Coronavirus: ایتالیا برای لغو محدودیت های مسافرتی ژوئن 3

مارس 16 (سلامت) — ایتالیا منتشر فرمان شنبه به لغو محدودیت های مسافرتی ژوئن 3, سه ماه پس از آنها در جای خود قرار گرفتند در پاسخ به کوروناویروس.

آن را گام بعدی در این کشور برنامه ای برای بازگشایی اقتصاد خود را پس از ماه از مستند اقدامات برای کنترل گسترش ویروس.

فروشگاه ها, رستوران ها و سالن های آغاز خواهد شد به بازگشایی دوشنبه در سخت ضربه لمباردی منطقه, در منطقه, فرماندار گفت. محدودیت های سفر در منطقه نیز برداشته شود.

محدودیتهای سفر از یک منطقه به منطقه دیگر و از کشور نخواهد بود برداشته تا ژوئن 3.

سالانه اقتصاد محلی می شود $2.5 میلیارد دلار افزایش از 30 میلیون گردشگر که فرود در ونیز با توجه به صنعت گردشگری است.

دولت هنوز هم می تواند با محدود کردن سفر و از مناطق با نامتناسب نرخ بالای اپیدمیولوژیک خطر با توجه به فرمان.

اجباری قرنطینه باقی خواهد ماند و در اثر برای هر کسی که یافت شده است مثبت برای این ویروس بوده یا در تماس نزدیک با هر کسی که به این ویروس است.

محلی تجمع در فضاهای عمومی نیز ممنوع باقی می ماند.

کشور آغاز شده است به سهولت محدودیت به عنوان نرخ COVID-19 مرگ رها در کشور است.

ایتالیا گزارش 242 جدید روزانه مرگ و میر ناشی از COVID-19 روز جمعه به پایین از بالا از 919 جدید روزانه مرگ و میر ناشی از این ویروس در مارس 27, با توجه به Worldometers.info.

ایتالیا 223,885 موارد COVID-19 و 36,610 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز جهانی ردیاب از موارد.

در یک نقطه و ایتالیا تا به حال دوم بیشترین تعداد مرگ و میر در سراسر جهان پس از ایالات متحده, اما بریتانیا به تازگی با پیشی گرفتن ایتالیا در دوم بالاترین تعداد مرگ و میر.

ایالات متحده بیش از 1.4 میلیون نفر و 87,595 مرگ و میر ناشی از این ویروس با توجه به جهانی ردیاب.

در سطح جهان, جهان بیش از 4.5 میلیون نفر و بیش از 308,000 مرگ و میر ناشی از COVID-19.

کره جنوبی بین المللی دریافت کرده است ستایش برای آوردن تا حد زیادی coronavirus تحت کنترل پس از ادامه monthlong خط جدید روزانه موارد زیر 100. اما پس از شروع به شل اجتماعی آن فاصله دستورالعمل های این کشور به طور موقت بسته کاباره ها در میان سنبله در موارد به شب زنده داری.

خوشه COVID-19 موارد به چند سئول کاباره ها افزایش یافته است به 162 مورد کره جنوبی, مقامات گفتند.

کشور گزارش یک مرگ از ویروس پنج شنبه, پایین, از بالا و نه جدید روزانه مرگ و میر در مارس 24. کره جنوبی نیز تا به حال 27 جدید روزانه موارد جمعه از بالا از 851 جدید روزانه موارد در مارس 3, با توجه به Worldometers.info.

با توجه به جهانی ردیاب کره جنوبی گزارش کرده است 11,037 COVID-19 موارد و 262 مرگ و میر ناشی از این ویروس پس از وقوع آغاز شد.

مکزیک در ضمن گزارش 2,437 جدید روزانه موارد جمعه که بالاترین افزایش روزانه موارد مکزیک مدیر کل اپیدمیولوژی Jose Luis Alomia گفت: در یک کنفرانس خبری.

با وجود افزایش, مقامات اعلام کرد در این هفته سه فاز برنامه ریزی برای بازگشایی اقتصاد کشور شروع و در تاریخ 1 ژوئن.

از آنجا که COVID-19 شیوع شروع این کشور گزارش کرده است 45,032 موارد و 4,767 مرگ و میر با توجه به جهانی ردیاب.

این کشور یکی از پایین ترین تست میزان در جهان با 89 آزمون در هر 100000 نفر به عنوان از آوریل 11, با توجه به وزارت بهداشت داده است.

ایالات متحده آزمایش در یک نرخ تقریبا 32 بار بالاتر از آن است که با توجه به COVID پیگیری پروژه, اما ایالات متحده هنوز هم عقب چند کشور دیگر در آن تست سرعت.

هند در حال حاضر ثبت موارد بیشتر از سرزمین اصلی چین که در آن برای اولین بار مجموعه ای از موارد تشخیص داده شد به عنوان COVID-19 در ابتدا پس از شناسایی شدن به عنوان ذات الریه.

با توجه به جهانی ردیاب هند گزارش کرده است 86,508 موارد و 2,760 مرگ و میر. چین گزارش کرده است 84,038 موارد و 4,637 مرگ و میر.

در بنگلادش دو Rohingya پناهندگان به تازگی آزمایش مثبت برای COVID-19 در بزرگترین اردوگاه پناهندگان کخس بازار, مقامات گفت. یونیسف خواهد ساخت مرکز درمان وجود دارد در پاسخ.

بنگلادش گزارش شده 20,995 COVID-19 موارد و 314 مرگ و میر با توجه به جهانی ردیاب.

جهان در حرکت به بازگشایی میان COVID-19 همه گیر

مرد پیاده روی به یک نانوایی در ادواردزویل بیمار., در مارس 13. Madison County اعضای هیئت مدیره با توافق برای بازگشایی این شهرستان رسما در برابر فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر را در سطح ایالت اقامت-صفحه اصلی سفارش. عکس بیل ” Greenblatt/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im