Coronavirus بحران می گوید: ائتلاف باید نیروی وال استریت در نهایت به رسمیت شناختن خطرات آب و هوا شوک Barreling به سمت ما’

متوقف کردن پول خط لوله یک ائتلاف است که با هدف پایان دادن به دیوار و خیابان بودجه آب و هوا, تخریب, است تماس در کنگره به نگه داشتن خط در برابر صنعت مالی—و آن را ویژه deregulatory درمان—به عنوان دولت فدرال در پاسخ به اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus.

“در حال حاضر زمان برای استراحت قوانین در موسسات مالی توانایی به آب و بحران های آینده به خصوص بحران آب و هوا که اثرات آن همچنان گشوده و حتی به عنوان ما در برخورد با COVID-19,” Moira Birss, آب و هوا و مدیر امور مالی از آمازون دیده بان در بیانیه ای گفت: جمعه.

“به جای سیاستگذاران باید تقویت انعطاف پذیری از سیستم مالی با خیال راحت تحمل شوک آب و هوا است که barreling نسبت به ما” Birss افزود: “نیاز بانک ها مدیران و دیگر موسسات مالی به مسئولانه فاز از تامین مالی و سرمایه گذاری در سوخت های فسیلی و انتقال به یک اقتصاد سبز است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر به امضا یک جفت اسکناس های مرتبط با این بیماری همه گیر و قانونگذاران فدرال در حال مذاکره یک سوم تریلیون دلار coronavirus بسته است. مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را نیز به دنبال یک میلیارد دلار کمک مالی از آمریکا در صنعت نفت است که توسط نهفته شیوع جهانی و قیمت جنگ.

“در این بازیابی ما با یک انتخاب روشن: به قید وثیقه شکننده فسیلی سیستم مالی و قفل در بعدی آب و هوا سقوط و یا نگه داشتن ساختمان انعطاف پذیر سبز زیرساخت های مالی است که در خدمت به عنوان پایه و اساس پایدار رفتن به جلو” گفت: Rainforest Action Network (RAN), آب و هوا و انرژی ارشد مبارز Jason Opeña Disterhoft.

“وال استریت در حال حاضر نشان داده شده است ما آنها را انتخاب کنید سود بر احتیاط” Opeña Disterhoft ادامه داد. “قانونگذاران تنظیم کننده و جامعه مدنی باید اطمینان حاصل شود که ما را انتخاب امن برای همه ما آینده.”

به طور خاص متوقف کردن پول خط لوله خواستار:

  • محدود کردن توانایی موسسات مالی برای سرمایه گذاری در سوخت های فسیلی استخراج و تولید.
  • لغو اقتدار را برای بانک خود را به دارایی های فیزیکی مانند پالایشگاه های نفت, خطوط لوله, تانکر, نیروگاه زغال سنگ و معادن و تجارت کالا به طور خاص از جمله سوخت های فسیلی به عنوان نفت خام fracked گاز و ذغال سنگ است.
  • ایجاد یک جامعه آب و هوا سرمایه گذاری دستور: موسسات مالی با فدرال منشور را یک وظیفه برای سرمایه گذاری یک درصد خاصی به کاهش تغییرات آب و هوایی و انعطاف پذیری تلاش.
  • ترکیب آب و هوا خطر ابتلا به مشخصاتش تنظیم مقررات و نظارت بر چارچوب سیستمیک مهم موسسات مالی.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

مطالبات آمد و تنها چند روز پس از آزادی از بانکی در تغییر آب و هوا: سوخت های فسیلی سرمایه گذاری گزارش 2020—که در کلمات از فرار آب و هوا و انرژی محقق آلیسون Kirsch, “رنگ عمیقا نگران کننده تصویر چگونه از موسسات مالی در حال رانندگی ما نسبت به آب و هوا فاجعه است.”

گزارش از زد و گروه های دیگر نشان داد که پس از سال 2015 در پاریس آب و هوا, توافق, 35 بانک های بزرگ را در مجموع ریخت $2.7 تریلیون دلار به صنعت سوخت فسیلی. بالا موسس بود و جی پی مورگان چیس کلیدی هدف متوقف کردن پول خط لوله در حدود 269 میلیارد دلار است. پشت تعقیب بودند و سه نفر دیگر از بانک های ایالات متحده: Wells Fargo در $198 میلیارد سیتی در $188 میلیارد دلار و بانک مرکزی آمریکا در $157 میلیارد.

برخی از فعالان محیط زیست در پشت متوقف کردن پول خط لوله جدید تقاضا برای کنگره برجسته یافته های این گزارش در تماس های خود را به عمل در coronavirus.

“بانک های بزرگ را به طور مستمر افزایش یافته است بودجه خود را برای سوخت های فسیلی در سال های پس از توافق پاریس قرار دادن جوامع ما و اقتصاد ما در خطر عظیم اختلال به دلیل تغییر آب و هوا” گفت: Sierra Club, کمپین نماینده بن کوشینگ گفت. “به واشنگتن و جوامع در سراسر کشور مشغول به کار هستند به آدرس [COVID-19] همه گیر این مهم است که کنگره تضمین می کند که تلاش های امدادی به حفاظت از آسیب پذیر ترین و نیاز نیست شرکت های بزرگ آلوده و یا کسانی که تامین مالی عملیات خود را.”

نویسنده و 350.org از بنیانگذاران لایحه McKibben دستگیر شد در حالی که اعتراض در یک تعقیب و گریز شعبه برای این کمپین را راه اندازی در ماه ژانویه است.

“وال استریت رکورد وحشتناک است—آنها بوده است و ریختن پول به سوخت های فسیلی و حتی پس از پاریس آب و هوا رایحه,” McKibben روز جمعه گفت. “اگر بانکداران نیاز به کمک جامعه و سپس جامعه را می خواست که آنها را متعهد به کمک به دیگر قبر بحران مواجه هستیم.”

تماس برای کنگره در نظر گرفتن بحران آب و در حالی که پرداختن به COVID-19 همه گیر تراز وسط قرار دارد با نظرات از دیگر فعالان در هفته های اخیر به عنوان ویروس آلوده بیش از 258,000 مردم و رهبری به بیش از 11000 مرگ و میر در سراسر جهان است. به عنوان رویاهای مشترک گزارش جمعه رو کر از طرفداران خواست رهبران سیاسی برای به دست گرفتن این فرصت را به هر دو احیای اقتصاد جهانی و نبرد آب و هوا اضطراری با اجرای جهانی سبز معامله جدید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im