Coronavirus: این بسیار بد است که آمازون است گفت: شما به عنوان یک حرکت تند و سریع

پتانسیل همه گیر از رمان coronavirus ارائه کرده است برخی از غیر منتظره فرصت برای تماشای مردم. و آن را آشکار بهترین و بدترین از آنچه بالقوه بحران به ارمغان می آورد در رفتار انسان است.

در یک جعبه بزرگ انبار فروشگاه روز دیگر من تو را دیدم یک زن و بچه هل دادن و کشیدن سه چرخ دستی — حتی شوخی در اینجا از کاغذ توالت. در زیر هر یک از, سبد خرید, در, قفسه, او تا به حال جمع زیادی از آب بطری ،

در میان ترس از همه گیر مردم در جوراب زنانه ساقه بلند در لوازم آن چیز خوبی است حتی اگر برخی از آنها پا تا منطقی.

شهرداری تامین آب خوب خواهد شد اگر چه او آماده خواهد بود اگر که بسیار پیش بینی زمین لرزه و او تا به حال کنار آب قبل از در حال حاضر.

کسانی که عظیم رول کاغذ توالت می تواند نشان دهنده چیزی کمی بیشتر در مورد اگر چه به طور کلی وجود دارد هیچ کار اشتباهی با داشتن یک منبع خوب در دست اگر شما از یک اتاق به پر کردن آن.

مشکل وقتی پیش می آید که یک دسته از مردم در همان زمان بیش از حد کار کردن در نیازهای اساسی همه ما. و آن را به خصوص بد است که مردم بیش از گرفتن موارد مانند ماسک که آنها واقعا مگر اینکه کسی بیمار و نیاز به کاهش گسترش سرفه و عطسه. اما آن را نمی خواهد یک تن از ماسک یا.

اگر مردم به خرید بیش از حد از یک مورد که آیا آن را از کاغذ توالت یا ماسک به این معنی که دیگران که به آنها نیاز دارید بیش از حد قادر نخواهد بود به آنها را دریافت کنید. طی چند روز گذشته دیده ایم مردم به خرید مقدار دارو سرد و دیگر بیش از ضد مواد مخدر هستند که به احتمال زیاد منقضی قبل از یک خانواده می تواند حتی استفاده بیش از حد برخی از آنها در طول بیماری COVID-19 یا نه.

مقدار زیادی از افرادی که به آنفلوآنزا در حال حاضر ممکن است قادر به پیدا کردن آن به راحتی. مردم صرفنظر معقول دو هفته عرضه خود را برای اورژانس دبستان ممکن است پیدا کردن آن ،

به عنوان ماسک برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که در واقع به آنها نیاز دارید در حال حاضر گفت: آن را سخت به آنها را دریافت کنید در حال حاضر. اگر ما ذخیره آنها را در مقدار آن بدتر خواهد بود. و آن را احتمالا یک اتلاف پول بیش از حد. هر دو pocketbooks و قفسه های فروشگاه نگاه ویران.

که فقط کسانی که تمایل به overprepare. به مراتب بیشتر مشکل ساز — کاملا نفرت انگیز — آیا مردمی که با استفاده از پتانسیل بحران بهداشت عمومی برای گول زدن دیگران است. بیش از دو هفته گذشته من به تماشای این قیمت حتی مانند ماسک که انتظار نمی رود به انجام این کار بسیار در برابر coronavirus دو و سه در قیمت تا یک جعبه از 50 آنلاین رسیده نزدیک به 3 دلار برای هر یک از ماسک استفاده می شود که به nickels و dimes.

برخی از خواهد شد که تماس کارآفرینی اشاره به عرضه و تقاضا است. من نمی بینم که راه آن زمانی که آن را بازی می کند در ترس و بهداشت عمومی را تهدید و یا نگه می دارد و مردم با قانونی موجود باید از گرفتن نگه دارید از یک محصول.

آمازون گرفته شده پایین حداقل صدها نفر از لیست محصولات که در حال تحریف به عنوان مفید در برابر این coronavirus یا که آنقدر آسیا آن را زشت و ناپسند. شرم آور است که آمازون تا به حال به پلیس چه باید حس مشترک و نجابت است. هیچ کس مراقبت اگر شما را به یک سود معقول. اما واقعا…. …

در روزهای آینده خواهیم دید تن از اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس. خواهیم دید بیشتر بیگانه زباله ها در مورد افرادی که از تبار آسیایی مانند شایعاتی که منتشر شده در سالت لیک سیتی که نیویورک رقص شرکت انجام در اینجا آمده بود از چین و مطرح معرض خطر است. مسخره است. دولت اپیدمیولوژی حتی نامیده می شود که یکی از.

وجود دارد برخی از چیزهایی که ما می توانید انجام دهید برای کاهش چالش است که یک پیش بینی قابل توجهی شیوع COVID-19 می تواند مطرح در جوامع ما. ما می توانید به اشتراک گذاری اطلاعات خوب و بررسی منابع ما. در میان بهترین برای اطلاعات CDC.gov و سلامت بخش است.

ما می تواند به توقف های زباله اطلاعات از اینترنت مبادا ما را غرق در آن است. انجام برخی از بررسی صلاحیت.

ما می توانید در کسانی که مسن هستند و یا به تنهایی زندگی می کنند به مطمئن شوید که آنها برخی از لوازم اساسی ما اطلاعات تماس اگر آنها نیاز به کمک و که آنها خوب است.

من هم رفتن به آن را یک نقطه به فروشگاه در محلی بازار آسیا و ناهار خوردن در مورد علاقه من چینی-رستوران و مواد غذایی. این عضو جامعه من. هنگامی که آنها را به خوبی انجام I.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>