Coronavirus: بیش از 600 نفر در ایالات متحده آمریکا; واشنگتن دی سی, روحانی آلوده

9 مارس (فردا) — واشنگتن دی کلیسا شناسایی اعضای برجسته آن روحانیت به عنوان یکی از اولین مثبت COVID-19 نفر در این منطقه در روز دوشنبه به عنوان ایالات متحده اسناد و مدارک بیشتر موارد در سراسر کشور.

کلیسای مسیح جورج تاون گفت: برگرد. تیموتی کول آزمایش مثبت برای coronavirus شنبه و واشنگتن گفته او در 50s خود را با مسافرت های بین المللی شناخته شده به عنوان شهر اولین presumptive مورد.

کلیسا لغو خدمات توصیه شده است و رسیدن به محله های کشیش نشین به عنوان مقامات بهداشت گفت: آنها راه اندازی یک بررسی فشرده به شناسایی قرار گرفتن در معرض در کلیسا.

کلیسا سخنگوی راب Volmer گفت: Cole بیمار شد و در مدت کوتاهی پس از حضور در یک کنفرانس در لوئیزویل در فوریه. 22 و سلامت خود را بهبود قبل از آوریل 1 خدمات با حضور 550 نفر که او در آن دست و همدلی به محله های کشیش نشین.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در به روز رسانی دوشنبه که 75,000 COVID-19 آزمون در دسترس هستند متحده است. CDC وجود دارد گفت: 423 موارد در سراسر کشور و 19 کشته از بعد از ظهر دوشنبه. دانشگاه جانز هاپکینز پزشکی که همچنین آهنگ های این بیماری, لیست ایالات متحده در مورد کل در 607 و مرگ و میر در 22.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: سر از پورت مقامات نیویورک و نیوجرسی یکی از بیماران مبتلا به بیماری کروناویروس.

کومو و بندر اقتدار گفت: رئیس ریک پنبه آزمایش مثبت برای این ویروس شده است و در زیر قرار داده شده شده است.

“او در حال رفتن به در قرنطینه” کومو گفت. “او خواهید بود کار از خانه است.”

به عنوان پورت اقتدار رئیس پنبه وظایف عبارتند از: نظارت بین المللی حمل و نقل مراکز در شهر نیویورک مترو منطقه از جمله John F. Kennedy International Airport فرودگاه لاگاردیا نیوآرک-آزادی فرودگاه بین المللی و قدرت پورت ترمینال اتوبوس.

“او شده است در فرودگاه بدیهی است که بسیاری از مردم در حال آمدن به عقب با ویروس” فرماندار گفت.

در طول جلسه فرماندار گفت: 142 تایید موارد وجود داشته باشد در نیویورک است. بزرگترین نقطه داغ جدید راشل در حومه شهرستان Westchester.

کومو نیز گفت: مدارس در این منطقه می تواند بسته باقی می ماند برای هفته ها.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis صدور یک فرمان اجرایی اعلام وضعیت اضطراری پس از دو نفر در دولت بیش از آخر هفته و 18 floridians تماس با آزمایش مثبت برای coronavirus.

“که اجازه می دهد تا ما را به ایجاد یک واحد ساختار فرماندهی آن را نیز اجازه می دهد تا اگر لازم باشد خارج از دولت پرسنل پزشکی به کار در فلوریدا,” او گفت:. “این به ما اجازه می دهد به سرعت خرید هر گونه تجهیزات لازم از جمله ماسک و مواد و تجهیزات لازم برای راه اندازی بیمارستان. این اجازه می دهد تا داروسازان به انصراف تا 30 روز اورژانس نسخه دوباره پر کردن از نگهداری دارو است.”

بزرگ شاهزاده خانم کروز کشتی که حامل 21 نفر که تست مثبت برای ویروس لنگر انداخت در اوکلند روز دوشنبه با حدود نیمی از آن 2,421 مسافران انتظار می رود متحرك امروز.

اوایل روز دوشنبه معاملات متوقف شد و به مدت 15 دقیقه در وال استریت پس از سهام کاهش یافت و اضطراری مدار شکن قطع برق به زیرساخت های بازار. اورژانس حفاظت نشده بود فعال شده است پس از بحران مالی در سال 2008.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او را به برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه برای بحث در مورد تلاش برای کاهش تاثیر اقتصادی این ویروس است که او و اعضای کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی ملاقات با کنگره برای بحث در مورد حقوق و دستمزد کاهش مالیات کمک و امداد رسانی به صورت ساعتی کارگران است.

“ما در حال رفتن به پرسیدن فردا ما شاهد سنا. ما در حال رفتن به ملاقات با خانه جمهوریخواه میچ مک کانل همه بحث ممکن است مالیات بر حقوق و دستمزد کاهش یا تسکین قابل توجهی تسکین,” او گفت:. “ما همچنین قصد داریم به صحبت کردن در مورد دستمزد بگیران کمک گرفتن به طوری که می توان آنها را در یک موقعیت که در آن آنها در حال رفتن برای همیشه از دست چک است.”

دانشگاه پرینستون اعلام کرد قصد دارد روز شنبه برای شروع “اجباری” کلاس های مجازی در مارس 23 و خواست دانش آموزان را به باقی می ماند خانه پس از رخصتی بهار. دیگر دانشگاه های سراسر شهرستان در حال تغییر در کلاس های حضوری به صورت آنلاین آموزش.

“مشاور پزشکی به ما بگویید که ما باید در ادامه بر فرض که این ویروس را به طور گسترده تر و در نهایت رسیدن به ما در دانشگاه” پرینستون جمهور کریس Eisgruber گفت: در نامه ای سرگشاده دوشنبه.

دکتر نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: 75,000 آزمون در دسترس ساخته شده توسط CDC به 78 ایالتی و محلی بهداشت عمومی آزمایشگاه در تمام 50 ایالت. او همچنین گفت: تحقیقات نشان می دهد که افراد مسن بیش از سن 80 صورت بزرگترین خطر از COVID-19 و همچنین به عنوان کسانی که با جدی و اساسی شرایط پزشکی.

R. schultze ، گفت: این احتمال وجود دارد “بسیاری از” ساکنان ایالات متحده خواهد شد در معرض این ویروس در ماه های آینده و سال — اما او افزود: “بر اساس آنچه ما در مورد این ویروس ما انتظار نداریم که اکثر مردم به توسعه بیماری جدی است.”

هشتاد درصد از موارد او گفت: دیدم فقط علائم خفیف و فقط 2 درصد این بیماران تحت 19. ویروس سرچشمه در چین در ماه دسامبر.

همچنین روز دوشنبه نیروی دریایی ایالات متحده منع خانواده از حضور در بوت کمپ و دیگر نامزد فارغ التحصیلی از مدرسه حوادث و لغو “آزادی” برای grads.

“این عمل است که گرفته شده از فراوانی از احتیاط برای هر دو اطمینان از رفاه ملوانان و که [استخدام آموزش دستور] را می توانید در ادامه آن ضروری ماموریت تولید اساسا روت ملوانان” نیروی دریایی استخدام آموزش دستور گفت. “RTC استخدام نهفته این تغییر هستند که مجاز به خانه تماس بگیرید به طور مستقیم به اطلاع عزیزان خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im