شیوع کروناویروس یک بیماری همه گیر است اما بالقوه می شود که می گوید

Feb. 24 (UPI) — مرگ و میر ناشی از کوروناویروس گذشت 2,600 در چین و تعداد موارد پیشی گرفته 77,000 روز دوشنبه به عنوان کشور در سراسر جهان با عجله برای جلوگیری از گسترش این بیماری در درون مرزهای خود را.

سازمان بهداشت جهانی مقامات روز دوشنبه گفت: آنها هنوز رتبهدهی نشده است آماده به اعلام COVID-19 شیوع جهانی یک بیماری همه گیر با وجود ادامه رشد سریع شیوع و موارد جدید در ایران و ایتالیا و کره جنوبی.

در خارج از چین وجود داشته است 2,074 موارد تایید شده در 28 کشور از جمله مرگ و میر 23 — شمارش سه شیوع بیماری های جدید.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus به نام شیوع بیماری های جدید “عمیقا نگران” اما گفت که “برای این لحظه ما شاهد uncontained جهانی گسترش این ویروس است.”

تصمیم بر این آژانس در حال انجام ارزیابی از بیماری گسترش تهدید و می تواند تغییر به عنوان حقایق در زمین تغییر کرد. با COVID-19 باعث شیوع در نقاط مختلف جهان Ghebreyesus گفت: کشور نیاز به آرامش متناسب با پاسخ و اعلام یک بیماری همه گیر خیلی زود می تواند به افزایش ترس و عقب نگه داشتن و تلاش برای کند کردن گسترش ویروس.

افرادی که نمی استفاده از یک عددی آستانه برای تعیین یک بیماری همه گیر به جای اجتناب به قضاوت بر اساس این تعریف که “یک بیماری همه گیر رخ می دهد در سراسر جهان و یا بیش از یک منطقه بسیار گسترده ای با عبور از مرزهای بین المللی و معمولا تحت تاثیر تعداد زیادی از مردم است.”

مایک رایان سر از این که پاسخ اضطراری برنامه گفت: این واقعیت است که مقامات چینی به نظر می رسد که تا حد زیادی محدود شیوع بیماری به یک منطقه از کشور که اعداد به نظر می رسد کاهش و یا کاهش نشان می دهد COVID-19 است containable.

در همان زمان او گفت: ادامه گسترش به کشورهای دیگر و همچنین عدم شفافیت در مورد اینکه آیا coronavirus باقی خواهد ماند بومی در انسان و یا جلوه های ویژه گرافیکی را به یک “فصلی” بیماری است مقامات ورزش احتیاط در مورد هر اظهارنامه.

COVID-19 در چین

چینی بهداشتی مقامات گزارش داده اند که 150 جدید و میر ناشی از کشنده coronavirus بیش از گذشته 24 ساعت افزایش مرگ و میر برای سرزمین اصلی چین به 2,618 از همه گیری آغاز شد و در ماه دسامبر.

ملی چین کمیسیون بهداشت اعلام کرد جدید مرگ و میر در آن به روز رسانی روزانه صبح روز دوشنبه بیان کرد 149 به تازگی گزارش شده مرگ و میر رخ داده در هوبئی استان, کانون شیوع.

این مقامات بهداشت همچنین گفت: وجود 460 جدید مورد تأیید بیش از یکشنبه, افزایش تعداد موارد تایید شده به 77,362.

اعلام آمار و ارقام جدید که مقامات در هوبئی سرمایه ووهان معکوس زودتر تصمیم به استراحت برخی از تنگ محدودیت های قرار داده شده در ماه گذشته بر شهر از 11 میلیون نفر در این مرکز از وقوع. هوبئی است که در آن 2,495 که مردم از این بیماری با 1,987 دفاع کرد گرفته شد در ووهان در استان گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه.

در بیانیه ای بعد از ظهر دوشنبه ووهان مقامات دولتی گفت: کاهش مستند محدودیت اعلام شد “نامعتبر” را به عنوان آن صادر شد بدون اجازه از “رهبران اصلی.”

“ما باید به طور جدی مورد انتقاد مربوطه پرسنل کردند.”

این شهر قرار داده شد و تحت سخت مستند در Jan. 23 به سرکوب ویروس’ گسترش و شهرستان اعلام کرد و در بیانیه ای در اوایل روز شنبه که افراد غیر مقیم که نمایشگاه نیست علائم ممکن است در نهایت ترک ووهان.

در بیانیه جدید صادر ساعت بعد مقامات به نام در ووهان به “اجرای قاطعانه” رئیس جمهور چین سفارشات برای جلوگیری از شیوع این بیماری را گسترش.

چین ایستاده کمیته 13th ملی در روز دوشنبه نیز به تصویب یک پیش نویس تصمیم به ممنوعیت فروش حیات وحش به منظور جلوگیری از مصرف آن دولت اجرا CGTN گزارش شده است.

مقامات چینی صادر اصلی تعلیق به تجارت از حیات وحش در Jan. 26 به عنوان COVID-19 اپیدمی شد تقویت در چین است.

این ویروس است که اعتقاد به ظهور در اوایل ماه دسامبر از یک ووهان غذاهای دریایی بازار نیز به فروش می رسد که حیوانات وحشی با خفاش ها در حال حاضر به نخست وزير.

این کمیته گفت: این ممنوعیت با هدف به سرعت متوقف کردن مصرف حیات وحش سرکوب آن غیر قانونی و تجارت “ارائه قوی قانونی برای تضمین پیروزی در نبرد در برابر رمان شیوع کروناویروس” آن گفت:.

که روز دوشنبه گفت که آن ماموریت مشترک به چین منعقد کرده است با گزارش نهایی خود را نشان می دهد که این بیماری همه گیر در چین به اوج خود رسید و plateaued بین 23 ژانویه و فوریه 2, شده است و در کاهش زمان.

این مرگ و میر مرتبط با COVID-19 برآورد شده است و 2 درصد به 4 درصد در ووهان و حدود 0.7 درصد در خارج از شهر. کسانی که با بیماری خفیف بهبود در عرض دو هفته و بیشتر مردم با بیماری شدید ممکن است نیاز به سه تا شش هفته به طور کامل بهبود می یابند.

“اقدامات انجام شده در چین جلوگیری تعداد قابل توجهی از موارد” Ghebreyesus گفت:, و اضافه کرد که چین وضعیت نشان می دهد این ویروس می تواند موجود در بسیاری از کشورها است.

در حال رشد در سراسر جهان شیوع

در ضمن به عنوان نرخ عفونت به نظر می رسد به سرعت در چین و دیگر کشورهای در حال تقلا برای مهار این بیماری است.

کره جنوبی همچنین اعلام کرد بیشتر موارد دوشنبه و سئول مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش دو مورد جدید مرگ و میر افزایش مرگ و میر به هفت.

آسیایی, هواپیمایی گفت: این امر تعلیق آن Daegu-ججو مسیر از شنبه و هوا بوسان گفت: آن را لغو آن Daegu به ججو و Daegu به تایپه پرواز در هفته گذشته زمانی که نگرانی پدید آمده است.

افزایش عفونت نیز ناشی از استرالیا به روز رسانی آن سفر مشورتی برای ملت هشدار شهروندان خود را به “اعمال یک درجه بالایی از احتیاط” دیدار کره جنوبی و بازدید Daegu.

استرالیا همچنین به شهروندان هشدار داد ورزش یک درجه بالایی از احتیاط در ژاپن بر اساس توصیه های پزشکی خود مقامات به دلیل “افزایش خطر پایدار محلی انتقال” از COVID-19.

در اروپا و ایتالیا گزارش شده بیشترین شیوع در خارج از آسیا با 157 با توجه به شمارش نگهداری می شود توسط دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی.

شیوع مجبور است این کشور را به حالت تعلیق آن مشهور ونیز, کارناوال, ممنوعیت های عمومی و جلسات خصوصی از طریق پنج شنبه و انصراف از رویدادهای ورزشی است.

در خاورمیانه کویت و بحرین اعلام کرد خود را برای اولین بار تایید موارد این بیماری در ایران ثبت چندین مرگ و میر بیشتر.

بحرین وزارت بهداشت گفت: آلوده بحرین شهروند وارد ایران شد و مشکوک به داشتن قرارداد این ویروس به عنوان او به نمایش گذاشته علائم با توجه به بیانیه ای انجام شده توسط بحرین News Agency.

بیمار منتقل شد به ابراهیم خلیل Kanoo مرکز پزشکی که در آن او تایید شد شما با COVID-19 و در حال حاضر در حال دریافت درمان در انزوا آن گفت.

دولت گفت: از آن خواهد شد بردن آن اقدامات لازم برای جلوگیری از آلودگی به این ویروس از جمله نظارت بر کسانی که می رسند از آلوده کشور است.

در کویت مقامات بهداشت تایید سه نفر آلوده شده اند با این بیماری کویت خبر داد.

وزارت بهداشت ایران گفت: با ثبت 12 مرگ و میر ناشی از کروناویروس و حداقل 64 تایید موارد این بیماری با توجه به ایران در تلویزیون.

این کشور که تا به حال هنوز به رکورد یک مورد تایید شده از این ویروس در آغاز ماه فوریه در حال حاضر بالاترین مرگ و میر به بیماری در خارج از چین است.

که گفت کشور خاورمیانه به حال 43 موارد تایید شده در پایان روز شنبه و تنها هشت مرگ و میر.

در پاسخ همسایه عراق و ترکیه و افغانستان و پاکستان و ارمنستان را بسته اند مرزهای خود را با ایران در حالی که عربستان سعودی ، کویت ، اردن و گرجستان را به اعمال محدودیت های مسافرتی.

سخنگوی وزارت امور خارجه عباس موسوی گفت: مرز تعطیلی هستند به احتمال زیاد به طور موقت.

“هنگامی که coronavirus شناسایی شد در کشور ما همسایگان ما نیز احساس نگرانی در مورد گسترش این بیماری به کشور خود که طبیعی است,” او گفت:. “اما این موضوع نباید مانع محبوب مبادلات و یا صادرات و واردات در میان کشورها است.”

معاون وزیر بهداشت ایرج Harirchi گفت: دولت قادر به کنترل شیوع کروناویروس بود و نه “تقریبا تثبیت شده است.”

در سطح جهانی مرگ و میر از این ویروس به حداقل 2,619 با بیش از 79,350 افراد آلوده با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>