Coronavirus نشان می دهد شکست ما برای ایجاد یک جامعه عادلانه

رسانه ها به تازگی کشف کرده اند که coronavirus است که به مراتب کشنده تر به سیاه پوستان و لاتین تبارها نسبت به سفید پوستان است. دو بار به عنوان کشنده در شهر نیویورک با توجه به نیویورک تایمز. هفتاد و دو درصد از مرگ و میر در شیکاگو در حال سیاه پوستان که حدود 30 درصد از جمعیت. اخبار درمان به عنوان یک وحی تکان دهنده در بی بی سی سی ان ان و سی بی اس و روزنامه ها در سراسر کشور است.

چرا باید هر کسی بود شوکه? بیش از 150 سال پس از لغو برده داری و بیش از شش دهه پس از پایان قانونی آپارتاید در این کشور و امریکا همچنان به عنوان Kerner کمیسیون به این نتیجه رسیدند در سال 1968 “دو جوامع یکی سیاه یکی سفید مجزا و نابرابر است.”

Coronavirus تبعیض قائل نیست اما مردم انجام دهد. آمریکایی های آفریقایی تبار و اسپانیایی هستند بیشتر احتمال دارد به مرگ به خاطر ما تحمل از قبل موجود شرایط شناخته شده به عنوان مسابقه.

واقعیت این است که سخت و غیر قابل اجتناب. آمریکایی های آفریقایی تبار هستند بیشتر احتمال دارد به فقیر بیشتر به احتمال زیاد بیکار بیشتر احتمال دارد به عدم سلامت, بیمه, بیشتر احتمال دارد به بازداشت و زندانی و زندانی. ما زندگی می کنند زندگی از استرس بیشتری را در محله های بیش از حد اغلب زخم با خشونت اسلحه. در نتیجه امید به زندگی پایین تر و حتی قبل از این ویروس رسید. این اختلاف ساختاری و آن اتفاقی نیست. آن را به عنوان Kerner کمیسیون به این نتیجه رسیدند که نتیجه مستقیم سیاست های عمومی و خصوصی تعصب.

سیاه پوستان و اسپانیایی ها نیز تشکیل یک تناسب تعداد کارگران خط مقدم — رانندگان اتوبوس و مواد غذایی کارمندان سرایداران و توده کارگران حمل و نقل مراقبت از کودکان و خانه سالمندان کارکنان.

آمریکایی های آفریقایی تبار به احتمال زیاد مبتلا از قبل موجود شرایط پزشکی که ایجاد این ویروس به خصوص کشنده: بیماری های قلبی و دیابت و آسم و چاقی است. با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ما 50 درصد بیشتر احتمال دارد به بیماری های قلبی و 40 درصد بیشتر احتمال دارد به مرگ در سنین پایین. نوزده درصد از ما نمی توانیم به یک پزشک را ببینید. اکثریت ما در جنوب زندگی می کنند که در آن بسیاری از فرمانداران جمهوریخواه حاضر به گسترش مدیکید تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه. ضد مهاجرت و بلاغت و پلیس را در بسیاری از اسپانیایی ها تمایلی به رفتن به بیمارستان یا دکتر مراجعه کنید, حتی اگر آنها می توانید آن را استطاعت.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

سیاه پوستان و اسپانیایی ها نیز تشکیل یک تناسب تعداد کارگران خط مقدم — رانندگان اتوبوس و مواد غذایی کارمندان سرایداران و توده کارگران حمل و نقل مراقبت از کودکان و خانه سالمندان کارکنان. آنها را در اوایل ، آنها نمی باید لوکس “اجتماعی فاصله.” آنها نمی توانند از خانه کار می کنند و نمی توانیم به کار می کنند.

این واقعیت هستند که از قبل موجود شرایط است که ما را بیشتر آسیب پذیر به ویروس. آنها یک راز, حتی اگر آنها به ندرت مورد بحث قرار گرفت. در حال حاضر این ویروس در آوردن آنها به توجه عمومی را یک بار دیگر. سوال این است که آیا هر چیزی انجام می شود در این زمان است.

اگر رئیس جمهور و یا کنگره جدی بودند آنها را به ایجاد یک جدید Kerner کمیسیون مستقل کمیسیون به سند سازه های نژاد پرستی و تبعیض ساخته شده را به ما سیاست های عمومی. و سپس آنها را در عمل توصیه – که بسیاری از آنها بدون شک خواهد بود هیچ متفاوت از کسانی که از Kerner کمیسیون خود را بیش از نیم قرن پیش. اگر آنها موفق به عمل فرمانداران می تواند ایجاد مشابه تحقیقات برای کشورهای خود و عمل به توصیه های.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن موفق به بسیج به اندازه کافی فدرال منابع مورد نیاز برای مبارزه با کروناویروس موثر است. اما گذشته رئیس جمهور و کنگره شکست خورده اند برای چندین دهه به بسیج منابع و غم انگیز تغییرات مورد نیاز برای پایان دادن به این ویروس از سفید نژادپرستی و در نهایت ایجاد یک زمین بازی برابر برای همه در آمریکا است. Coronavirus تنها در خدمت به هنگامی بیشتر جلب توجه به وحشتناک هزینه های انسانی که شکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im