Coronavirus زندگی همه بد نیست. در اینجا چیزی است که ما می خواهم به نگه داشتن

Coronavirus همه گیر است و تغییر زندگی مردم در راه بزرگ و کوچک ترین تغییرات در حال سقوط در جایی در یک مقیاس ناخوشایند به ویرانگر است. و برای هر کسی که از دست یک دوست و یا یک حرفه ای هر گونه افکار از یک پوشش نقره ای به این بحران به احتمال زیاد دور از ذهن است.

اما بسیاری از دیگران را مدیریت برای پیدا کردن مثبت در این راه مجبور زندگی است. حتی برخی از امید است که چیزهایی مانند وعده های غذایی خانه پخته خالی, حیوانات, پناهگاه teleworking و تمیز کننده هوا ممکن است بیش از موقت روند.

ما از خوانندگان خود خواست و برخی از هدفمند مردمی در سراسر جنوب کالیفرنیا برای پاسخ به این سوال:

چه چیزی است که تغییر در طول coronavirus همه گیر یا برای شما شخصا و یا برای این است که شما امید نیست برو “بازگشت به حالت عادی” حتی زمانی که بحران را تصویب کرده است ؟

در اینجا چیزی است که آنها تا به حال به می گویند.

کریستینا Constabile لس آنجلس. (حسن نیت ارائه میدهد از کریستینا Constabile)

“من امیدوارم که مردم دیدن که موش نژاد ما در حال اجرا نیست راه رفتن است. امید من این است که ما همچنان آهسته زندگی کردن مردم ارزش بیشتر و یادگیری به رشد به جای صرفا زنده ماندن در جهان ما ایجاد کرده اید.”

— کریستینا Constabile, 31, لس آنجلس

“خانه ما این است که پاک تر از همیشه! من در حال حاضر می دانم که در آن همه گرد و غبار از bunnies پنهان!”

لیندا ریچاردسون, 60, Laguna Niguel

لورن ویلیامز عمومی سابق ثبت نام خبرنگار متوقف می شود به بوی گل. (حسن نیت ارائه میدهد از لورن ویلیامز)

“من یک حس عمیق تر از قدردانی برای بوی. گل ها در محله شکوفه های نارنجی در خارج از درب جلو. جایی که آنها خوشایند آنها در حال حاضر مست ممکن است شاخص که من قرارداد یک بیماری است که تحت تاثیر بسیاری از. من هم تا به حال بهداشت خوب هستم اما در حال حاضر خیلی بیشتر با وجدان در مورد شستن دست من آگاهانه.”

— لورن Williams, 33, ساحل طولانی

“به طور منظم مردمی کردن, دوچرخه سواری, پیاده روی و لذت بردن از خیابان با تشکر به آنها امن تر برای دوچرخه سواری و پیاده روی با توجه به وجود دارد که مردم کمتر رانندگی.”

مارک پرکینز, 43, کوستا مسا

آشپز جود Mull از هانتینگتون بیچ. (حسن نیت ارائه میدهد از جود Mull)

“مردم برای پخت و پز خود را. من یک آشپز است. وابسته به مردم بیرون رفتن برای غذا خوردن. اما صادقانه بیش از حد بسیاری از مردم نمی دانند که چگونه به طبخ. آن را بی فایده تنبل, راه برای زندگی بود. در حالت ایده آل مردم زمان بیشتری را صرف پخت و پز در خانه و تکیه کمتر بر غذاهای آماده و دیگران به آنها غذا برای هر وعده غذایی است.”

— جود Mull, 50, Huntington Beach

“من امیدوارم که ما همچنان به این باور دانشمندان زمانی که آنها صحبت می کنند به ما هم در سطح فردی و به عنوان یک جامعه است. و من امیدوارم که ما به یاد داشته باشید که در حال حاضر پزشکان و نه سیاستمداران یا مدیران اجرائی در حال اجرا هستند ما سیستم بهداشت و درمان. و ما نیاز به هموار کردن راه برای آنها را به اتهام به طور دائم تا این مشکلات نمی تواند دوباره اتفاق می افتد.”

— مگان Pike, 39, لس آنجلس

Tisa رودریگز از پرریس می رسد برای دموکراتیک ریاست جمهوری بحث در Loyola Marymount University در لس آنجلس در روز پنج شنبه, دسامبر. 19, 2019. (عکس توسط Scott Varley روزانه نسیم/SCNG)

“من واقعا امیدوارم که مردم همچنان به باز تر به فن آوری های جدید ارتباطات و جلسات. ما بسیاری از ابزار است که اجازه می دهد مردم برای اتصال از مکان های مختلف و در حال فراگیر تر به افراد معلول است. من واقعا لذت بردن از دیدن مردم به این فن آوری یک فرصت به طوری که آنها می توانند اقامت درگیر با مردم و علل آنها در مورد مراقبت.”

— Tisa رودریگز, 39, پرریس

“همسایه, کمک به همسایه. در حالی که من و همسرم شد خود منزوی به عنوان او منتظر در Covid نتایج آزمون بسیاری از مردم رسیده که به درخواست برای کمک در برنامه همسایه. من در آستانه شکستن و مردم من نمی دانم که وجود دارد برای من. من از آنها تشکر اما من فکر نمی کنم آنها می دانند که چه مقدار از آنها به من کمک کرد.”

— آنا Magladry, 31, Santa Ana

برایانت Delgadillo از ردندو بیچ آشپز شام با او ایزابل و مایا. (حسن نیت ارائه میدهد از مارا Wolfsen)

“پس از من دیگر یک ساعت رفت و آمد در هر صورت من باید شام با خانواده هر شب و حتی می توانید با شرکت در ساخت شام. من نمی دانستم چقدر من از دست رفته بود. گفتگو در شام دبستان با همسر و دختران بوده و بی ارزش است.”

— برایانت Delgadillo, 49, ردندو بیچ

“دست دادن با مردم که شما نمی دانید می توانید اقامت رفته است. همین کار را برای در آغوش گرفتن. مردم شما می دانید خوب هستند به ماندن ،

— Devin اوکیف, 34 هزار اوکس

لیلیان McCandless از رودخانه لذت بردن از هوای تازه. (حسن نیت ارائه میدهد از لیلیان McCandless)

“این شگفت انگیز بوده است برای دیدن چگونه کیفیت هوا بهبود یافته در کالیفرنیا و در سراسر جهان است. آن را می دهد و من امیدوارم که ما می توانیم در آینده راه حل برای بهداشت جهانی بحران. این حیرت انگیز است که چگونه به سرعت می تواند طبیعت ارتجاعی که با توجه به فرصتی برای زخم التیام یابد.”

— لیلیان McCandless, 44, رودخانه

“در رابطه با جهان زنده و گوشت بازارهای باید برای همیشه رفته به خصوص بعد از این. آنها نفرت انگیز و ضد انسانی و غیر ضروری است. این است که قطعا از خواب بیدار تماس بگیرید و آنها هرگز وجود دارد دوباره.”

— سامانتا مارکز, 18, وایتیر

“من استفاده می شود به رفت و آمد به L. A. پنج روز در هفته پس از آن را به خوبی با خانواده من بسیار است. چند ماموریت من در حال اجرا توسط دوچرخه و من فقط گاهی اوقات باید به درایو. محله ما دیگر به نظر می رسد مانند یک جامعه اتاق خواب. به جای تخلیه کردن هر روز صبح همسایگان ما زندگی, کار و بازی در اینجا. خیابان ها در شب پر از مردم لذت بردن از لذت ساده از پیاده روی و دوچرخه سواری. من امیدوارم که زندگی ما باقی می ماند می تواند ساده و نزدیک به خانه است.”

— راسل Toler, 33, کوستا مسا

صاحبان کسب و کار در نارنجی خوش آمد می گوید هر یک از دیگر در دوران سخت با رستوران های تعطیل به دلیل coronavirus. (حسن نیت ارائه میدهد از ایرما هرناندز)

“من شاهد صاحب یک پیتزا محل نشستن در یک آبجوسازی/رستوران پایین خیابان. او نشان دادن و به اشتراک گذاشتن دانش خود را از نرم افزار به کمک این صاحب خود راه اندازی سیستم رسیدگی به هنجار جدید از انتخاب و سفارش آنلاین. این یک معامله بزرگ از آنجا که قبل از همه گیر شده اند همان رقابت مشتریان. در حال حاضر آنها ملاقات به عنوان دوستان کمک به نگه داشتن کسب و کار خود را باز کنید. متوجه شدم در کسب و کار کوچک جهان است که دیوارهای رقابت در حال سقوط به عنوان صاحبان تبدیل شده اند که ایران در تلاش برای زنده ماندن. عالی همکاری های جدید در حال توسعه هستند!”

— ایرما هرناندز, 57, نارنجی

“توانایی ما برای دلسوزی برای یکدیگر و با تمام قوا در تلاش برای کمک به یک دیگر است باور نکردنی است و من امیدوارم که تغییر نمی کند.”

— Randall آبیلا, 30, یوربا لیندا

“من قدردانی کندتر. آن را اجازه می دهد من به عمیق تر تجربه و لذت در روز-به-روز … شوهر من — خیلی خنده دار و متفکر! کالج من سن پسر خیلی دوست داشتنی و هوشمند! من بنشیند و چیزی جز حیوان خانگی سگ من برای مدت طولانی. همسایگان و دوستان — همه در حال پرتاب به تیز امداد و من از دیدن آنها را به عنوان اگر برای اولین بار به عنوان معجزه آسا. همین کار را با منابع — کیمیاگری یک وعده غذایی خانه پخته شده جادویی مدرنیته تبدیل در شیر, سینمایی, نمایش فصل بهار آب و هوا. می دانستند که آن را یک بیماری همه گیر را بر روی ترمز قرار داده و به نوبه خود قدردانی?”

باربارا موری 60 لاگونا بیچ

جیم پالمر رئيس جمهور از توستین موقت اورژانس سرپناه برای افراد بی خانمان. (عکس توسط بیل Alkofer کمک عکاس)

“من دوست دارم این واقعیت است که ما دیگر یک ساعت یک عجله در بزرگراه های ما و چگونه سریع آن است که از خانه به محل کار.”

جیم پالمر, 55, توستین

برایان Burley از هانتینگتون بیچ که سابق کنگره و نامزد. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از برایان Burley)

“خوب می تواند بیرون آمدن از این وضعیت پست-همه گیر. قابل توجه من فکر می کنم بیشتر کارفرمایان را اولویت بندی کارکنان کار از خانه. کار از خانه موجب صرفه جویی در پول کسب و کار اجاره, اما مهمتر از آن منجر به بیشتر وقت آزاد برای کارکنان. این زمان در نتیجه در بیشتر خانواده زمان بیشتری ورزش و همچنین مزایای بی شماری برای ما محیط زیست و سلامت روان ما همانطور که همه ما را به صرف زمان کمتر در تراکم ترافیک در بزرگراه های ما.”

برایان Burley, 27, Huntington Beach

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im