Coronavirus را متوقف کرده است moviegoing اما آنچه در مورد زمانی که آن را رفته است ؟

هر روز در طول این بیماری همه گیر کوروناویروس به نظر می رسد مانند رفتن به سینما در حال رشد بیشتر و بیشتر دور.

شهر لس آنجلس بسیاری دیگر از شهرداری و تمام متحده دستور داده اند که تئاتر تعطیل حداقل تا پایان ماه. بسیاری از بهار برنامه ریزی شده اصلی منتشر شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد به هر حال; در روز سه شنبه مارول “بیوه سیاه” که قرار بود در مارس 1, فیلمهای, kickoff برای تابستان فیلم فصل پیوست “یک محل آرام بخش دوم با” 007 فیلم “هیچ وقت به مرگ” “مولان” و دیگران در تاریخ انتشار برزخ است.

جهانی روز دوشنبه اعلام کرد که سه تن از آن زمان تئاتر امکانات در دسترس خواهد بود در خانه pay-per-view جمعه و بعد از آن فیلم “عضو شورای نظارت مدت تور جهانی” در همان روز از آن می رود به, تئاتر, مارس 10.

استودیو مارول’ AVENGERS: ENDGAME..L به R: Black Widow/Natasha Romanoff (اسکارلت جوهانسون) کاپیتان آمریکا/استیو راجرز (کریس ایوانز) بروس بنر (مارک رافالو) و ماشین جنگی/جیمز رودز (دان چیدل).. تعجب آنچه که وجود دارد این است که نگاهی به در حال حاضر است که سینما بسته است ؟ عکس: فیلم قاب..©استودیو مارول 2019

اگر وجود دارد هر گونه تئاتر در سمت چپ آن.

همه از ملی و محلی تئاتر زنجیر بسته خواهد شد تمام سالن های این هفته اگر آنها در حال حاضر نمی. با هیچ محصول جدید در خط لوله و آینده از بدترین دوم گیشه آخر هفته در 22 سال (حتی تعطیلات آخر هفته بلافاصله پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001 حملات تروریستی به حال بالاتر grosses) آنچه را که آنها برای از دست دادن ؟

امیدوارم نمی توان آن را به عنوان بسیار به عنوان بدترین حدس و گمان – و در این مرحله این همه حدس و گمان در این وضعیت بی سابقه ای برای هر کسب و کار بزرگ و کوچک – فرض.

“همانطور که با کسب و کارهای دیگر که در خدمت گروه های زیادی از مردم با سینما مواجه شده اند داوطلبانه و اجباری محدودیت و تعطیلی” یک بیانیه از انجمن ملی تئاتر صاحبان روز سه شنبه گفت. “اکثر سینما در حال حاضر بسته شده است. این صنعت ادامه خواهد داد برای دیدار با مسئولیت های خود را به مردم و رعایت بهداشت عمومی اجباری و انطباق با شرایط محلی.”

در این بیانیه همچنین تلاش برای کاستن از غرفه داران’ ترس است که استودیو های بزرگ حرکت می کند مانند جهانی را خواهد تبدیل به هنجار و اگر هنگامی که حالت عادی باز می گرداند.

“برای جلوگیری از زیان های فاجعه بار را به استودیو این عناوین باید بداند ممکن است اکران در سراسر جهان” ناتو اشاره کرد منطقی به خصوص با توجه به studios’ نه شکل tentpole سرمایه گذاری است. “در حالی که یک یا دو خروجی ممکن است چشم پوشیدن از اکران آن است که درک ما را از بحث و گفتگو با توزیع کنندگان که اکثریت قریب به اتفاق معوق منتشر خواهد شد موکول برای آزادی تئاتر به عنوان زندگی به حالت عادی برمی گرداند.”

که حس می کند در دراز مدت است. اما متفاوت نمایشگاه شرکت های قابل توجه با نگرش های مختلف در مورد بسته شدن درهای خود را برای در حال حاضر و آنچه در آن ممکن است به معنی برای هر دو کوتاه مدت و بلند مدت چشم انداز.

“ما تا به حال نا امید برای فیلم ما-رفتن مهمانان و برای ما کارمند تیم که جدید CDC دستورالعمل که آمریکایی ها باید جمع آوری در گروه های بزرگتر از 10 نفر آن را غیر ممکن است برای ما باز تئاتر” آدم آرن, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت از این کشور بزرگترین تئاتر زنجیره AMC گفت: در بیانیه ای روز شنبه اعلام کرد همه از این شرکت در سایت را تاریک به مدت شش تا 12 هفته است. “هنوز به سلامت و تندرستی از AMC مهمانان و کارکنان و از همه آمریکایی ها پیشی می گیرد بالاتر از همه چیز. ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر این وضعیت بسیار نزدیک و نگاه به جلو به روز ما دوباره می تواند لذت علاقمندان به سینما در سراسر کشور با بازگشایی AMC سینما مطابق با راهنمایی از CDC و بهداشت محلی مقامات.”

گرگ Laemmle که اجرا می شود eponymous محلی, هشت-تئاتر, هنر-خانه های زنجیره ای و خانواده اش آغاز شده 82 سال پیش, زده بیشتر درک موضع.

“این بدیهی است که تأثیر عمده ای بر ما و کارکنان ما” گفت: Laemmle که کاوش در فروش کسب و کار خانواده در سال گذشته در طول یک شیب در تخصص بازار فیلم. “این یک تأثیر عمده ای بر مشتریان ما که واقعا لذت بردن از دیدن فیلم و رفتن به گم شده است.

“این واضح است که کار درست انجام شود از بهداشت عمومی نظر, بنابراین من می خواهم برای روشن است که ما به طور کامل حمایت” Laemmle ادامه داد. “اما بسته طول بسته شدن اگر آن را می رود بیش از حد طولانی, آره, آن را می تواند مشکل ساز باشد.”

Laemmle اشاره کرد که سیاست های بیمه به طور کلی حذف بیماری های همه گیر از کسب و کار وقفه پوشش. و در حالی که این شرکت دارای برخی از سایت های خود و دیگران اجاره مسکن مجبور به پرداخت می شود بدون توجه به حزب.

تصدیق کرد که آن را خیلی زود به بگویید که چگونه این به طور مداوم در حال تغییر وضعیت خواهد شد بازی های سانتا مونیکا بر اساس Milken Institute, مرکز منطقه ای اقتصاد و کالیفرنیا مرکز, مدیر اجرایی, Kevin Klowden است با اینحال نسبتا متقاعد شده است که هنگامی که COVID-19 نهایت برود جنوب کالیفرنیا کمتری داشته باشد تئاتر برای رفتن به.

“این قطعا رفتن به ضربه آنهایی که در حاشیه چند وجود دارد که در حال رفتن به ضربه” Klowden گفت. “مسئله اصلی در حال رفتن به انجام این سینما به نوعی از کمک و یا کمک های است که اجازه می دهد تا آنها را به چوب از طریق آن. بزرگترین نگرانی نیست و این زنجیره های بزرگ اما کوچک و midsized آنهایی که راه همان است که من در مورد رستوران ها و هر کس دیگری.

“و حتی اگر آنها برخی از مرتب کردن بر اساس از بدهی یا وام موقت تسکین, چگونه آن را بازی کرد و پس از آن؟” Klowden اشاره کرد. “چگونه می توانم آنها حفاری خود را دوباره ؟ من اصلا خوب جواب; من آرزو می کنم من.”

Laemmle است با احتیاط خوش بینانه است که تا به حال بوده است, مورد, محصول, مردم می خواهید برای دیدن خواهد آمد برای نجات از این نمایشگاه بخش.

“به حدی است که آن را نسبتا کوتاه ما احتمالا باید توانایی به ظهور و چگونه قوی ما دوباره پس از آن فقط بستگی به عموم” Laemmle گفت: از خاموش کردن. “اما من امیدوارم که وجود خواهد داشت یک مقید کردن تقاضا برای moviegoing – و با توجه به تاخیر در انتشار برنامه وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از فیلم خوب برای مردم را به دیدن.”

اگر آنها در حال حاضر نیست آن را دیده آنلاین. بازتاب ناتو موقعیت پل Dergarabedian ارشد رسانه های تحلیلگر شرمن اوکس معیارهای رسانه شرکت کام اسکور نمی توانید تصور کنید که جیمز باند یا “بیوه سیاه” به زودی به هر نقطه اما یک تئاتر در نزدیکی شما. همچنین تئاتر به دور از شما هم به عنوان بین المللی گیشه است نزدیک یا بیش از حد در شمال آمریکا برای بسیاری از سال از این قرن و ارائه یکی دیگر از دلایل قانع کننده که چرا گران فیلم بعید به برتر آنلاین.

“مردم فکر می کند این به این معنی دریا را تغییر دهید؟” Dergarabedian گفت: از جهانی است و به یک خاموش حد برادران وارنر و دیزنی, شتاب در حال حرکت از تئاتر امکانات به سیستم عامل های دیجیتال. “آیا این عبور از خط مرزی که در آن لحظه ناگهان ما در حال رفتن به دیدن فیلم مستقیما به جریان و یا شکستن (90 روز تئاتر), پنجره, پس به صحبت می کنند ؟ خوب, به خصوص بزرگ-بودجه فیلم باید به تئاتر خود را به جبران هزینه های تولید. و به همین دلیل من فکر می کنم ما شاهد بسیاری از این فیلم فقط در حال نقل مکان کرد به طوری که آنها می توانید با استفاده از یک بازار بهتر در اینجا و بین المللی است.”

نتیجه برای افرادی که مایل به رفتن به این فیلم ؟ هنگامی که این بحران بهداشتی می گذرد بیش از حد انتظار نیست را تغییر دهید. مگر اینکه آن را ندارد.

“ما بسیار غیر معمول وجود دارد که مراحل و اقدامات گرفته شده است که ما هرگز دیده می شود قبل از” Dergarabedian مشاهده شده است. “من فکر می کنم این است که رفتن به تغییر راه فیلم منتشر شده در فیلم و تئاتر ؟ هیچ نمی دانم. اما می توانید تغییرات جریان است که ما حتی نمی دانم در مورد رتبهدهی نشده است ؟ کاملا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im