Coronavirus: هنگ کنگ دستور قرنطينه; ایران منتشر زندانیان

مارس 17 (UPI) — هنگ کنگ اعلام کرد اجباری قرنطينه سهشنبه برای هر کسی وارد از خارج از کشور و در ایران منتشر شد هزاران نفر از زندانیان شنبه به توقف گسترش coronavirus.

سازمان بهداشت جهانی در آن به روز رسانی روزانه به سازمان ملل به دنبال چین را به عنوان مثال از در نظر گرفتن تدابیر امنیتی برای جلوگیری از گسترش این بیماری به عنوان آنجا که ممکن است.

زنده شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد صبح روز سه شنبه در مجموع 185,000 موارد در سراسر جهان و 7,300 مرگ و میر. تعداد کل بهبود بیماران مبتلا به آن گفت: پیشی گرفته است 80,200. چین ثبت شده که بیشترین تعداد از موارد 81,000 و به دنبال آن ایتالیا (28,000) و ایران (نزدیک به 15,000).

آسیا

هنگ کنگ رهبر کری لام گفت که هر کسی که وارد نیمه خودمختار منطقه از خارج از کشور خواهد بود قرنطینه برای 14 روز شروع پنج شنبه.

لام اعلام کرد این اقدام در طول یک جلسه در حالی که با پوشیدن یک محافظ ماسک صورت و افزود: در هنگ کنگ است که تغییر تمرکز خود را برای جلوگیری از وارد موارد ویروس. شیوع این بیماری به طور قابل توجهی آهسته در سرزمین اصلی چین چند هفته پس از آن برای اولین بار پدید آمده در ووهان.

“با مستمر گسترش این بیماری [هنگ کنگ منطقه ویژه اداری] دولت در حال حاضر نقل مکان کرد و تمرکز ما از جلوگیری از واردات موارد از سرزمین اصلی به واردات موارد به خارج از کشور” لام گفت.

هنگ کنگ ثبت بیش از 150 مورد از اولین بیمار در اوایل ژانویه.

تایوان روز سه شنبه نیز دستور 14 روز در قرنطینه برای مسافران از 20 کشور و سه ایالت های ایالات متحده, واشنگتن, نیویورک و کالیفرنیا شروع پنج شنبه در نیمه شب.

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش 21 مورد جدید همه اما یکی از آن وارد شد. هوبئی استان که در خانه های ووهان گزارش فقط یک مورد جدید.

مقامات چینی در ضمن انتقاد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای بارها و بارها خواستار COVID-19 “چینی virus.”

سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang گفت: پکن است “به شدت خشمگین” بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن مدت که او گفت: smacked از “انگ زدن.”

افزایش شدید موارد گزارش شده در اندونزی روز شنبه, مقامات بهداشت گفت, و جاکارتا اعلام کرد آن را به حالت تعلیق درآورد ویزا معافیت سیاست های کوتاه باقی می ماند-و مالزی در گزارش اول خود را coronavirus مرگ 60 ساله پاستور. مالزی تا کنون گزارش شده بیش از 550 موارد — بیشتر در جنوب شرقی آسیا.

اروپا

هانس Kluge مدیر منطقه که اروپایی, اتاق کار گفت: شیوع بیماری وجود دارد — که در حال حاضر پیشی گرفتن چین در مجموع تعداد موارد گزارش شده — تولید کرده است “یک واقعیت جدید” در زندگی میلیون ها نفر در این قاره.

“اروپا است که کانون از اول همه گیر از coronavirus و هر کشور بدون استثنا نیاز به خود را جسورانه ترین اقدامات برای متوقف کردن یا کند کردن گسترش ویروس” او گفت:. “برجسته ترین اقدام باید جامعه عمل است.”

Kluge ستایش مستندات اعمال شده در ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی در این هفته.

“تجربه چین و دیگران نشان می دهد که تست و تماس با ردیابی همراه با اجتماعی فاصله و جامعه بسیج که در محل قرار داده به سرعت و به طور موثر می تواند به جلوگیری از عفونت ها و صرفه جویی در زندگی,” او گفت:.

میانه

در ایران که در آن مقامات بهداشت گفت: موارد رسیده نزدیک به 15,000 دوشنبه برخی 85,000 زندانیان به طور موقت به عنوان وسیله ای برای گسترش جمعیت و آهسته ویروس.

ایران سخنگوی قوه قضائیه غلامحسین اسماعیلی گفت: نیمی از کسانی که آزاد شده بودند “امنیت مربوط به” زندانیان و دیگر زندانیان سیاسی بودند. مقامات شده بود خواستار آزادی زندانیان از ایران به سر می برند و بیماری مستعد زندان.

در اردن, مقامات بهداشتی گزارش چهار مورد جدید و مقامات به حالت تعلیق عملیات بر روی ملت بورس تا اطلاع ثانوی.

استرالیا و نیوزیلند

نیوزیلند دلار اعلام 7.3 میلیارد بسته محرک شنبه برای افزایش, بهداشت و درمان, ارائه کسب و کار یارانه ها و حمایت از آسیب پذیر ترین. این بسته نشان دهنده 4 درصد از نیوزیلند تولید ناخالص داخلی وزیر دارایی اعطای رابرتسون در بیانیه ای گفت.

“اولویت اول ما این است که سلامت و رفاه مردم ما,” او گفت:. “جهانی گسترش ویروس نیز مختل اقتصاد در سراسر جهان هزینه مشاغل و معیشت های بی شماری از خانواده ها است.”

تاثیر کامل در نیوزیلند است که 11 مورد تأیید شناخته نشده است اما رابرتسون گفت: از آن خواهد شد به احتمال زیاد هزینه برخی از مشاغل و تاثیر منفی کسب و کار.

استرالیا وزارت امور خارجه و تجارت خواست استرالیا سفر خارج از کشور که مایل به بازگشت به خانه انجام این کار در اسرع وقت از طریق پروازهای تجاری, هشدار آنها ممکن است قادر به بعد.

این سازمان همچنین هشدار داده است که استرالیا در خارج از کشور ممکن است قادر به دسترسی به کمک در دفاتر کنسولی با توجه به محدودیت های مسافرتی

میانه

عربستان سعودی اعلام کرد که روز شنبه آن را تعلیق همه دعا خدمات در مساجد سراسر مذهبی کشور به جز در مکان های در مکه و مدینه با توجه به حمله عربستان به.

اندازه گیری شد و اعلام کرد برای تشویق شهروندان به باقی می ماند خانه در میان COVID-19 شیوع.

این کشور خاورمیانه گزارش 38 مورد جدید از این ویروس در روز سه شنبه افزایش مجموع آن به 171.

صحنه هایی از یک بیماری همه گیر جهانی copes با COVID-19

پیاده پوشیدن محافظ تنفسی ماسک در مرکز شهر پکن در ژانویه 21. عکس های استفان ریش تراش/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im