Feb. 13 (UPI) — چین هوبئی استان در روز جمعه اعلام اضافی 4,823 موارد جدید COVID-19 بیش از گذشته 24 ساعت.

جدید موارد 3,095 شد “بالینی تشخیص داده شده” به معنی بیمارانی که نمایشگاه نشانه های این ویروس بوده اند اما تایید از طریق آزمایش خون تشخیص داده شود.

جدید تشخیصی معیارهای تصویب شد پنج شنبه و منجر به استان ضبط نه برابر افزایش نزدیک به 15,000 موارد جدید در مقایسه با روز شنبه و بیش از 240 مرگ و میر ناشی از ویروس است.

سازمان بهداشت جهانی گفته مقامات سنبله در تشخیص و در نتیجه از سلامت پرسنل در هوبئی استان با استفاده از CT اسکن برای تایید حضور “عفونت تنفسی تحتانی.”

مایک رایان مدیر اجرایی که بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت که در حالی که وجود دارد بیش از یک علت برای چنین عفونت تغییر در رویکرد به معنی بیماران را می توان برای درمان COVID-19 در حالی که در انتظار تایید از آزمایش خون است.

این رایان گفت: می تواند کمک به نگه داشتن برخی از بیماران از پیشرفت بیماری شدید و یا از گسترش آن بیشتر است. او گفت که تشخیص در خارج از چین همچنان بر اساس آزمایش خون.

روز جمعه این استان نیز ثبت شده اضافی 116 مرگ و میر از جمله هشت بالینی تشخیص موارد با 88 از آنها گزارش شده در ووهان کانون شیوع افزایش مرگ و میر برای سرزمین اصلی چین به حداقل 1,483.

این خبر پس از ژاپن گزارش داد که اولین مرگ ناشی از ویروس و سوم خارج از سرزمین اصلی چین پس از دو مرد مرده در اوایل این ماه در هنگ کنگ و فیلیپین افزایش جهانی مرگ و میر به 1,486.

ژاپن, وزارت بهداشت, کار و رفاه گفت که یک Kanagawawa ریاست زن در 80s درگذشت پنج شنبه از این بیماری است.

با توجه به این وزارت گفته است این زن تا به حال هیچ سفر اما تاریخ شروع به رنج می برند از علائم این ویروس در Jan. 22. او به بیمارستان بهمن. 1 و او تایید مثبت برای COVID-19 روز از مرگ او.

ژاپن همچنین اعلام کرد سه نفر دیگر مورد تأیید هیچ یک از آنها تا به حال شده به چین در ویروس’ 14 روز دوره کمون قبل از شروع علائم افزایش تعداد موارد تایید شده به 30.

این وزارتخانه همچنین اعلام کرد اضافی 44 مورد از coronavirus در آن الماس شاهزاده کشتی است که تحت قرنطینه در بندر یوکوهاما از اوایل این ماه, آوردن تعداد کل آلوده به 218-بیشترین تعداد از آلوده در خارج از چین است.

وزیر بهداشت Kastsunobu کت پنجشنبه به خبرنگاران گفت که پنج مسافر فرستاده شده اند به بیمارستان با علائم شدید و تنفس مصنوعی.

در بیانیه وزارت بهداشت گفت: از آن خواسته است 3,700 مسافر و خدمه در کشتی برای ماندن در اتاق های خصوصی و کسانی که با COVID-19 علائم تست خواهد شد برای ویروس.

بسیاری از مسافران کشتی در حال سالمندان و تایید خود را به پنجره اتاق ممکن است به بدتر شدن شرایط مزمن و وزارت گفت: این کار به آنها نقل مکان از این کشتی را در سرزمین اصلی اقامت تا 14 روز در قرنطینه سپری شده است.

شاهزاده Cruises تایید در یک به روز رسانی که مقامات بهداشتی برنامه ریزی شد داوطلبانه تخلیه برای مهمانان به پایان خود quartine در ساحل.

“از اطلاعات موجود در آن است که ما درک خواهد شد که این یک رویکرد مرحله به مرحله با بیشترین پزشکی آسیب پذیر از مهمانان در فاز اول از جمله افراد مسن با از قبل موجود شرایط بهداشتی است.”

این کشتی شده است لنگر کردن ژاپن در ساحل پس از Feb. 3 پس از یک مسافر که متحرك در هنگ کنگ در ماه گذشته بود و بعد از آن مبتلا به این ویروس است.

در همین حال حزب کمونیست چین کرده و به جای کلید آمار دولت از جمله آن سر در هوبئی پایتخت آن شهر ووهان و در دفتر خود که در خارج از کشور هنگ کنگ و ماکائو در اتصال به کوروناویروس.

این حزب روز پنجشنبه گفت که جیانگ Chaoliang آن در هوبئی اخراج شد برای یانگ یونگ و کارشناسی ارشد Guoqiang حزب ارشد در ووهان سرنگون شد و وانگ Zhonglin خواهد بود مصرف بیش از چین جهانی تایمز گزارش داد.

با توجه به دولتی روزنامه خود اخراج شدند بیش از مشکلاتی است که گفته می شود در معرض مداوم شیوع اعتقاد بر این است که برای پدید آمده از یک ووهان غذاهای دریایی بازار در اوایل ماه دسامبر.

در چین و هنگ کنگ و ماکائو امور دفتر, ژانگ Xiaoming شد تنزل مقام به معاون مدیر کل و Xia Baolong منصوب شد دفتر مدیر جدید این حزب گفت: بدون ارائه توضیح.

رئیس جمهور چین شی جینپینگ همچنین تایید شنبه استقرار 2,600 اضافی پرسنل پزشکی از نیروهای مسلح به دو بیمارستان در ووهان برای درمان بیماران حامل این بیماری با توجه به بیانیه های انجام شده توسط Xinhuanet.

نظامی است که تا کنون اعزام 4000 نفر پرسنل در سه دسته به ووهان آن را گفت.

در شیان هوبئی دولت اجرا در زمان جنگ اقدامات کنترل عریان مردم از یک منطقه از ترک خانه های خود پس از 137 مورد تأیید تشخیص داده شد با این ویروس. کسانی که عصیان خواهد بود بازداشت و به گفته رسانه دولتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im