Coronavirus: Grand شاهزاده خانم کروز کشتی وارد بندر اوکلند

پس از روز در دریا و در میان افزایش وحشت بیش از coronavirus بزرگ شاهزاده خانم کروز کشتی وارد بندر اوکلند به حوض ظهر دوشنبه.

کشتی بسیار پیش بینی از ورود به این معنی برخی از 3,500 سرنشین در نهایت پیاده و به مکان های مختلف در کالیفرنیا و در سراسر جهان برای تست و قرنطینه.

شاهزاده بزرگ سفر, سواحل, صبح روز دوشنبه, عبور اول تحت سان فرانسیسکو پل گلدن گیت و سپس پل خلیج قبل از ورود به بندر. کارگران در جلیقه ایستاده بود در سراسر منطقه docking در مقابل بژ, چادر, نزدیک, همراه با آنچه به نظر می رسد اتوبوس تور.

کشتی مسافربری خط ساحلی, نزدیک به تمام آن بالکن پر با مسافران به دنبال در پیش بینی. یک نفر راه می رفت و در امتداد عرشه بالا تکان دادن آنچه به نظر می رسد یک دستمال سفید.

مسافران نیاز به حمایت های پزشکی و یا بستری شدن در بیمارستان را پیاده همراه با کسانی که علامتی یا آزمایش مثبت برای کوروناویروس. پس از آن نزدیک به 1000 کالیفرنیا در کشتی را دریافت و پس از آن از خارج از دولت است.

پیاده روی ساکنان کالیفرنیا روی عرشه این کشتی را “بیشتر” از روز دوشنبه فرماندار کالیفرنیا دفتر خدمات اورژانس گفت. این crewmembers خواهد بود قرنطینه روی عرشه این کشتی گفته است که به جز برای کسانی که نیاز به مراقبت های پزشکی خواهد شد که انتقال به یک مرکز پزشکی کالیفرنیا.

کشتی را ترک بندر اوکلند پس از پیاده مسافران گفته است اما روشن نیست که دقیقا آن را به عهده دارد. برنامه ای برای خدمه قرنطینه شد “هنوز مشخص بودن” از اواخر روز شنبه با توجه به کروز اپراتور شاهزاده Cruises.

از 3,535 سرنشین شاهزاده بزرگ, 21 آزمایش مثبت برای coronavirus; 19 خدمه و دو مسافر. اما فقط 45 نفر در هیئت مدیره مورد آزمایش قرار گرفتند — به این معنی که مقامات بهداشت عمومی در حال آماده سازی خود برای آزمون باقی مانده 3,490 مسافر و خدمه در قرنطینه سایت.

این کشتی کروز که idled سواحل در روز یکشنبه در حالی که مقامات آماده برای ورود به آن است در بازگشت از هاوایی است. کلمه ای که 71 سال Placer County مسافر مرده بود از بیماری باعث لغو نهایی آن توقف در Ensenada, مکزیک.

کالیفرنیا که آزمایش نشده — یا که تست منفی خواهد شد نقل مکان کرد به پایگاه نیروی هوایی تراویس در فیرفیلد یا میرامار ایستگاه هوایی نیروی دریایی در سن دیگو به صورت اجباری 14 روز در قرنطینه و پزشکی برای نظارت بر علائم عفونت, با توجه به وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

فرماندار گاوین Newsom گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که مسافران خواهد بود با دقت موجود برای جلوگیری از تماس با مردم در طول حمل و نقل و قرنطینه روند.

اگر چه دولت ملی و مقامات در نظر گرفته شده تعدادی از پورت ها — از جمله در المدا و کروز اصلی خروج نقطه سان فرانسیسکو — آنها تصمیم گرفت در اوکلند در بخشی از توانایی خود را به جای یک کشتی بزرگ شاهزاده اندازه و اطراف زمین است که می تواند به راحتی امن.

مقامات شروع شمشیربازی در 11 هکتار در سایت در بندر اوکلند یکشنبه که در خدمت به عنوان مرکز عملیات. هیچ پورت کارگران درگیر شدند Newsom گفت.

این پورت نیز واقع نزدیک به تراویس پایگاه نیروی هوایی که در آن تعداد زیادی از ایالات متحده coronavirus بیماران قرنطینه شده و به فرودگاه بین المللی اوکلند.

منشور خصوصی هواپیما در حال برنامه ریزی برای مسافران را از شمال میدان در فرودگاه تایید بندر اوکلند مدیر ارتباطات مایک Zampa شنبه است اما به تایید جزئیات بیشتر در مورد چگونه بسیاری از پروازها و مسافران برنامه ریزی شده بودند.

یکشنبه, مقامات دولتی که تعداد تایید coronavirus موارد در کالیفرنیا تا به حال در صدر 100 از جمله ported پنج جدید کروناویروس موارد در هر دو سانتا کلارا و کنترا کوستا شهرستانهای آوردن شهرستانهای مربوطه در مجموع به 37 و نه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر