Feb. 17 (UPI) — چینی مقامات بهداشت گفت: مرگ و میر افزایش 105 بیش از پنج شنبه به عنوان دولت با عجله به تخلیه شهروندان از کروز کشتی ژاپن در ساحل شرقی است که به جهان دومین و هنوز در حال رشد خوشه COVID-19 بيمار.

ژاپنی, مقامات بهداشتی گزارش در 24 ساعت گذشته 72 مورد جدید از COVID-19 در میان مسافران از الماس شاهزاده کشتی کروز تحت قرنطینه در بندر یوکوهاما پس از Feb. 3 افزایش کشتی تعداد موارد تایید شده به حداقل 357. بعدی بیشترین تعداد عفونت های خارج از سرزمین اصلی چین سنگاپور با 75.

وزارت امور خارجه ایالات متحده در بیانیه ای گفت: اوایل روز شنبه که دو اجاره هواپیما با بیش از 300 شهروندان ایالات متحده و اعضای خانواده خود را که قرنطینه 12 روز در کشتی کروز تا به حال گرفته شده از ژاپن شدند و در مسیر به ایالات متحده است.

مسافران مورد بررسی قرار گرفت توسط کادر پزشکی از وزارت بهداشت و خدمات انسانی بودند و تمام تلقی آسمان برای پرواز, وزارت امور خارجه گفت: در یک بیانیه مشترک با وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

چهارده مسافران تایید زودتر با آلوده COVID-19 منتقل شدند به یک “متخصص در منطقه مهار” این هواپیما برای جداسازی آنها از دیگر مسافران این بیانیه را بخوانید. ایالات متحده در حال حاضر دارای 15 تایید موارد این ویروس با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

وزارت امور خارجه گفت: این تماس به حمل و نقل بیماران آلوده به ایالات متحده پس از رایزنی با مقامات بهداشتی.

“همه مسافران در حال نظارت پزشکی حرفه ای در طول پرواز و هر که تبدیل به علامت منتقل خواهد شد به متخصص مهار منطقه که در آن آنها برخورد خواهد شد” این گروه ها در بیانیه ای گفت:.

به محض ورود در ایالات متحده مسافران را پیاده در یکی از دو پایگاه نظامی — یا در پایگاه نیروی هوایی تراویس در Solano County, کالیفرنیا., و یا در پایگاه مشترک سن آنتونیو در تگزاس — که در آن آنها را در معرض یک دوم 14 روز در قرنطینه.

در نامه ای به مسافران کشتی کروز در شنبه سفارت ایالات متحده در ژاپن گفت: این تصمیم به تخلیه آنها ساخته شده بود به عنوان کسانی که پردازنده “در معرض خطر قرار گرفتن در معرض.”

قبلا خوشتیپ’ وزارت دفاع گفت: از طریق توییتر آن کمک اسکورت برخی از 340 اتباع ایالات متحده و توشه خود را در 14 اتوبوس از الماس شاهزاده خانم به توکیو فرودگاه بین المللی به هیئت مدیره منشور هواپیما.

اخبار از هواپیما’ خروج آمده به عنوان نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون روز دوشنبه اعلام کرد که آنها خواهد بود تخلیه بیش از 200 شهروندان از کشتی بر اجاره هواپیما در روز چهارشنبه.

او گفت: آنها با در نظر گرفتن اندازه گیری در مشاوره پزشکی حرفه ای. در بازگشت به استرالیا evacuees را به معرض یکی دیگر از 14 روز در قرنطینه به علت این ویروس گسترش بر کشتی با وجود این که تحت یک نزدیک به دو هفته مستند موریسون گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“در این مرحله آن است که روشن نیست که چگونه بیشتر موارد عفونت رخ داده است که کشتی … اما به دلیل ماهیت قرنطینه قادر به مطمئن برای کسانی که بیش از 200 استرالیایی خواهد بود که از بازگشت به استرالیا ما می رویم به نیاز به بیشتر از 14 روز دوره قرنطینه.”

او گفت که او “بسیار نا امید” در مورد نیاز به تحمیل یک دوم قرنطینه اندازه گیری بر آسمان “اما ما برای اولین بار مسئولانه — و من مطمئن هستم که همه استرالیایی ها به توافق برسند — برای محافظت از سلامت و ایمنی استرالیایی در اینجا در استرالیا است.”

اعلام می آید 242 استرالیا تخلیه در اوایل این ماه از ویروس’ کانون ووهان به استرالیا از راه دور جزیره کریسمس منتشر شد پس از 14 روز دوره قرنطینه در روز دوشنبه.

استرالیا و حمل و نقل نزدیک به 280 شهروندان از اوایل این ماه از چین در میان شیوع.

کسانی که در حال تخلیه از کشتی کروز خواهد شد پیوستن به دیگران در حال حاضر تحت قرنطینه در یک Howard تسهیلات چشمه در نزدیکی داروین, او گفت:.

“این نا امید کننده است و این مایه تاسف است, اما آن را کاملا ضروری است برای اطمینان از ما قرار داده و این اقدامات در محل شده اند که بسیار موثر در مهار گسترش این ویروس,” او گفت:.

افسر ارشد پزشکی برندان مورفی گفت: دوم قرنطینه لازم است با توجه به نرخ این بیماری در حال گسترش در کشتی.

او گفت که استرالیا در حال حاضر کمتر از 12 روز از مستند در رگ اما مقامات بهداشتی مطمئن نیستند که چرا بیشتر مردم در حال پایین آمدن آلوده و آنها نمی تواند اطمینان حاصل شود که هر یک از استرالیا تخلیه خواهد بود بیمار با این ویروس.

“ما نمی تواند مطمئن باشد و اگر ما می تواند مطمئن شوید که ما باید اقدامات احتیاطی را,” او گفت:.

چینی مقامات بهداشتی افزایش مرگ و میر در روز دوشنبه به 1,770 پس از وقوع آغاز شد و در ماه دسامبر.

در میان 105 جدید مرگ و میر 100 گزارش شده در کانون هوبئی استان با 76 در پایتخت ووهان که در آن بیماری است که اعتقاد به ظهور.

تعداد آلوده نیز افزایش 2,048 به 70,548 بیش یکشنبه, چین ملی کمیسیون بهداشت گفت: در آن روزانه به روز رسانی در COVID-19.

از تایید موارد 10,844 بهبود یافته اند و آزاد شده اند از بیمارستان آن را گفت.

در خارج از سرزمین اصلی چین پنج نفر فوت کرده اند, از جمله یک مرد تایوانی در دهه 60 با وجود داشتن هیچ سابقه سفر به سرزمین اصلی است.

تایوان وزارت بهداشت گفت: او مرده بود روز قبل از پنومونی ناشی از سپسیس ناشی از COVID-19.

در ضمن ژاپن پنجم دولت جدولها پرواز فرود در ووهان اوایل روز دوشنبه با توجه به ژاپنی NHK پخش اخبار.

پرواز بود به بازگشت در روز بعد با چند ده نفر در هیئت دولت گفت: با اضافه کردن آن را آن آخرین پرواز اجاره از ویروس زده کشور پس از بازگشت برخی از 760 نفر از هوبئی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de