Coronavirus نگرانی نیروی میله از wineries کارخانه های لبنی به تقلا پس از Newsom درخواست خاموش کردن

مدت کوتاهی پس از یک کنفرانس خبری بعد از ظهر یکشنبه که در آن رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom توصیه می شود میله کوکتل آبجو و شراب مزه کردن اتاق های نزدیک برای کمک به جلوگیری از گسترش این رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 طلایی جاده دم آناهایم تعطیل به طور ناگهانی.

اعضای هیات گفت: شام آنها را مجبور به ترک محبوب brewpub سراسر از فرشته ورزشگاه بلافاصله پس از اتمام سفارشات خود را.

“این ترسناک است که ما آماده تر” گفت: اردن Dewyse از مونتکلیر که تا به حال به پایان گفتگو با دوستان در خارج از نوار. “ما به تماشای کشورهای دیگر از طریق این بروید و ما را ندارد و اقدامات لازم را در اوایل. ما در حال ارتجاعی در این نقطه,” او گفت:.

این کنفرانس خبری که دیدم Newsom تماس برای ساکنان به خود منزوی و همچنین رستوران ها محدود اشغال سمت چپ محلی کارخانه های لبنی از wineries و میله تقلا در روز یکشنبه.

در فرار و صنعت آبجوسازی در ردلندس ملیسا فیشر به او کمک کرد تا مشتریان سهام در آبجو برای نوشیدن در خانه. “در حال حاضر ما به دنبال به دیدن چگونه ما می توانیم در مورد انجام آبجو تحویل” گفت: فیشر که صاحب آبجوسازی با شوهرش جاش فیشر. “نه یک کل بسیاری از کسب و کار می تواند زنده ماندن بسته بودن و تولید هر گونه درآمد,” او گفت:.

  • جو Kroenert از یوکایپا دریافت یک جفت آبجو از آبجو مناقصه Skye آندراده در فرار صنعت آبجوسازی در ردلندس یکشنبه, مارس 15 سال 2020 به عنوان Nikck بهولا به نظر می رسد. Kroenert گفت: “من احساس می کنم استریل من داخل.” رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom توصیه کرده است که تمام میله های لبنی و کارخانه شراب سازی اتاق مزه تعطیل تا coronavirus تهدید فروکش. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

  • یک زن لذت بردن از یک آبجو در فرار صنعت آبجوسازی در ردلندس یکشنبه, مارس 15 سال 2020 است. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom توصیه کرده است که تمام میله های لبنی و کارخانه شراب سازی اتاق مزه تعطیل تا coronavirus تهدید فروکش. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • مصرف کنندگان آبجو لذت بردن از نوشیدنی خود را در فرار و صنعت آبجوسازی در ردلندس یکشنبه, مارس 15 سال 2020 است. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom توصیه کرده است که تمام میله های لبنی و کارخانه شراب سازی اتاق مزه تعطیل تا coronavirus تهدید فروکش. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

  • کاربران در پل کوکتل در کالیفرنیا در روز یکشنبه, مارس 15 سال 2020 نگه داشتن محل رقص حتی اگر رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom توصیه می شود تمام میله های لبنی و مزه شراب سازی اتاق های نزدیک به طور موقت برای کمک به جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • کارل اشتراوس دم شرکت باز می ماند در آناهایم, CA در یکشنبه 15 مارس سال 2020 با وجود مشابه مجاور آبجوسازی بسته شدن. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom توصیه می شود تمام میله های لبنی و مزه شراب سازی اتاق های نزدیک به طور موقت برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • یک گروه از دوستان در پل کوکتل در کالیفرنیا در روز یکشنبه, مارس 15 سال 2020 می گویند که آنها در حال هوشمند در مورد در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از coronavirus مانند شستن دست های خود را — اما آنها هنوز هم در حال رفتن به بیرون بروید و لذت ببرید. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom توصیه می شود میله های لبنی و کارخانه شراب سازی اتاق مزه به طور موقت. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • کاربران ترک طلایی جاده آبجوسازی در آناهایم, CA در یکشنبه 15 مارس سال 2020 پس از آنها گفته شد توسط کارکنان که فرماندار دستور کارخانه های لبنی به طور موقت برای جلوگیری از گسترش coronavirus. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

در روز یکشنبه بعد از ظهر به او مطمئن بود که او ممکن است شاتر بنابراین او در گرفتن کلمه را به مشتریان خود را به آمده در اسرع وقت. “ما معمولا در 8 p. m. و من با بمباران تماس های تلفنی. ما در حال حرکت به همان سرعتی که ما می توانیم برای دریافت آبجو از درب.”

در مرکز شهر هانتینگتون بیچ که در آن یک آخر هفته آفتابی وسیله میله های همیشه پر جنب و جوش خیابان اصلی شراب شرکت نیز در مواجهه با تصمیم گیری های دشوار. مدیر/sommelier اسکار Carillo بود در مورد تماس با صاحب دان لوبیا نشان می دهد که نوار شراب رفتن به نیمی از ظرفیت به جای بستن کامل.

“ما نمی توانیم فقط تعطیل لوایح متوقف نمی آیند در” Carillo گفت. “من نمی خواهم برای قرار دادن کسی در خطر است, اما من می دانم که من در کارکنان خواهد شد نگران در مورد چگونه به اجاره و پرداخت صورت حساب اگر ما رفت و به نصف ظرفیت است.”

Carillo گفت که او همیشه می تواند فروش بطری چون شراب نوار دارای یک فروشگاه خرده فروشی اما این مشکلات به دلیل آن است که یک 80-20 تقسیم بین اتاق مزه و خرده فروشی درآمد. “که فقط می تواند لنگش همراه است.”

پرداخت زبانه

واقعیت این است که بسیار شدیدتر برای میله که هیچ خروجی خرده فروشی گفت: Rakesh دسای صاحب R نوار در ساحل طولانی که در حال حاضر مرتب شده اند شروع به ویژه coronavirus ایمنی جلسات آموزشی برای کارکنان خود در روز دوشنبه ، “ما مشغول همیشه پس از تمام این چیز ها اتفاق می افتد. دوستان نیاز به با هم,” او گفت:, و اضافه کرد که او فکر می کند این وضعیت در واقع افزایش احساس جامعه در مرکز شهر ، او صاحب کسب و کارهای دیگر و او خواهید بود خوب از نظر مالی اما او نگران برای کارکنان خود را که نمی توانید پرداخت اگر آنها کار نمی کند.

“فرماندار هنوز هم پرداخت می شود و ما نمی. این ناعادلانه است. من فکر می کنم آنها باید قرار دادن دستورالعمل به عنوان مخالف به درخواست برای تکمیل خاموش شدن ناگهانی” دسای گفت. “وجود دارد رفتن به یک جدی اصلاح کسب و کار برای افرادی که به سختی باقی مانده در حال حاضر. برخی از کسانی که کسب و کار نخواهد آمد.”

چند صاحبان کسب و کار امیدوار بودند برای وضوح بیشتر از دولت است. Jennine اسمیت یک مدیر در 35er در کلرادو بلوار در پاسادنا گفت که هر چند نوار آگاه بود فرماندار Newsom را خواست خاموش کردن آن برنامه ریزی نمی دید تا عمل درخواست شده بود به طور خاص از شهر پاسادنا. “ما در حال رفتن به انجام آنچه آنها بپرسید اما ما در حال رفتن به آن را انجام دهد تا زمانی که آنها بپرسید,” او گفت:.

اسمیت می گوید او به خاطر مقیاس بزرگ تعطیلی از میله های قبل از, مهمترین طول رادنی کینگ شورش است, اما که او هرگز دیده می شود و بارها مجبور به بستن, به عنوان یک نتیجه از یک ویروس است. او گفت که او پیش بینی شده است که درخواست خواهد بود که از شهر و احتمالا زودتر و نه بعد. “من انتظار می رود آن را تا قبل از روز سنت پاتریک” او گفت:.

در Temecula Valley Wine کشور از wineries بیش از حد در بر داشت خود را در میان بسیاری از سردرگمی و سرخوردگی پس از Newsom درخواست.

Akash پاتل صاحب Akash کارخانه شراب سازی & تاکستان گفت: او در از دست دادن برای کلمات که او برنامه ریزی شده به نزدیک کارخانه شراب سازی خود را یکشنبه شب برای یک دوره نامشخص زمان و ارائه رایگان حمل و نقل زمینی برای مشتریان که می خواهند به منظور به نوشیدن شراب در خانه.

“به عنوان یک کسب و کار آن را به ما تاثیر می گذارد بزرگ زمان” پاتل گفت. “من باید 20 کارکنان. چگونه می توانم قرار داده و آنها را به کار ؟ من لازم نیست که برای آنها کار می کنند اگر من قادر به باز بماند. و من چگونه می توانم پرداخت صورتحساب ؟ چگونه می توانم پرداخت قبض برق? چگونه می توانم پرداخت قبض آب? من یک تاکستان و شراب سازی. چگونه می توانم نگه داشتن من تولید محصولات کشاورزی و تولید شراب من و نگه داشتن یک چیز می گذرد؟”

پاتل که باز Akash کارخانه شراب سازی با خانواده اش هشت ماه پیش گفت: کسب و کار شد و شروع به تولید جریان نقدی. “در حال حاضر آن را به صفر مقدار دلار دوباره برای کسی که می داند چه زمانی و چگونه می توانم به شما گزاف گویی از که؟,” پاتل گفت. “ما را به گزاف گویی از آن یک چیز ترسناک برای کارکنان در این نقطه است.”

همانطور که برای Carillo او با توجه به طرح های شدید محوری. “من حتی ممکن است ارائه شراب,” او گفت:. “من به شما بگویم همه ما در ایمیل انفجار” ما هنوز هم می تواند به شما بطری شراب, من فقط رها کردن آنها را در گام خود را درب.'”

کارکنان نویسندگان الکس نخلستان و Mindy Schauer کمک به این گزارش.

ما در حال ارائه دسترسی رایگان به این مقاله است. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی مانند این با عضویت اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im