Coronavirus راهنما: صاحبخانه خواست برای توقف اجاره توقف اخراج توسط خود گروه تجارت

کالیفرنیا صاحبخانه بودن خواست های عمده گروه تجارت به توقف رانت و جلوگیری از اخراج به دلیل اقتصادی erikson از coronavirus.

کالیفرنیا آپارتمان انجمن گفت دوشنبه, مارس 23 آن گفته عضو آن صاحبخانه که از طریق مه 31, آنها باید یخ اجاره; توقف اخراج “وجود ندارد و شرایط فوق العاده’; موج اواخر پرداخت هزینه ها به صورت نهفته ساکنان و ارائه گزینه های انعطاف پذیر بازپرداخت برای کسانی که دیر اجاره.

“برقراری ارتباط با ساکنان فعالانه است که شما در دسترس هستند برای کمک به آنها را و می خواهید برای کار با آنها را برای اطمینان از آنها باقی می ماند, قرار دارد,” ارتباط گفت: صاحبخانه.

گروه تجارت اقدام به شرح زیر متعدد کالیفرنیا شهرداری پیشنهاد اخراج moratoriums به پایین مسکن نگرانی در میان مستاجر جامعه است.

بیست و نه کالیفرنیا شهرها و استان ها — از جمله 17 در جنوب کالیفرنیا — تصویب ممنوعیت اخراج در هفته گذشته با توجه به این رمان شیوع کروناویروس با توجه به کالیفرنیا آپارتمان انجمن. علاوه بر این 14 نفر دیگر را ممنوع تحت بررسی با استفاده از اختیارات اعطا شده به آنها را در یک فرمان اجرایی دولتی گاوین Newsom صادر شده هفته گذشته.

اما برگ که مستاجرها محافظت نشده در حداقل 500 کالیفرنیا دیگر شهرها و استان ها. برخی از مستاجر فعالان انتقاد فرماندار برای صدور یک ایالت اخراج توقف.

در شنبه Newsom گفت: در coronavirus جلسه توجیهی کارکنان خود بوده است و بررسی این موضوع به چند روز است و ممکن است اعلام کند اقدام بیشتر توسط سه شنبه.

“آن را به عنوان مربوط به چگونه (مقامات محلی) در برخورد با اخراج — نه تنها برای مستاجران مسکونی بلکه برای اجاره موسسات تجاری — اگر آنها را ملاقات کنیم قطعا می تواند ما را تقویت مقررات” Newsom گفت.

آپارتمان در انجمن قبلا جنگیدند بسیاری از مشخصات بالا در جنگ با دولت ها بیش از انواع مختلف اجاره کنترل.

امروز چالش های اقتصادی قرار می دهد صاحبخانه و مستاجر در شبیه straights. مخاطرات بالا هستند: معمولی کالیفرنیا برای اجاره یک واحد دو خوابه اجرا $1,856 یک ماه با توجه به آپارتمان لیست. در سراسر کشور آن را $979.

Coronavirus موظف به کسب و کار محدودیت و بسته شدن در حال حاضر هزینه هزاران نفر از کالیفرنیا شغل خود را. پایان دادن به اخراج و درآمد قطره به کارگران پرداخت می شود در هر انتساب و یا توسط کمیسیون هیچ جا در چشم. چگونه بسیاری از Californias را به پرداخت اجاره بها یک سوال.

“آخرین چیزی که کالیفرنیا نیاز به زمانی که آنها در حال مبارزه برای حفظ ثبات است به از دست دادن محل امن آنها تماس بگیرید صفحه اصلی” این انجمن در بیانیه ای گفت:. “چالش پیش روی ما این است که یکی مثل ما هرگز تحمل کرده است. اما به عنوان یک جامعه مسئول مسکن ارائه دهندگان آن ما فرصت برای کمک به جوامع ما زخم التیام یابد.”

یک تجارت ملی گروه رفت بیشتر است. ملی مسکن چند شورای نامیده می شود برای این صنعت به توقف اجاره افزایش و اخراج به مدت 90 روز.

شورای اعتراف به این صنعت را چالش های مالی, خواست دولت فدرال شامل صاحبان آپارتمان در محرک برنامه های در حال حاضر در حال بحث در کنگره است. صاحبخانه که به احتمال زیاد خواهد شد جمع آوری کمتر در اجاره که آیا آنها را قبول گروه تجارت پیشنهادات یا نه ممکن است با مشکل نشست خود تعهدات مالی برای مواردی مانند وام مسکن و تاسیسات و حقوق و دستمزد و بیمه و مالیات.

“کنگره باید گسترش وام مسکن تحمل به صاحبان املاک اجاره و گسترش مشابه حمایت به دیگر تعهدات مالی مانند بیمه های آب و برق خدمات و پرداخت بدهی های مالیاتی,” شورای ملی گفت: در آن بیانیه است. “شکیبایی مورد نیاز است برای جلوگیری از سلب حق اقامه دعوی و دیگر عوارض اقدامات مانند حق رهن دادن ابزار, بسته آف, پیش فرض و قضاوت که منفی تاثیر پذیری از ویژگی های عملیات را ادامه داد و در نهایت قرار دادن ساکنان آن در معرض خطر اضافی اختلال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im