Feb. 18 (UPI) — شمار تلفات ناشی از شیوع کروناویروس را در صدر 2,000, مقامات بهداشت گفت: همانطور که کره جنوبی و کانادا و استرالیا و انگلیس با عجله به تخلیه شهروندان از یک کشتی کروز است که قرنطینه کردن ژاپن ساحل در میان یک افزایش شدید از COVID-19 عفونت در میان مسافران آن است.

الماس شاهزاده خانم که در ژاپن در یوکوهاما پورت با 2,666 مسافران و 1,045 خدمه بزرگترین خوشه از تایید COVID-19 موارد خارج از چین با 88 موارد جدید را تایید کرد و گفت مطرح شده در مجموع به 542 مسافران مبتلا به این بیماری پس از آن در زیر قرار داده شده 14 روز قرنطینه در فوریه. 3.

ژاپن وزارت بهداشت گفت: مسافران که تست منفی برای coronavirus قادر خواهد بود به ترک شروع روز شنبه زمانی که قرنطینه منقضی می شود.

اما کره جنوبی ریاست جمهوری هواپیما لمس کردن در اوایل روز شنبه در Gimpo International Airport در غرب سئول با شش اتباع و یک همسر ژاپنی در هیئت مدیره بودند که تخلیه از کشتی Yonhap گزارش شده است.

فرود هواپیما در فرودگاه هاندا در نزدیکی توکیو شنبه شب برای بازگشت, ماموریت خروج ژاپن در ساعات اولیه روز شنبه.

این در اصل گزارش داد که از 14 کره جنوبی که روی الماس شاهزاده, چهار خواهد بود تخلیه همراه با همسر ژاپنی. باقی مانده کره جنوبی هستند به پیاده روی کشتی در اواخر این هفته اگر آنها تست منفی برای COVID-19.

انگلیس نیز با صدور بیانیه ای در روز سه شنبه حاکی از آن بود که هماهنگی پرواز “در اسرع وقت” و استرالیا در حال برنامه ریزی برای تخلیه بیش از 200 اتباع در روز چهارشنبه.

در ضمن کانادا نیز گفت: یک هواپیما در آن جدولها در اوایل این هفته بود که در هوا از رفتن به ژاپن بود و برای بازگشت به این کشور آمریکای شمالی در روز پنج شنبه.

“تاریخ خروج را تایید هنگامی که ترتیبات نهایی با دولت ژاپن و شاهزاده Cruises در محل” دولت کانادا در بیانیه ای گفت.

آن نیست که دولت چگونه بسیاری از 256 کانادا مسافران از الماس شاهزاده خانم خواهد بود تخلیه هر چند 43 که آزمایش مثبت برای ویروس باقی می ماند در بیمارستان در ژاپن است.

خبری از تخلیه به شرح زیر است دو چارتر پرواز بازگشت به ایالات متحده با 328 آمریکا evacuees از کشتی کروز اواخر روز شنبه و اوایل روز دوشنبه.

در میان مسافران 14 نفر که تست مثبت برای COVID-19 تقریبا دو برابر تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده به 29. نود و دو آمریکایی ها باقی می ماند تحت قرنطینه در کشتی.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گفت: همه مردم در حال حاضر در هیئت مدیره الماس شاهزاده خانم را تحت محدودیتهای سفر به ایالات متحده است. آنها باید صبر کنید حداقل 14 روز پس از خروج از کشتی کروز قبل از سفر به ایالات متحده است.

“پس از تخلیه از الماس شاهزاده این مسافران و خدمه مورد نیاز خواهد بود به صبر و 14 روز و بدون داشتن علائم یا مثبت coronavirus نتیجه آزمون قبل از آنها مجاز به هیئت مدیره پرواز به ایالات متحده” CDC در بیانیه ای گفت.

اگر کسی که در کشتی کروز سفر به ایالات متحده در 14 روز مدت زمان آنها باید تحت اجباری قرنطینه در ایالات متحده تا دو هفته است.

در ضمن چین ملی کمیسیون بهداشت در مورد افزایش شمار کشته شدگان در روز چهارشنبه به 2,004 پس از 136 نفر کشته شدند در حالیکه در 24 ساعت. در میان تازه ثبت مرگ و میر 132 رخ داده در کانون هوبئی استان از جمله 116 در شهر ووهان که در آن بیماری است که اعتقاد به ظهور.

در سطح جهانی مرگ و میر در ایستاده بود 2,009 به عنوان, فرانسه, فیلیپین, ژاپن, هنگ کنگ و تایوان باید هر گزارش یک مرگ در خارج از سرزمین اصلی چین است.

چین همچنین گفت: تعدادی از عفونت های افزایش 1,749 بیش از دوشنبه به 74,185.

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد وجود داشته است 92 مورد از فرد به فرد انتقال در 12 کشور در خارج از چین اما این سازمان نمی کند باید اطلاعات کافی از بسیاری از این کشورها به “مقایسه معنی دار.”

“ما را دیده اند و نه پایدار محلی انتقال coronavirus به جز در شرایط خاص مانند الماس شاهزاده کشتی کروز” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در طول یک خبر مطبوعاتی در ژنو است.

مایک رایان مدیر که بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت: مسئولان در ژاپن در ابتدا تصمیم به قرنطینه مسافران در الماس شاهزاده جایی که آنها می تواند “با هم نگه داشته” و تحت نظارت, اما این است که “به وضوح بيشتر است انتقال از انتظار است.”

چه کسانی و دیگر کارشناسان برنامه ریزی برای مطالعه آنچه که منجر به چنین گسترده و سریع انتقال الماس شاهزاده خانم اما رایان مردم خواست تا برای حفظ “رویداد در چشم انداز است.”

“اکثریت قریب به اتفاق مردم در کشتی ندارد COVID-19” او گفت:, و اضافه کرد که بسیاری از موارد به نظر می رسد “خفیف بیماری است.”

به عنوان بخشی از آن جهانی COVID-19 پاسخ به تلاش های که حمل تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE به 21 کشور عضو و ارائه خواهد شد دنده به یکی دیگر از 106 کشور در هفته های آینده.

این آژانس همچنین ارائه COVID-19 تست کیت به 40 کشور در آفریقا و 29 در آمریکا که بدان معنی است که آنها باید خود را تست ظرفیت تا پایان این هفته است.

با توجه به Tedros این کشورها — بسیاری از آنها کم درآمد — شده بود ارسال نمونه به کشورهای دیگر برای تست و انتظار چندین روز برای نتایج. با تشکر از این طرح “ما هنوز یک شانس برای جلوگیری از گسترده تر فاجعه جهانی” او گفت:.

در ضمن چینی مقامات بهداشت اعلام کرد: مرگ یک پزشک در زمین صفر از گسترش اپیدمی پس از او قراردادی مرگبار coronavirus در حالی که مراقبت از بیماران آلوده.

Liu Zhiming مدیر هاربین بیمارستان در ووهان درگذشت, شنبه در سن 51 به ووهان شهرداری کمیسیون بهداشت گفت.

“پس از وقوع رفیق Liu Zhiming بدون در نظر گرفتن امنیت شخصی خود رهبری کارکنان پزشکی هاربین بیمارستان برای مبارزه با این بیماری همه گیر و کمکهای مهم برای پیشگیری و کنترل از نوع جدید کروناویروس ذات الریه در شهر ما” این کمیسیون در بیانیه ای گفت.

لیو مرگ آخرین در میان متخصصان بهداشت مبارزه با بیماری ها در چین هوبئی استان با مقامات بیان کرد در هفته گذشته بیش از 1700 خط مقدم پزشکان تا به حال آلوده شده است شش نفر از آنها فوت کرده است.

در میان کشته شدگان است که 34 سال Li Wenliang — یک چشم پزشک در ووهان بود که با پلیس برای تلاش برای اطلاع رسانی به دوستان و خانواده آنلاین در دسامبر هنگامی که شیوع بیماری آغاز شد. مرگ او را جذب گسترده خشم و وادار کردن دولت به آغاز تحقیقات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de