدتر شدن شرایط مزمن و وزارت گفت: این کار به آنها نقل مکان از این کشتی را در سرزمین اصلی اقامت تا 14 روز در قرنطینه سپری شده است.

شاهزاده Cruises تایید کرد که مقامات بهداشتی برنامه ریزی شد داوطلبانه تخلیه برای مهمانان به پایان خود quartine در ساحل.

“از اطلاعات موجود در آن است که ما درک خواهد شد که این یک رویکرد مرحله به مرحله با بیشترین پزشکی آسیب پذیر از مهمانان در فاز اول از جمله افراد مسن با از قبل موجود شرایط بهداشتی است.”

این کشتی شده است لنگر کردن ژاپن در ساحل پس از Feb. 3 پس از یک مسافر که متحرك در هنگ کنگ در ماه گذشته بود و بعد از آن مبتلا به این ویروس است.

از جمله کسانی که آلوده از کشتی ژاپن ثبت کرده است 247 موارد COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im