Coronavirus: مبلغان در 10 تبلیغی مراکز آموزشی را به زودی ترک میدان رسالت یا بازگشت به خانه به خود منزوی

PROVO, Utah — همه مبلغان در 10 روز دوم سنت تبلیغی مراکز آموزشی در سراسر جهان خواهد شد یا ترک برای سفر به ماموریت خود و یا بازگشت به خانه خود جدا این هفته یا به زودی پس از یک کلیسا گفت: یکشنبه شب.

این بدان معناست که هر MTC خالی خواهد بود در مدت زمانی کوتاه.

هر بچه در یک MTC بود که خواستار به خدمت در یک کشور خارجی خواهد بود reassigned به خانه خود ملت است. کسانی که در یک خارجی MTC سفر خواهد کرد خانه را به خود منزوی قبل از رفتن به, جدید, داخلی انتساب.

“همه نهفته مبلغان و خانواده خود را در حال دریافت اطلاعات در مورد تاریخ سفر و دیگر تدارکات از جمله جزئیات تکالیف جدید اگر آنها در اصل برنامه ریزی برای خدمت در خارج از کشور خود گفت:” دانیل Woodruff سخنگوی کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران.

برای مثال یک آمریکایی آموزش در MTC در پرووو برای یک ماموریت تماس به اسپانیا خواهد بود reassigned به یک ماموریت در ایالات متحده و ترک برای سفر به او ماموریت جدید است.

آمریکا آموزش در برزیل MTC برای یک ماموریت تماس در برزیل را به بازگشت به خانه خود را در ایالات متحده به خود منزوی دو هفته پس از آن بود reassigned به Stateside ماموریت.

تصمیم گیری ساخته شده در اطلاعیه های ساخته شده چهار شنبه هنگامی که برای اولین بار در انتخابات ریاست جمهوری و رسیدن به حد نصاب از دوازده رسولان با صدور نامه ای که گفت: همه مبلغان خواهد بود ارسال شده به خود اختصاص داده ماموریت به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به جای قطار در یکی از MTCs.

آنها همچنین گفت: در نامه ای که “تعداد قابل توجهی” از مبلغان خواهد بود فرستاده شده به خانه خود سازمان ملل برای انتقال. در آن زمان آنها نیز اشاره کرد که در طول ماموریت ممکن است کاهش می یابد.

بیش از 67,000 مبلغان خدمت شد که همه گیر آغاز شد.

کلیسا دارای 10 عامل MTCs. آنها در Provo, Utah; چرلی انگلستان; بوگوتا, کلمبیا; آکرا غنا; مانیل فیلیپین; Auckland, New Zealand, مکزیکو سیتی, مکزیک; لیما پرو; سائو پائولو, برزیل و, ژوهانسبورگ, آفریقای جنوبی.

معلوم نیست که چگونه بسیاری از مبلغان قرار دارد در MTCs در حال حاضر اما این تعداد در پرووو به تنهایی بالاتر از 1000 در مارس 11. اما پروو و انگلستان MTCs دریافت نکرده اند هر مبلغان پس از آن روز هنگامی که رهبران کلیسا اعلام کرد بسیاری از مبلغان خواهد بود آموزش دیده توسط ویدئو کنفرانس.

کسانی که با دریافت ماموریت جدید خواستار شد و دستور داد که آنها را با قطار شش ساعت در روز با کنترل از راه دور ویدئو کنفرانس. آنها هنوز هم می تواند مجموعه ای از هم جدا به عنوان مبلغان قبل از اینکه خود اختصاص داده تاریخ شروع و آموزشی خود را آغاز خواهد شد که تاریخ شروع, اما آنها را از خانه و یا دیگر محل مناسب.

در مارس 16, رهبران کلیسا ساخته شده اضافی اطلاعیه ها. آنها گفت: برخی از مبلغان با 24 ماه تکالیف بودند که با نزدیک شدن به پایان ماموریت های خود را خواهد شد 21 ماه. آنها همچنین گفت: مبلغان جوان با مسائل بهداشتی و بسیاری ارشد مبلغان منتشر خواهد شد از خدمات.

مبلغان باید شروع به بازگشت به خانه خود ملت ها در سراسر جهان به دلیل بیماری همه گیر. روز یکشنبه 1,600 مبلغان وارد در ایالت یوتا از فیلیپین است که خدمت در 23 ماموریت در این کشور جزیره. بسیاری از کسانی که مبلغان خواهد بود reassigned و بسیاری دیگر منتشر شده از مبلغ خدمات.

در همین حال برخی از مبلغان شد و به خانه بازگشت و یکشنبه از غنا که در آن کلیسا دارای ماموریت. کلیسا قبلا اعلام کرد که مبلغان غیربومی را ترک 26 34 روز دوم سنت ماموریت در آفریقا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im