Coronavirus مراقبت می کند که شما خانواده

سالت لیک سیتی — بیشترین صبح ران Barbosa وارد مادرش را از اتاق خواب گذشت چند “دریافت خوب به زودی” بالن و یک گلدان گل به آرامی اصرار دارند که 86 سال کارول فشار او فازی خاکستری پتو و خارج شدن از رختخواب.

او هرگز با هیجان ایده ترجیح می دهند به ماندن در جایی که او در حال استراحت و محکم قاب عکس سفید با بازوی خود را در اطراف او, بوسیدن بالای سر او.

“I miss you, فرانک” او را می گویند به تصویر. “عشق شما سبیل.”

اما وجود خواهد داشت نه بیشتر بوسه.

فرانک Barbosa, 88 او بالا یار مدرسه درگذشت یکشنبه — قربانی دیگری از COVID-19.

کارول است به آرامی چنگ او در راه بازگشت از COVID-19 — جهانی همه گیر شد که به شدت شخصی که آن را فرستاده هر دو کارول و فرانک به بیمارستان و همچنین یکی از دختران خود را. این ویروس همچنین بیمار 15 سایر اعضای بزرگ نزدیک گره Dallas-منطقه خانواده که متشکل از کارول و فرانک شش فرزندان بیش از دو دوجین نوه و 20-plus نوابغ.

“هنگامی که شما مانند یک غول دوست داشتنی خانواده, ما همیشه با هم می گوید:” Ron Barbosa.

و در آن نهفته است خطر است.

به عنوان چهارم جولای تعطیلات رویکردهای مقامات بهداشت عمومی صورت صعودی COVID-19 موارد به خصوص در غرب و جنوب, به علاوه تاکید هم بزنید دیوانه خانواده هایی که به شدت می خواهم به حفظ سنت.

در عین حال آن را بسیار به احتمال زیاد است که در طول پیکنیک خانواده و احزاب مردم را فراموش کرده ام و یا حتی نادیده گرفتن توصیه های در مورد فاصله فیزیکی و ماسک پوشیدن منجر به پتانسیل بیشتری COVID-19 خوشه.

هیچ راهی وجود دارد برای جمع آوری با خیال راحت ؟ و چگونه یک خانواده هر کس مطابق?

ران Barbosa پیام ساده است: “هنگامی که شما ترکیب خانواده ها مراقب باشید. از ما یاد بگیرند. نگه دارید که 6 پا فاصله نمی سعی کنید برای انجام آن بوسه بر گونه, و حتی آرنج دست انداز — که بیش از حد نزدیک است. هنگامی که شما یک خانواده بزرگ آن را مانند یک آتش سوزی.”

افزایش خطرات

فقط در دو هفته ساکرامنتو رفته از داشتن کمترین سرانه COVID-19 رای بزرگ در میان شهرهای ایالات متحده به کالیفرنیا نقطه داغ — با جوش های شما را به خانواده بزرگ جشن تولد, روز یادبود پیکنیک و نوار حمایت گفت: دکتر پیتر Beilenson مدیر Sacramento County Department of Health Services.

در 10 روز گذشته در این شهرستان شمارش نزدیک به 1 ، 000 مورد جدید — نسبت به 2000 مجموع قبلی 18 هفته گفت: Beilenson. (Black Lives Matter تظاهرات منجر به چهار مورد تا کنون او گفت:, و یک مقاله جدید در اداره ملی تحقیقات اقتصادی هیچ مدرکی وجود ندارد که تظاهرات در 315 ملت بزرگترین شهرستانها منجر به COVID-19 خوشه.)

در یوتا 60 درصد از دولت موارد از یک خانواده تماس در حالی که یکی دیگر از 20 ٪ از تعامل اجتماعی با یک دوست یا عضو خانواده در شهرستان دریاچه نمک است که دولت بالاترین غلظت از موارد گفته نیکلاس Rupp, Salt Lake County Health سخنگوی.

و آن را نه فقط با آمریکا مشکل است.

در هند یک خانواده تحت فشار قرار دادند به جلو با یک عروسی با وجود داماد احساس بد. او روز بعد و بیش از 100 از 350 به علاوه مهمانان آزمایش مثبت برای COVID-19.

تلاش برای کاهش سرعت گسترش ساکرامنتو توقیف میله در دوشنبه, اما هیچ راهی به جمع های خانوادگی.

“ما التماس مردم در آخرین روز” Beilenson گفت: “راه وطن پرست این چهارم جولای است به معنای واقعی کلمه در خانه بمانند.”

این پیام در حال حاضر انعکاس در سراسر کشور اما ماندن در منزل و معنا داشتن ده ها تن از اعضای خانواده بیش از خانواده است.

برای Barbosas, COVID-19 احتمالا گسترش در طول یک خانواده گلف به دنبال یک شگفتی داخل خانواده جشن تولد بدون ماسک — هر دو واقعه با حضور یک جوان نسبی با کمی سرفه او سرزنش گرد و خاکی در شرایط کار.

خانواده مورد انتقاد قرار گرفته به عنوان بی دقتی اما آنها هرگز در نظر گرفته شده خود را در گوشت و خون یک تهدید.

“من فکر می کنم که یکی از بیشتر به چالش کشیدن قطعه از کل این بیماری همه گیر” گفت: Brandon مارشال, استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه براون دانشکده بهداشت عمومی. “این واقعیت که ما می خواهم به صرف زمان با هم با خانواده ما و عزیزان ما به حمایت از یکدیگر اما در واقع آن شرایط که در آن ما می بینیم یک مقدار عادلانه از COVID-19 انتقال است.”

نحوه تصمیم گیری

به طور دائم اجتناب از خانواده گسترده است که پاسخ ندارد چرا که تحقیقات نشان می دهد “هنگامی که مردم در بحران این منابع ما است که به ما کمک بیرون آمدن از این بحران و خانواده ها بخشی از آن می گوید:” J. Mitchell Vaterlaus استاد از توسعه انسانی و در خانواده علم در دانشگاه ایالتی مونتانا.

اما هرگز قبل از انتخاب به جمع آوری با خانواده شده است بسیار پیچیده است.

در حال حاضر, کباب کردن نیاز هر خانواده به وزن خطرات بالقوه و مزایای نگه داشتن در ذهن است که یک فرد انتخاب می تواند چشمگیر جمعی از عواقب می گوید: والری Reyna استاد از توسعه انسانی در کرنل که مطالعات مخاطره آمیز تصمیم گیری است.

برای کمک به تصمیم گیری در نظر گرفتن این نکات:

اول: “وقتی همه چیز به نظر می رسد آشنا به نظر می رسد آنها کمتر مخاطره آمیز می گوید:” رینا.

به دلیل آشنایی خانوادگی تجمعات نمی اعتصاب ما به عنوان ذاتا خطرناک است. آن را شبیه به چگونه ما لگد زمانی که یک غریبه عطسه در یک فروشگاه مواد غذایی می گوید مارشال, اما آیا واقعا متوجه خواهید شد هنگامی که آن را به یکی از بستگان در خانه.

این ممکن است به همین دلیل اعضای خانواده نمی پوشیدن ماسک در اطراف هر یک از دیگر — آنها نمی خواهند به این معنا است که آنها درک خانوادگی تعامل به عنوان خطرناک است.

در عین حال اعضای خانواده تمایل به بحث نزدیک تر و برای دیگر همین دلیل است که تمام Barbosa خانواده در حال حاضر نشسته در خارج, مادر بزرگ, چمن, پوشیدن ماسک. حتی در داغ چسبنده تگزاس تابستان است.

“ماسک نشان از عشق” باربوسا می گوید. “ماسک فقط می گوید:” من شما را دوست دارم.’ آن است که راه. شما فقط باید آن را انجام دهد.”

دوم: “احساسات اغلب ظروف سرباز یا مسافر تا توانایی ما را منطقی محاسبات در مورد خطر” می گوید: مارک شولتز یک استاد روانشناسی در Bryn Mawr کالج در Montgomery County Pennsylvania.

انسان فقیر هستند برآوردگرهای از خطر او می گوید: با اشاره به افرادی که ترس هواپیمایی سفر و در عین حال پرش در ماشین خود را بدون فکر دوم — حتی اگر رانندگی است به طور قابل توجهی خطرناک تر از پرواز.

پرتاب در احساسات و همه چیز پیچیده است. این توضیح می دهد که چرا مردم مشتاق به دیدن عزیزان ممکن است بیشتر مایل به گرفتن در سطوح بالاتر از خطر, او می گوید.

به دقت سنج وضعیت ریسک سعی کنید reimagining آن است. اگر حزب بودند برای یک غریبه که سطح درک خود را از خطر و رفتار را تغییر دهید ؟ وجود دارد راه هایی برای ایجاد این وضعیت امن تر?

سوم: در گذشته پیروزی نیست تضمین موفقیت در آینده است.

مانند یک نوجوان تلاش یک دوچرخه شیرین کاری — یکی از بزرگ فرود معنا نیست که تمام تلاش های بعدی خواهد بود صدمه رایگان. COVID-19 نشان داده است خود را به یک بیماری است و فقط به این دلیل آن نیست آمار صفحه اصلی و در عین حال به این معنا نیست آن را نمی خواهد.

“هنگامی که بیشتر مردم انجام کارهایی مانند ملاقات با اعضای خانواده که آنها شده اند جدا و آن را با این نسخهها کار OK را متقاعد مردم وجود دارد که باید برخی از ایمنی به آن” شولتز گفت.

فقط به خاطر اینکه هیچ کس مریض شدم بعد از یک maskless یادبود روز پیک نیک به این معنا نیست که یک چهارم جولای جمع آوری ریسک است. در واقع آن حتی ممکن است مخالف به عنوان بسیاری از نقاط کشور شاهد رکورد-سطح مورد می شمارد.

اگر شما جمع آوری در اینجا برخی از راهنمایی از CDC و Deseret News’ مصاحبه با کارشناسان:

  • نگه داشتن آن در خارج. ویروسی قطرات پراکنده بسیار سریعتر خارج از داخل.
  • نگه داشتن لیست مهمان کوچک — حتی اگر همه خانواده است.
  • دعوت از افراد مسن در خطر بیمار و یا خارج از دولت بستگان به حضور از طریق فن آوری.
  • گفتگو قبل از دعوت خانواده می رسد. گوش دادن و مهربان که ایجاد قوانین ایمنی.
  • پوشیدن ماسک. حتی در خارج. ماسک باید پوشش بینی و دهان جز در هنگام غذا خوردن.
  • تشویق اعضای خانواده به همراه خود مواد غذایی و نوشیدنی است. متناوبا یک فرد در خدمت مواد غذایی, اجتناب از لمس دست های متعدد خدمت ظروف.
  • حفظ فاصله فیزیکی از 6 فوت از دیگران ایستاده و یا نشسته.
  • ارائه ضد عفونی کننده دست و تشویق به استفاده از آن.
  • استفاده از کاغذ حوله در حمام و نگه داشتن فن در صورت امکان.
  • صحبت با بچه ها در مورد قوانین و نقش خود را در نگه داشتن دیگران امن است. اغلب پاک کردن اشیاء آنها بازی با و بهداشتی کردن دست خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>