Coronavirus مرگ و میر در نزدیکی 2,600 در چین; موارد در S. Korea موشک وار رفتن

Feb. 24 (UPI) — مرگ و میر ناشی از کوروناویروس نزدیک 2,600 در چین روز سه شنبه به کشور در سراسر جهان با عجله برای جلوگیری از گسترش این بیماری در درون مرزهای خود را.

چینی بهداشتی مقامات روز دوشنبه گزارش داد 150 جدید و میر ناشی از کشنده coronavirus بیش از گذشته 24 ساعت افزایش مرگ و میر برای سرزمین اصلی چین به 2,592 از همه گیری آغاز شد و در ماه دسامبر.

ملی چین کمیسیون بهداشت اعلام کرد جدید مرگ و میر در آن به روز رسانی روزانه صبح روز دوشنبه بیان کرد 149 به تازگی گزارش شده مرگ و میر رخ داده در هوبئی استان, کانون شیوع.

این مقامات بهداشت همچنین گفت: وجود 409 جدید مورد تأیید بیش از یکشنبه, افزایش تعداد موارد تایید شده به 77,150.

اعلام آمار و ارقام جدید که مقامات در هوبئی سرمایه ووهان معکوس زودتر تصمیم به استراحت برخی از تنگ محدودیت های قرار داده شده در ماه گذشته بر شهر از 11 میلیون نفر در این مرکز از وقوع. هوبئی است که در آن 2,495 که مردم از این بیماری با 1,987 دفاع کرد گرفته شد در ووهان در استان گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه.

در بیانیه ای بعد از ظهر دوشنبه ووهان مقامات دولتی گفت: کاهش مستند محدودیت اعلام شد “نامعتبر” را به عنوان آن صادر شد بدون اجازه از “رهبران اصلی.”

“ما باید به طور جدی مورد انتقاد مربوطه پرسنل کردند.”

این شهر قرار داده شد و تحت سخت مستند در Jan. 23 به سرکوب ویروس’ گسترش و شهرستان اعلام کرد و در بیانیه ای در اوایل روز شنبه که افراد غیر مقیم که نمایشگاه نیست علائم ممکن است در نهایت ترک ووهان.

در بیانیه جدید صادر ساعت بعد مقامات به نام در ووهان به “اجرای قاطعانه” رئیس جمهور چین سفارشات برای جلوگیری از شیوع این بیماری را گسترش.

در ضمن به عنوان نرخ عفونت به نظر می رسد به سرعت در چین و دیگر کشورهای در حال تقلا برای مهار این بیماری است.

کره جنوبی اعلام کرد اضافی 231 موارد در بعد از ظهر دوشنبه از روز قبل افزایش مجموع آن تعداد از عفونت به 833.

کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیز گزارش دو مورد جدید مرگ و میر در حالیکه در 24 ساعت افزایش این کشور مرگ و میر از این ویروس به هفت.

چهره های جدید بودند افزایش 80 از صبح هنگامی که CDC اعلام کرده بود بیش از 150 نفر از روز قبل.

از جمله موارد تایید شده حداقل 115 اعضای Shincheonji کلیسای عیسی یک بحث جنبش مذهبی که KCDC است به عنوان یک “فرقه است.”

دو مرگ و میر رخ داده است در جنوب شرقی شهر Daegu که در آن 442 نفر تایید شده اند سلامت توسط ویروس. از موارد تایید شده در دائگو 376 اعضای Shincheonji کلیسای عیسی KCDC گفت.

میزان عفونت اتحاد کره جنوبی هواپیمایی تعلیق پروازها به Daegu با بزرگترین کشور حامل, Korean Air, اعلام روز شنبه آن را لغو پروازها به مقصد این شهر از 2.4 میلیون از رفت و آمد مکرر جزیره ججو Yonhap News گزارش شده است.

آسیایی, هواپیمایی گفت: این امر تعلیق آن Daegu-ججو مسیر از شنبه و هوا بوسان گفت: آن را لغو آن Daegu به ججو و Daegu به تایپه پرواز در هفته گذشته زمانی که نگرانی بیش از این شهرستان پدید آمده است.

افزایش عفونت نیز ناشی از استرالیا به روز رسانی آن سفر مشورتی برای ملت هشدار شهروندان خود را به “اعمال یک درجه بالایی از احتیاط” دیدار کره جنوبی و بازدید Daegu.

“اگر شما در کره جنوبی, نظارت بر سلامت خود را از نزدیک و به دنبال مشاوره از مقامات محلی” مشورتی گفت.

استرالیا همچنین هشدار داد ساکنان آن به ورزش یک درجه بالایی از احتیاط در ژاپن بر اساس توصیه های پزشکی خود مقامات به دلیل “افزایش خطر پایدار محلی انتقال” از COVID-19.

در اروپا و ایتالیا گزارش شده بیشترین شیوع در خارج از آسیا با 157 با توجه به شمارش نگهداری می شود توسط دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی.

شیوع مجبور است این کشور را به حالت تعلیق آن مشهور ونیز, کارناوال, ممنوعیت های عمومی و جلسات خصوصی از طریق پنج شنبه و انصراف از رویدادهای ورزشی است.

در خاورمیانه کویت و بحرین اعلام کرد خود را برای اولین بار تایید موارد این بیماری است.

بحرین وزارت بهداشت گفت: آلوده بحرین شهروند وارد ایران شد و مشکوک به داشتن قرارداد این ویروس به عنوان او به نمایش گذاشته علائم با توجه به بیانیه ای انجام شده توسط بحرین News Agency.

بیمار منتقل شد به ابراهیم خلیل Kanoo مرکز پزشکی که در آن او تایید شد شما با COVID-19 و در حال حاضر در حال دریافت درمان در انزوا آن گفت.

دولت گفت: از آن خواهد شد بردن آن اقدامات لازم برای جلوگیری از آلودگی به این ویروس از جمله نظارت بر کسانی که می رسند از آلوده کشور است.

در کویت مقامات بهداشت تایید سه نفر آلوده شده اند با این بیماری کویت خبر داد.

در سطح جهانی مرگ و میر از این ویروس به حداقل 2,619 با بیش از 79,350 افراد آلوده با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im