Coronavirus: کلیسا, کمک, ایران, ایتالیا, چین و 13 کشور دیگر با تجهیزات پزشکی رمپ تا تولید مواد غذایی

سالت لیک سیتی — روز دوم سنت موسسات خیریه است ramping تا تولید در آن canneries و پردازش مواد غذایی گیاهان در طول COVID-19 بحران در حالی که در همان زمان اهدای پزشکی و لوازم اضطراری به 16 کشور جهان است.

اضافی مواد غذایی کمک خواهد کرد که مردم نیاز به مذاکرات گزارش داد که تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده افزایش 33% در هفته گذشته و در حال شتاب و حتی سریع تر این هفته به عنوان کسب و کار واکنش نشان می دهند به این بیماری همه گیر.

روز دوم سنت های خیریه را به مواد غذایی در دسترس برای رهبران کلیسا حمایت از جماعت خود را به عنوان به خوبی به عنوان مواد غذایی بانک ها و سازمان های جامعه و مدرسه برنامه های غذایی گفت: این سازمان رئیس جمهور, خواهر شارون Eubank, اولین مشاور در کمک های جامعه به طور کلی ریاست جمهوری است.

ایران و ایتالیا و چین در میان کشورهای دریافت پزشکی و اورژانس لوازم کمک و پشتیبانی از مقام و بازو از کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران او گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

برخی از این کمک ها به طور مستقیم کمک می کند تا با پیشگیری و درمان COVID-19. برای مثال کلیسا است برای کمک به ارائه N95 ماسک و دستکش و ضد عفونی کننده دست در ایران است که در آن 50 عفونت های جدید و جدید مرگ اتفاق می افتد هر 10 دقیقه, خواهر, Eubank گفت.

کمک به ایران است که اتفاق می افتد از طریق همکاری با مامان در برابر فقر است که مجوز توسط دولت ایالات متحده به ارائه کمک های بشردوستانه به این کشور در حالی که آن را تحت تحریم های ایالات متحده.

“ما خوش شانس هستید که این مشارکت از طریق کلیسا خاورمیانه/شمال آفریقا و منطقه” خواهر Eubank گفت.

هدف از این برنامه های غذایی و لوازم اضطراری است که به ارائه امیدواریم با توجه به پست در روز دوم سنت موسسات خیریه وبلاگ.

“با توجه به جهانی خود برسد و مسیر این وضعیت اضطراری است که شبیه هیچ دیگر” پست اعلام شده در زیر خلاصه ای که افزود: “ما باور داریم که امید وجود دارد که بهترین راه برای مقابله با موقعیت های اضطراری است که به یکدیگر کمک کنند.”

روز دوم سنت موسسات خیریه ارائه COVID-19 پشتیبانی منابع و بودجه در کامبوج چین, جمهوری دومینیکن, گواتمالا, هنگ کنگ, ایتالیا, ایران, ژاپن, مغولستان, فیلیپین, سنگاپور, کره جنوبی, تایوان, تایلند به ایالات متحده آمریکا و ویتنام است.

کلیسا ارائه N95 ذرات-ماسک ماسک بارانی یا روپوش و عینک را به چین در ماه ژانویه گفت: برایانت Pankratz ارشد مدیریت واکنش اضطراری و خدمات پناهندگان. از آن زمان به بعد کلیسا شده است حمل و نقل ماسک به چند کشور دیگر.

این موسسه خیریه با همکاری صلیب سرخ و پروژه امید در میان گروه های دیگر خواهر Eubank گفت.

آن را نیز ارائه آموزش برای متخصصان مراقبت های بهداشتی به طوری که آنها می تواند ارائه فیزیکی و روانی و عاطفی و حمایت از کسانی که در حال مبارزه.

تولید کره بادام زمینی

کلیسا قریب به اتفاق برنامه های غذایی شامل بادام زمینی در مزرعه ای در تگزاس است که منابع یک تولید کره بادام زمینی گیاه در هوستون کنسروسازی. کارخانه تولید 1.37 میلیون شیشه کره بادام زمینی یک سال است.

کره بادام زمینی کارخانه تولید در هوستون کنسروسازی تولید کره بادام زمینی تحت سه برچسب: Deseret هوستون, بانک مواد غذایی و تگزاس بانک مواد غذایی.
ارائه شده توسط جنیفر مارتینو/کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران

در تمام کلیسا عمل پنج canneries و پنج غذایی-فرآوری گیاهان در ایالات متحده است. این عملیات در حال حاضر در حال گسترش است تولید برای دو سال گذشته است.

“حدود دو سال پیش به ریاست اسقفان نشان داد که یکی از اهداف کلیسا بود به گسترش سهم خود را به جوامع محلی برخی از اقلام مواد غذایی است که ما تولید برای انبار توزیع گفت:” دیوید پارک مدیر برنامه ریزی و عملیات پشتیبانی برای کلیسا رفاه و اعتماد به نفس بخش خدمات. “و به طوری که با دستور ما بیش از چند سال گذشته در حال گسترش است ما تولید و همچنین ما موجودی انبار.”

پارک گفت: این موسسه خیریه و رفاه سیستم در حال حاضر نقشه کشی در برخی از موجودی است که برای پاسخگویی به نیازهای روزافزون در حال حاضر باقی مانده است اما به خوبی می چرخاند و برای پاسخگویی به تقاضای اضافی برای کمک به.

کلیسا ذخایر غذایی شده اند انتقال بیش از دو سال گذشته از خام محصولات مانند گندم خام به محصولات نهایی مانند ماکارونی تولید شده در یک مرکز در کایزویل, یوتا, خواهر Eubank گفت.

این Deseret آسیاب و کارخانه ماکارونی در کایزویل یوتا تولید ماکارونی و سایر محصولات آرد و بسته بندی حبوبات, برنج, غلات, نورد جو و حبوبات.
کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران

“این تصمیم ما کمک کرد ذخایر استراتژیک,” او گفت:. “ما در واقع کافی بودن موجودی از کره بادام زمینی به عنوان مثال برای اجرای چندین ماه بدون تولید اضافی. حتی با که در ذهن ما تولید برنامه ریزی شده برای ادامه به رول به جلو برای دوباره پر کردن به عنوان ما نایاب ما موجودی انبار.”

کسانی که ذخایر جداگانه کلیسا سیستم غذایی از مواد غذایی تجاری شرکت هایی که کار بر روی یک “فقط در زمان” بر اساس نگه داشتن موجودی انبار کم است.

کلیسای فروش برخی از محصولات غذایی آن, در خانه سازی مراکز طراحی شده برای کمک به مردم برای ساخت خانه خود را ذخیره سازی مواد غذایی. آن دسته از مراکز شروع به تجربه یک افزایش قابل توجهی در تقاضا بیش از دو هفته گذشته یکی دیگر از دلایل کلیسا سیستم گسترش تولید, پارک گفت.

افزایش تقاضا منجر به برخی از موارد که در پشت سفارش. برخی از مواردی که ممکن است در تامین کوتاه مدت در قفسه شامل سیب زمینی تکه تکه پیاز و خشک, هویج, او گفت:. کلیسا به طور کلی موجودی است تامین پایدار از کسانی که در مورد. مسئله حمل و نقل است.

“پیش بینی من این است که باید تقاضا تداوم افزایش در ذخیره سازی طولانی مدت موارد ممکن است وجود دارد برخی از قطع موقت به عنوان ما همچنان به عرضه سیستم” پارک گفت. “ما نیاز به مطمئن شوید که آن را درک است که آن را که کلیسا و یا حتی ملت ندارد مواد غذایی است. آن را فقط یک ماده با افزایش تقاضا ما را به حرکت محصولات را به جای مناسب. این بیشتر از یک تدارکات موضوع از تولید موضوع است.”

او گفت تیم خود رسیده است به شرکت هایی که عرضه مواد بسته بندی و مواد تشکیل دهنده برای کلیسا گیاهان مواد غذایی برای اطمینان از تامین جریان به خط لوله به درستی.

علاوه بر تامین مواد غذایی بانک در سراسر کشور و برنامه های غذایی کلیسای عمل 124 اسقف’ مبلمان در سراسر جهان و 110 نفر از آنها در ایالات متحده و کانادا است.

یک اسقف’ انبار مانند مواد غذایی, شربت خانه, خواهر, Eubank گفت که در آن اسقف رهبران از روز دوم سنت جماعت می توانید ارسال نیازمندان برای دریافت رایگان مواد غذایی و کالاهای دیگر. گیرندگان به طور کلی کار و یا ارائه خدمات در ارز.

داوطلبان مورد نیاز حتی در خانه

این canneries و گیاهان پردازش مواد غذایی از دست داده اند برخی از ارشد یا خدمات مبلغان با توجه به بحران است. محلی جماعت هستند backfilling آن موقعیت با مردم است.

کار ایستگاه های راه اندازی شده اند برای اطمینان از داوطلبان حداقل 6 فوت از هم فاصله پارک اضافه شده است.

“ما به دنبال افرادی که واقعا منظم در تمرین های اجتماعی فاصله” خواهر Eubank گفت. متاسفانه بسیاری از موسسات خیریه در حال تجربه کمبود داوطلب او اضافه شده است.

Sharon Eubank, president of Latter-day Saint Charities points out the quilting work of Nancy Petersen to members of Lutheran Immigration and Refugee Service as they tour the LDS Humanitarian Center and Deseret Manufacturing in Salt Lake City on Tuesday, Oct. 18, 2016.
شارون Eubank, رئيس جمهور از روز دوم سنت موسسات خیریه اشاره گلدوزي کار از نانسی پترسن به اعضای لوتری مهاجرت و پناهندگان خدمات آنها به عنوان تور LDS انسانی مرکز و Deseret تولید در سالت لیک سیتی در روز سه شنبه, اکتبر. 18, 2016.
Jeffrey D. Allred, Deseret News

داوطلبان مورد نیاز در سراسر ایالات متحده گفت: هیت Bradley مدیر ارشد فقط در خدمت جامعه توسعه پلت فرم وجود دارد مقدار زیادی از فرصت به انجام این کار با استفاده از مناسب اجتماعی فاصله.

وجود دارد حتی در حال فرصت برای کسانی که در حال قرنطینه و یا خود منزوی به داوطلب ارائه خدمات. کسانی که علاقه مند می توانند با مراجعه JustServe.org و استفاده از فیلتر برای “داوطلب از خانه” برادلی گفت.

“ما می خواهم برای تشکر از هر کسی که اهدا به روز دوم سنت موسسات خیریه به طور منظم” خواهر Eubank گفت. “کمک مالی منظم اجازه می دهد تا ما را به پاسخ بلافاصله در یک واقعا زیرک راه به جای صبر کنید تا افزایش سرمایه های جدید.”

در سال 2019 به خیریه, کمک به میلیون ها نفر از مردم از 3000 پروژه و 2000 همکاران در 142 کشور جهان است.

یکی از کسانی که مشارکت شده است بهبود اساسی مراقبت های اورژانسی و شرایط دیگر در کامبوج.

روز دوم سنت موسسات خیریه به تازگی به کمک استرالیا جامعه در بهبود خود را از یک آتش سوزی ویرانگر.

خواندن کامل پست وبلاگ در latterdaysaintcharities.org/blog.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im