‘Coronavirus سقوط’: داو قطره رکورد فوق العاده از 3000 امتیاز به عنوان شیوع هراس بازارهای

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت و نزدیک به 3 ، 000 امتیاز در پایان معاملات دوشنبه به عنوان بخشی از بازار سهام است 12.9% drop—دوم آن بدترین روز کاهش تا کنون پس از “جمعه سیاه” تصادف در سال 1987—در ترس از اقتصادی ادامه توقف با توجه به شیوع کروناویروس که تحت پوشش این سیاره است.

“چه کسی نیاز به دیزنی لند زمانی که بازار سهام در حال حاضر wildest سوار شدن بر روی این سیاره ایم” رسانه های مهم محقق نیکی McCann رامیرز.

روز دوشنبه قطره و به دنبال تلاش های فدرال رزرو برای ایجاد ثبات در بازار با نرخ بهره را کاهش دهد.

“بازار خواهد شد مراقبت از خود” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی بعد از ظهر دوشنبه به عنوان زنگ زد در نیویورک است.

در آغاز معاملات روز شنبه سهام کاهش یافت به طوری سریع است که آنها افتاد به “مدار شکن” که تعلیق تجارت برای 15 دقیقه به بازارهای فرصتی برای بازیابی از ضرر و زیان از 7 درصد. مدار شکن لگد دوباره در 13٪.

“در حالی که این خبر همچنان به بدتر و با قیمت اقدام به انجام همه چیز ما فقط دیده می شود یک تعداد انگشت شماری از دیگر بار در قرن گذشته آن را تقریبا غیر ممکن است برای نگه داشتن چیزهای در چشم انداز” Instinet مدیر اجرایی فرانک Cappelleri گفت CNBC.

رکود اقتصادی موجب با شیوع کروناویروس در حال حاضر انجام می شود خسارت عمده به اقتصاد چین, کره جنوبی, ژاپن و اتحادیه اروپا است. سرمایه گذاران می ترسند که آمریکا در آینده است و گفته CNBC آنها بعید به پرش به بازار تا زمانی که این بیماری اوج خود را سپری کرده.

“بازار در رحمت ویروس و در رحمت از اینکه مهار سیاست های کار” گفت: Quincy Krosby یک مشخصاتش مالی ارشد بازار استراتژیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de