Coronavirus + کاهش ترافیک در برابر هوای پاک برای Wasatch مقابل

سالت لیک سیتی — تجزیه و تحلیل جدید از مه آلودگی سطوح همراه Wasatch مقابل نشان می دهد که این بیماری همه گیر سوخت تعطیلی مدارس و کسب و کار به طور چشمگیری کاهش آلاینده ها که به صورت زشت رقیق و تهدید سلامت عمومی است.

در حالی که مارس کیفیت هوا است که به طور معمول خوب ترین ماه مه سال 2020 خواهد شد به احتمال زیاد به عنوان یک تاریخی معیار است که نشان می دهد چه اتفاقی می افتد زمانی که وسایل نقلیه را ترک جاده و پناهگاه مردم در محل.

“برای محیط زیست و دانشمندان این بود که یک بار در طول عمر فرصت برای بررسی کیفیت هوا اثرات کمتر اتومبیل در جاده ها گفت:” برایس پرنده, مدیر کیفیت هوا بخش در وزارت یوتا کیفیت محیط زیست.

پرنده گفت: وجود خواهد داشت اضافی تجزیه و تحلیل انجام شده برای دوره زمانی که مردم teleworking و رانندگی کمتر و امیدوار است نتایج کمک خواهد کرد که اطلاع رسانی در رفتار و سیاست در آینده است.

تحقیقات متمرکز در نیمه ماه مارس زمانی که فاصله فیزیکی اقدامات به اثر رفت و با استفاده از داده های متعدد هوایی ایستگاه های مانیتورینگ در دریاچه نمک دره.

آن را نشان داد:

  • ذرات ریز یا PM2.5 شد پایین 59 درصد و به خصوص در شب.
  • اکسیدهای نیتروژن کمتر بود با توجه به کاهش ترافیک به ویژه در طول یک ساعت یک عجله قله. آلاينده 57% پایین تر از میانگین مارس و دی اکسید نیتروژن شد 36 درصد پایین تر از متوسط مارس.
  • سطح دی اکسید کربن بودند 19 درصد و 33 درصد کمتر از میانگین در Sugarhouse و دانشگاه یوتا ایستگاه بود.
Fabio Galvan and Ray Guillen walk on the Ensign Peak Preserve Trail in Salt Lake City on Tuesday, May 5, 2020. A new analysis shows the coronavirus shutdown of schools and businesses dramatically reduced pollutants that form ugly haze and threaten public health.
فابیو Galvan و ری Guillen راه رفتن بر روی پرچمدار قله حفظ نوین در سالت لیک سیتی در سهشنبه, مه 5 سال 2020 است. تجزیه و تحلیل جدید نشان می دهد coronavirus تعطیلی مدارس و کسب و کار به طور چشمگیری کاهش آلاینده ها که به صورت زشت رقیق و تهدید سلامت عمومی است.
Jeffrey D. Allred, Deseret News

نتایج محققان می گویند برخی از اولین ادغام زمین مبتنی بر کیفیت هوا و انتشار گازهای گلخانه ای با ماهواره مشاهدات به درک چگونگی تولید گازهای گلخانه ای تغییر کرده در طول جسمی فاصله گرفته است.

“این اندازه گیری های گرفته شده با هم رنگ مطابق تصویر از هوای پاک از کاهش انتشار گازهای گلخانه ای به خصوص از کاهش ترافیک گفت: لوگان Mitchell, معاون پژوهشی استاد گروه علوم جوی در دانشگاه یوتا که در انجام تجزیه و تحلیل.

“این نشان می دهد که چگونه سریع کیفیت هوا را بهبود می بخشد و پس از یک کاهش در تولید گازهای گلخانه ای و نشان می دهد که اقتصاد شروع به بهبود می یابند و تولید گازهای گلخانه ای تا سطح شیب دار, ما در حال رفتن به دیدن ما کیفیت هوا بدتر دوباره” او اشاره کرد.

میچل گفت: بیشتر وجود دارد تجزیه و تحلیل است که باید انجام شود از جمله بررسی شرایط آب و هوایی است که به یک تصویر کامل تر از تولید گازهای گلخانه ای از مارس سال 2020 نسبت به سال های گذشته است.

این یافته های اولیه او اضافه کرد: ارائه آموزش در فرصت زمانی که می آید به درک کیفیت هوا در طول Wasatch جلو.

“من فکر می کنم این درس این است که آن را نشان می دهد اگر ما کاهش انتشار گازهای گلخانه ای ممکن است به کیفیت بهتر هوا. آن را نیز نشان می دهد که کیفیت هوای ناشی از فعالیت های ما. آن است که در اینجا محلی است. به عنوان به زودی به عنوان ما ما پایین تر تولید گازهای گلخانه ای کیفیت هوا بلافاصله می شود بهتر است در یک ماده از روز” میچل گفت. “که من واقعا قدرتمند نمادی از آنچه که ما می تواند در آینده اگر ما کاهش انتشار گازهای گلخانه ای.”

میچل گفت: این تعداد از وزارت یوتا حمل و نقل نشان می دهد ترافیک کاهش یافت 40 ٪ تا 50٪.

“بدیهی است که ما نمی خواهیم یک همه گیر جهانی برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای اما اگر ما برای تبدیل 50 درصد از خودروهای ما به برقی که تولید نتایج مشابه” میچل گفت.

مانند بسیاری از مردم میچل است که مصرف یک دوره سقوط در کار از خانه و ساخت تنظیمات به او چگونه کار می کند.

اما او امیدوار است هنگامی که اقتصاد دوباره رفتن است که این داده ها فراهم می کند فرصت برای شکل دهی مجدد رفتار است.

“هنگامی که این بیماری همه گیر است بیش از وجود دارد در حال رفتن به یک سرمایه گذاری برای بازسازی اقتصاد,” او گفت:. “این است برای رفتن به یک سوال باز در مورد آنچه که ما باید سرمایه گذاری در. من فکر می کنم این امر می تواند یک سرمایه گذاری هوشمند به سرمایه گذاری در انرژی های تجدید پذیر و وسایل نقلیه الکتریکی.”

Motorists in Salt Lake City drive with a view of the Wasatch Mountains on Tuesday, May 5, 2020. A new analysis shows the coronavirus shutdown of schools and businesses dramatically reduced pollutants that form ugly haze and threaten public health.
رانندگان در شهر سالت لیک رانندگی با نمایی از کوه Wasatch در سهشنبه, مه 5 سال 2020 است. تجزیه و تحلیل جدید نشان می دهد coronavirus تعطیلی مدارس و کسب و کار به طور چشمگیری کاهش آلاینده ها که به صورت زشت رقیق و تهدید سلامت عمومی است.
Jeffrey D. Allred, Deseret News

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im