Feb. 4 (UPI) — 39 سال در دلار هنگ کنگ شما با coronavirus درگذشت سه شنبه مقامات بهداشت گفت: ساخت semiautonomous منطقه مقام دوم در خارج از سرزمین اصلی چین به گزارش یک مرگ از مرموز جدید بیماری است.

هنگ کنگ بیمارستان اقتدار تایید مرگ در بیانیه ای ایمیل فرستاده شده به مهر بیان کرد بیمار “رو به وخامت گذاشته و تسلیم” به کروناویروس به نام 2019-nCoV صبح روز سه شنبه در شاهزاده مارگارت بیمارستان.

بیمار شد و بستری در بیمارستان در روز جمعه با تب و گزارش شد در ثبات وضعیت هنگ کنگ دولت در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که دلار هنگ کنگ اقامت سفر کرده بود به ووهان, کانون شیوع on Jan. 21 و بازگشت به semiautonomous منطقه دو روز بعد. دولت همچنین گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه که مادر 72 ساله مبتلا به یک بیماری زمینه ای قرارداد این ویروس بود اما نه سفر به ووهان شد و در خانه در طول بیماری’ 14 روز دوره کمون نشان می دهد او آلوده شده توسط پسر او.

بیمار, همسر, پسر, دختر و داخلی یاور در حال حاضر تحت قرنطینه و بدون علامت باقی می ماند ،

مرگ مرد دوم رخ می دهد خارج از سرزمین اصلی چین پس از 44 سال-پیر مرد چینی از ووهان که درگذشت در فیلیپین در روز شنبه.

خبر از مرگ مرد زیر چینی مقامات بهداشتی اعلام روز سه شنبه که تعداد مرگ و میر در سرزمین اصلی متصل به کروناویروس افزایش 64 از روز قبل افزایش مرگ و میر در سراسر کشور به 425 تعداد تایید عفونت فراتر از 20 ، 000.

در مجموع 3,235 جدید مورد تایید عفونت نیز گزارش شده است سه شنبه equaling 20,438 در سراسر چین با 2,788 بیماران به عنوان ذکر شده در شرایط جدی ملی سلامت خبر داد.

همه از مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته رخ داده است در هوبئی استان, کانون شیوع با 48 گزارش داد در شهر ووهان که در آن بیماری است که اعتقاد به ظهور از.

مقامات بهداشت در هوبئی استان گفت: 2,345 فتح کرد گرفته شد جدید تایید مورد از این بیماری گزارش شد که از روز شنبه در نیمه شب با بیش از نیم واقع در ووهان است که تحت مستند از اواسط ژانویه برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

در سراسر جهان در مجموع 153 موارد گزارش شده در 23 کشور از چین که تا به حال تماس نزدیک با مسافران به این منطقه با توجه به داده ها از سازمان بهداشت جهانی با ژاپن ضبط بیشترین تعداد 20 پس از تایلند با 19.

در همین حال نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون از طریق توییتر اعلام کرد و گفت 241 شهروندان که به دام افتاده اند در ووهان پس این مستند بودند عودت و تحت قرنطینه در جزیره کریسمس پس از “پیچیده و بسیار چالش برانگیز” تخلیه عملیات.

موریسون پرده برداری از این طرح در آخرین شنبه به تخلیه صدها نفر از شهروندان خود را از coronavirus زده شهرستان با هواپیما به قرنطینه در کنترل از راه دور استرالیا جزیره تا دو هفته دوره کمون ویروس.

او گفت: دولت استرالیا در حال حاضر به همکاری با مقامات چینی در تامین امنیت یک دوم پرواز از ووهان برای بازگرداندن صدها بیشتر شهروندان هنوز هم اعتقاد بر این بود در هوبئی استان است.

“ما همچنین در حال کار با نیوزیلند دولت برای دسترسی به صندلی خود را در هواپیما منوط به در دسترس بودن” او گفت:.

دوازده مورد از این 2019-nCoV تایید شده است در استرالیا کشور وزارت بهداشت گفت.

در ضمن دکتر, اشلی, Bloomfield, مدیر کل نیوزیلند وزارت بهداشت به خبرنگاران گفت: روز شنبه که هوا نیوزیلند هواپیما در هنگ کنگ شده است اجازه داده می شود به زمین در ووهان شنبه شب به تخلیه شهروندان خود از شهر و بازگشت آنها را به Auckland در روز چهارشنبه.

تعدادی از مسافران هنوز در حال کار می کرد اما 263 نفر ثبت نام شده برای سفر به, اکثریت بودن نیوزیلند شهروندان استرالیایی و چند اتباع خارجی به ویژه از کشورهای جزیره ای اقیانوس آرام, او گفت:.

“تجربه کشورهای دیگر که باید انجام شبیه پرواز است که شماره که در نهایت در پرواز است که واقعا شناخته شده تا پرواز طول می کشد خاموش,” او گفت:. “برخی از مردم تجربه مشکلات سفر به فرودگاه. نیز وجود دارد که روند خروج غربالگری توسط مقامات چینی و البته همانطور که می دانید ما سلامت خود را ارزیابی قبل از مردم می تواند به هیئت مدیره پرواز است.”

شده است وجود ندارد تایید coronavirus مورد در نیوزیلند و مسافران پس از رسیدن در نیوزیلند خواهد بود جدا شده در یک مرکز نظامی در Whangaparaoa شمال اوکلند برای 14 روز وزارت بهداشت گفت.

روز دوشنبه مقامات کانادا گفت: آنها باید جدولها یک پرواز به بازگرداندن 280 کانادایی هایی که با درخواست دولت برای کمک به خروج از ووهان.

این هواپیما در حال حاضر در حال انتظار در هانوی ویتنام برای مقامات چینی برای دادن مجوز نهایی برای هواپیما به زمین در ووهان گفت: وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین در یک کنفرانس مطبوعاتی.

کسانی که بازگشت به کانادا خواهد بود در قرنطینه کانادا نیروهای پایه در ترنتون انتاریو برای 14 روز جهانی امور کانادا گفته است.

در ضمن تایوان اعلام کرد که آن را سفت مرز محدودیت با سرزمین اصلی چین است.

تایوان وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت که با شروع جمعه اتباع خارجی که بازدید کرده اند و یا زندگی در سرزمین اصلی چین ظرف 14 روز خواهد بود محروم از ورود به این جزیره است.

آن گفت: این حرکت در حال اجرا به “حفاظت از بهداشت عمومی و امنیت” در طول شیوع بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im