Coronavirus: ایالات متحده برای اولین بار East Coast مرگ و میر گزارش شده در فلوریدا

7 مارس (فردا) — فلوریدا مقامات بهداشتی اعلام کرده اند دو U. s. East Coast مرگ و میر ناشی از کوروناویروس به عنوان فرماندار وجود دارد به دنبال $25 میلیون دلار بودجه اضطراری برای پاسخگویی به این بیماری است.

فلوریدا وزارت بهداشت اعلام کرد اواخر جمعه که دو نفر در 70s خود را که تا به حال سفر خارج از کشور درگذشت از COVID-19. یکی از سانتا رزا شهرستان در تکدی و دیگر از لی شهرستان در فلوریدا سواحل غرب.

که به ارمغان می آورد آمریکا مرگ و میر از این بیماری به 16 با توجه به آمار و ارقام از دانشگاه جانز هاپکینز. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری که آخرین به روز رسانی آمار و ارقام خود را بعد از ظهر جمعه گزارش 11 مرگ و میر.

قبل از فلوریدا اعلام ایالات متحده آمریکا و میر ناشی از رمان coronavirus شده بود موجود به سواحل غرب با 13 در واشنگتن و یکی در کالیفرنیا است.

دانشگاه جانز هاپکینز گزارش 340 تایید موارد این ویروس در ایالات متحده آمریکا که از صبح روز شنبه به نقل محلی و ایالتی سلامت بخش است.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis درخواست 25 میلیون دلار در بودجه اضطراری از دولت قوه مقننه برای مبارزه با COVID-19. او اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در اوایل این ماه.

در همین حال یک مسافر در هیئت مدیره بزرگ شاهزاده خانم کروز کشتی کالیفرنیا سی ان ان گفت که یکی دیگر از مسافر بود airlifted کردن قرنطینه رگ. معاون رئیس جمهور مایک پنس جمعه اعلام کرد که 21 نفر در هیئت مدیره کشتی آزمایش مثبت برای ویروس.

“کاپیتان آمد چند دقیقه پیش با اعلام کردند که یک هلیکوپتر بود فقط اعزام به کشتی به رها کردن برخی از لوازم و انتخاب کنید تا یک مسافر که نیاز به توجه پزشکی و آنها پرواز کرد که فرد به سن فرانسیسکو” مسافر استیون اسمیت با سی ان ان گفت.

“آنها نمی دانند چه آنها در حال رفتن به جایی که آنها در حال رفتن به آمریکا اسکله. در حال حاضر ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد فردا,” او اضافه شده است.

پنس گفت: این طرح به اسکله کشتی کروز در غیر تجاری بندر که در آن از 3500 مسافر می تواند برداشته شود.

روز جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا $8.3 میلیارد دلار در لایحه بودجه برای مقابله با کروناویروس. برخی از پول اختصاص داده شده برای مقامات محلی در خط مقدم مبارزه با این بیماری در حالی که حدود 3 میلیارد دلار را به سمت تحقیقات واکسن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de