Coronavirus مرگ و میر بالای 900 پس از مرگبارترین روز هنوز

Feb. 10 (UPI) — در سراسر جهان مرگ و میر از coronavirus رسید به 910 پس از چینی مقامات بهداشتی گزارش 97 نفر از این بیماری در یکشنبه — مرگبارترین روز پس از شیوع این بیماری آغاز شد و در ماه دسامبر.

ملی چین کمیسیون بهداشت منتشر شد شماره اوایل روز دوشنبه بیان 91 مرگ و میر رخ داده است بیش از روز قبل در هوبئی استان, کانون شیوع.

تعداد موارد این بیماری نیز افزایش 3,062 آوردن ملت کل موارد بیماری به 40,171 که حدود 3300 باید درمان شده و از بیمارستان مرخص, سلامت, مقامات گفت.

در میان آلوده هستند 27, خارجی چین سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang به خبرنگاران گفت:, و اضافه کرد که 22 از آنها هنوز در بیمارستان است.

این رقم شامل دو مرگ-که یک شهروند ایالات متحده که فوت پنج شنبه و ملی که بیش از آخر هفته درگذشت.

در سراسر جهان وجود دارد که تنها دو مرگ در خارج از سرزمین اصلی چین — یکی در هنگ کنگ و یکی در فیلیپین — با تعداد موارد تایید شده بیش از 300 نفر در 24 کشور, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

تعداد مرگ و میر ناشی از 2019-nCoV بیش از مرگ و میر از این سندرم حاد تنفسی بیماری همه گیر از نوامبر 2002 تا ماه جولای سال 2003 که منجر به کشته شدن 774 مردم عمدتا در چین و هنگ کنگ است.

در پاسخ تایوان اعلام کرد شروع روز سه شنبه آن را گسترش سفر خود را از گروه به هنگ کنگ و ماکائو.

هفته گذشته آن را محدود به صدور ویزا برای کسانی که از این دو در نزدیکی چینی مناطق اما افزایش آن اقدامات احتیاطی دوشنبه به علت شدت خطر عفونت و تایوان و سرزمین اصلی امور شورا در بیانیه ای گفت.

“به جز برای عملکرد کسب و کار فعالیت های نقل و انتقال داخلی از شرکت های چند ملیتی و همسران و فرزندان صغیر که به دست آمده اند اجازه اقامت” همه از هنگ کنگ و ماکائو در حال منع از تایوان آن اضافه کرد: کسانی که وارد این جزیره را به معرض 14 روز خانه قرنطینه.

تایوان قبلا به حالت تعلیق در مستقیم ترین پروازهای مسافری با سرزمین اصلی چین است.

بریتانیا روز دوشنبه همچنین اعلام کرد انتقال رمان coronavirus به منزله یک “جدی و قریب الوقوع تهدید برای بهداشت عمومی” ساعت پس از آن اعلام چهارم آن مورد تایید شده از این بیماری است.

“در اخیر اضطراری برای بهداشت عمومی از رمان coronavirus نشات گرفته از ووهان دولت ساخته شده است که مقررات را به اطمینان حاصل شود که حفاظت شده هستند تا آنجا که ممکن است فرم انتقال ویروس” وزارت بهداشت و مراقبت اجتماعی در بیانیه ای گفت.

دو امکانات تعیین شده برای جداسازی بیماران و استان هوبئی اعلام شده است به عنوان یک “منطقه آلوده” تحت مقررات جدید آن گفت.

انگلیس روز یکشنبه تایید کرد چهار بیماران دارای آزمایش مثبت برای این ویروس افزایش خطر ابتلا به مردم از کم تا متوسط.

“مورد جدید شناخته شده است تماس قبلا تایید انگلستان مورد این ویروس منتقل می شد در فرانسه” افسر ارشد پزشکی پروفسور کریس Ersin در بیانیه ای گفت.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: اواخر یکشنبه در حالی که گسترش این بیماری در خارج از چین همچنان کند در حال حاضر وجود دارد “در مورد موارد” از گسترش این بیماری از مردم که بازدید از چین است. بسیاری از کسانی که بیمار با این ویروس را در بازدید از این کشور آسیایی.

“تشخیص تعداد کمی از موارد ممکن است نشان می دهد گسترده تر انتقال در کشورهای دیگر,” او گفت:. “ما تنها ممکن است با دیدن نوک کوه یخ است.”

Ghebreyesus گفت: مهار این بیماری باقی می ماند که هدف اما تمام کشورها باید آماده برای این ویروس ممکن است در هنگام ورود.

“من تکرار تماس من در همه کشورها برای به اشتراک گذاشتن آنچه که آنها در مورد [2019-nCoV] در زمان واقعی را با چه کسی است. من تکرار من تماس بگیرید و برای آرامش. من تکرار من تماس بگیرید برای همبستگی-انسان های مالی و علمی همبستگی او گفت:” از طریق توییتر. “هر شکست در همبستگی یک پیروزی برای ویروس.”

یک که رهبری تیم از کارشناسان بین المللی نیز با اعزام به چین به منظور بررسی شیوع او گفت:.

خبر می آید به عنوان کارشناسان بهداشت و درمان در استرالیا نیو ساوت ولز روز دوشنبه اعلام کرد آنها زنده coronavirus از NSW بیماران که اجازه خواهد داد که مقامات بهداشتی در سراسر جهان به سریع تر حاوی ویروس’ گسترش یافته است.

وزیر بهداشت براد Hazzard گفت: کشف خود را گسترش دسترسی به تست تشخیصی برای بیماران آلوده از طریق درک بهتر از نحوه ویروس رفتار و تکرار.

“اولیه و تشخیص دقیق عفونی و کشنده ویروس ها بسیار مهم است چرا که تشخیص داده نشده و بیماران می توانند ندانسته و انتقال آن به دیگران” او گفت:.

این تیم از دانشمندان و آسیب شناسان قادر به رشد این ویروس توسط تعیین توالی ژنوم آن و سپس رو به رشد این ویروس زنده از بیماران واقعی به جای استفاده از مواد مصنوعی Hazzard گفت.

پروفسور دومینیک Dwyer, NSW مدیر بهداشت عمومی آسیب شناسی گفت: کار خود را گسترش دسترسی به سریع تر و قابل اعتماد, تست تشخیصی.

“قادر بودن به کشت رمان coronavirus با نمونه از NSW بیماران به عنوان مخالف به تلاش برای تقلید از آن از مصنوعی نمونه های فوق العاده دستیابی به موفقیت” دوایر گفت. “ما مفتخریم که قادر به اشتراک گذاشتن کشف با سازمان بهداشت جهانی و بین المللی محقق و پزشکان پس ما با هم در نهایت کمک به صرفه جویی در زندگی می کند.”

خبر می آید که ژاپن را به وزارت بهداشت گزارش شده 60 جدید تایید موارد عفونت کروناویروس در کشتی کروز تحت قرنطینه در یوکوهاما که به ارمغان می آورد تعداد کل موارد در کشتی از حدود 130 ژاپن NHK گزارش شده است.

روز یکشنبه وزارت بهداشت, کار و رفاه گزارش در مجموع 70 نفر از الماس شاهزاده پس از اضافی شش نفر کاهش یافته بود بیمار است.

وزارت آزمایش قرار گرفته است و بیش از 336 از 3,700 مردم در کشتی که قرنطینه شده از یوکوهاما پس از Feb. 4 اما از آن است که با توجه به تست هر کس در هیئت مدیره.

“ما در حال گرفتن یک نگاهی از نزدیک که آیا ما می توانید انجام تمام آزمون ها” گفت: Katsunobu کاتو وزیر بهداشت, کار و رفاه.

در همین حال برخی از 3600 مسافران یک کشتی کروز با نام رویای جهانی در هنگ کنگ شده اند مجاز به ترک پس از چهار روز قرنطینه در رگ.

هنگ کنگ دولت نیز گفت: آن تایید موارد افزایش به 36 بعد از آن ثبت 10 مورد جدید نه که در میان همان خانواده ای که بیمار پس از به اشتراک گذاری یک وعده غذایی.

مرکز حفاظت از سلامت وزارت بهداشت گفت: 19 بستگان مشترک غذا با هم.

گسترش این بیماری نیز تاثیر ورزش با بانوان انجمن گلف حرفه ای اعلام روز شنبه آن را لغو 2020 HSBC زنان قهرمانی جهان برنامه ریزی شده به اجرا Feb. 27 به 1 مارس در سنگاپور است.

“سلامت و ایمنی بازیکنان ما طرفداران و همه کار در صورتی است که همیشه بالاترین اولویت ما” آن را در بیانیه ای گفت. “در حالی که ما نا امید است که این مسابقات برگزار خواهد شد در این فصل ما به دنبال به جلو به بازگشت به آسیا به زودی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر