Coronavirus موارد بالا از 200 ، 000 در سراسر جهان; ایتالیا می بیند سنبله در مرگ و میر

18 مارس (فردا) — اتحادیه اروپا بسته شده است مرزهای خارجی آن را غیر ضروری سفر و مسافران خطوط هوایی در سراسر جهان نقل مکان کرد و به خانه بازگشت روز شنبه در میان کروناویروس جدید محدودیت.

اتحادیه اروپا اعلام کرد پس از یک کنفرانس ویدئویی شنبه که همه اعضای سازمان ملل به اتفاق آرا توافق کردند که به منظور تقویت بلوک مرزهای خارجی توسط “درخواست هماهنگ موقت محدودیت های غیر ضروری سفر به اتحادیه اروپا برای یک دوره 30 روز.”

این بیماری همه گیر را به کانون منتقل شده از چین به اروپا و اتحادیه اروپا روز چهارشنبه پیوست و فرانسه و اسپانیا و ایتالیا در تحمیل مرز تعطیلی در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش این ویروس از طریق اجتماعی فاصله.

مقامات اتحادیه اروپا دستور داد غیر ضروری و مغازه های کفش-هوا بازار به دید و خواست شهروندان برای کار از خانه که در همه ممکن است.

“این است که به آنها در حال حاضر به پیاده سازی. آنها گفتند: آنها را بلافاصله انجام دهد. این خوب است در سفارش به اتفاق آرا و ایالات رویکرد” رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت. “وجود دارد مقدار زیادی از تصویب.”

در همین حال بانک مرکزی اروپا اعلام کرد در یک بیانیه میلیارد و 821 میلیارد و همه گیر اضطراری خرید برنامه از اواخر روز چهارشنبه به “مقابله با خطرات جدی به انتقال سیاست پولی ساز و چشم انداز برای یورو مناطق ناشی از وقوع.

بانک گفت: خرید رخ خواهد داد و تا پایان سال 2020 است.

اوایل روز شنبه تعداد در سراسر جهان مورد پیشی گرفته 200,000 برای اولین بار و بیش از 8000 مرگ و میر ثبت شد توسط دانشگاه جانز هاپکینز است که در نگه داشتن چوب خط حساب کردن در حال اجرا. در پایان روز آن را به حال شمارش 218,631 موارد و 8,809 و میر نسبت به این بیماری است.

ایتالیا که در رتبه دوم بیشترین تعداد از موارد پس از چین در گزارش خود بزرگترین واحد-روز شمار کشته شدگان روز سه شنبه در 475. که به ارمغان می آورد به طور کلی مرگ و میر در کشور به 2,978 اضطراری کمیسیون عمران و رئیس حفاظت آنجلو Borrelli گفت.

اتحادیه اروپا محدودیت های آخرین در یک سری از اقدامات جدید تأثیر مسافران خارج از کشور.

اسرائیل روز چهارشنبه همچنین اعلام کرد بلافاصله موثر همه اتباع خارجی را منع می شود از ورود به کشور.

“به موجب توصیه های وزارت بهداشت از امروز ورود به اسرائیل توسط اتباع خارجی را اجازه داده نمی شود حتی اگر آنها ثابت کرده اند که توانایی به ماندن در قرنطینه” اسرائیل وزارت امور خارجه اعلام کرد, در بیانیه ای.

قبل از ممنوعیت اسرائیل اجازه داده بود که در غیر شهروندان است که می تواند ثابت کند که آنها می تواند خود جدا. استثنا به این ممنوعیت خواهد بود ساخته شده برای کسانی “که زندگی مبتنی بر اسرائیل” وزارت گفت.

این کشور دارای 433 تایید موارد COVID-19 با توجه به وزارت بهداشت ،

استرالیا خود را به روز جهانی سفر مشورتی به سطح 4. وزارت امور خارجه و تجارت خواست استرالیایی به بازگشت به خانه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و یا در معرض خطر بودن رشته.

در روز پنج شنبه کوانتاس و شرکت تابعه آن Jetstar اعلام کرد که آنها خواهد بود تعلیق پروازهای بین المللی از اواخر ماه مارس پایه برخی از 150 هواپیما. این شرکت قبلا اعلام کرده بود که آن را برش برخی از 90 درصد از پروازهای بین المللی و 60 درصد از مسافرت داخلی.

“با دولت فدرال در حال حاضر توصیه در برابر همه خارج از کشور مسافرت از استرالیا به طور منظم برنامه ریزی شده در پروازهای بین المللی ادامه خواهد داد تا اواخر ماه مارس برای کمک به بازگشت و پس از آن خواهد شد به حالت تعلیق حداقل تا پایان ماه مه سال 2020” آن را در بیانیه ای گفت.

Ryanair بودجه حامل محبوب در اروپا در بیانیه ای گفت: روز شنبه آن را قطع بیش از 80 درصد از آن پروازها از هم اکنون تا روز سه شنبه هنگامی که از آن انتظار دارد “اغلب اگر نه همه” از آن هواپیماهای پایه خواهد شد.

و هوا, کانادا, کانادا حامل ملی گفت: روز شنبه آن را به تدریج تعلیق که اکثریت آن را بین المللی و ایالات متحده transborder پرواز توسط 31 مارس است.

آلمان در شمال غرب و جنوب مرز باز بود فقط به کسانی که “دلایل معتبر” برای سفر.

روسیه همچنین اعلام ممنوعیت اکثر مسافران خارجی از ورود و کسانی که وارد مورد نیاز خواهد بود برای خود جدا برای 14 روز.

در چین زندگی به آرامی به حالت عادی بازگشت که تعداد موارد جدید در ادامه به رویم چهارشنبه. هوبئی استان که در آن شیوع آغاز شد به گزارش یک مورد جدید و 11 اضافی مرگ و میر.

مقامات چینی را به تدریج آرام مستند اقدامات اعمال شده در ماه گذشته و مقامات محلی مجاز مدارس به سر کلاس در “کم خطر” استان ها.

صحنه هایی از یک بیماری همه گیر جهانی copes با COVID-19

پیاده پوشیدن محافظ تنفسی ماسک در مرکز شهر پکن در ژانویه 21. عکس های استفان ریش تراش/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de