Coronavirus پاسخ سوالات و مشاوره ارائه شده توسط کارشناسان در منحصر به فرد مجازی townhall

سالت لیک سیتی — در هفته گذشته Utahns رفت از مبارزه خود را در مورد تیم های ورزشی مورد علاقه, برنامه ریزی, برای حافظه های فوق و در جهت فارغ التحصیلی به بستن مدارس و بسته شدن کسب و کار و ایستاده در خط برای کاغذ توالت.

واقعیت های مبارزه با کروناویروس جدید خشن هستند. نیاز به ماندن در خانه می تواند هر دو جداسازی و وحشتناک است. این نیست که فقط مردم می ترسند از COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس این است که آنها غمگین در مورد آنچه که مبارزه با ویروس است که هزینه آنها و فرزندان خود را.

هیچ حافظه های فوق. هیچ playdates. هیچ فارغ التحصیلی است. هیچ ورزشی.

در تلاش برای پاسخ به سوالات مردم ممکن است KUED تیمی برای اولین بار با KSL, KUTV, ABC4 و فاکس 13 در یک hourlong ویژه “Covid19 در ایالت یوتا: سوالات خود را پاسخ داده است.”

اولین 30 دقیقه بود که با تمرکز بر حقایق درباره کروناویروس جدید, تست, درمان, و به همین دلیل دور ماندن از هر کمک خواهد کرد که متخصصان پزشکی دریافت یک دسته در گسترش ویروس. نیمه دوم برنامه با هدف عاطفی و اقتصادی اثرات اقدامات دولت گرفته اند به سرعت گسترش یافته است.

یک سوال مطرح بود که چگونه است و قرار است به درک دامنه ویروس که نه هر کس قادر به گرفتن تست شده است.

“من تا به حال دو بیمار فقط در شب گذشته گفت:” دکتر دیوید Mabey از یوتا پزشکان اورژانس و Intermountain Healthcare. “یک بیمار من قادر به تست آنها ملاقات مورد نیاز است. دیگر بیمار من نسبتا مطمئن شوید که آنها در واقع به حال COVID-19 اما ما باید از این منابع برای آزمون آنها است.”

که واقعیت این است که مراقبت های بهداشتی و مقامات دولتی باید با چکش دور در ایده اجتماعی فاصله زیرا در بسیاری از موارد حامل تجربه خفیف یا بدون علائم است.

“شما می توانید آن را حتی بدون دانستن آن است.” “ما همچنین تشویق مردم به یک سطح مناسب از نگرانی. ما می خواهیم مردم را به دقت و توجه. … ما نیز نمی خواهید مردم را به بیش از حد اضطراب و یا احساس دست پاچگی زیرا ما یک سیستم عالی اینجا.”

وجود دارد سوال در مورد مدت بیماری که کارشناسان می گویند متفاوت است و چندین تصریح کرد که اگر یک فرد دارای هر گونه علائم مانند تب و سرفه و یا تنگی نفس آنها باید عمل به عنوان اگر آنها COVID-19 و خود منزوی و تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی از طریق یکی از بسیاری از خط تلفن و یا خدمات پزشکی از راه دور.

“COVID-19 رمان ویروس وجود دارد بنابراین بسیاری از ما نمی دانیم و ما در حال یادگیری چیزهای جدید هر روز” گفت: دکتر آنجلا دان ایالتی یوتا اپیدمیولوژی. “زمانی که به کسی انتقال از مثبت به منفی است که یکی از آن. بنابراین در حال حاضر این توصیه ها بر اساس علائم … هنگامی که آنها به اتمام هفت روز از انزوا و 72 ساعت نشانه ای رایگان, آنها به احتمال زیاد برای انتقال ویروس است.”

دکتر Kashif Memon, یک متخصص بیماری های عفونی گفت: توانایی برای تست بیشتر مردم با سرعت بیشتری کمک خواهد کرد که در به دست آوردن دست بالا در برابر گسترش ویروس.

“من فکر می کنم همه چیز خواهد شد بسیار بهتر است اگر ما بیشتر تست کیت عرضه” دکتر ممان گفت. “اگر ما سریع تشخیصی … ما می تواند این تشخیص یا رد کردن این دو به چهار ساعت من فکر می کنم زندگی را دریافت کنید خیلی بهتر است.”

او گفت که او مطمئن بود که در یک جدول زمانی برای تست که رد یا تایید COVID-19 در عرض چند ساعت در هر درمانگاه و اورژانس و او گفت شاید “دو تا چهار هفته است.”

نیمه دوم تاون هال متمرکز بر مردم چه می توانید انجام دهید برای کمک به کودکان خود را به مدیریت جدید واقعیت و آنچه در دسترس است برای کسانی که رنج می برند از لحاظ اقتصادی. ستوان فرماندار اسپنسر Cox وجود دارد گفت: تعدادی از گروه های کار بر روی مسائل از کودک مراقبت اقتصادی برای کمک به کسب و کارهای کوچک و گفت: حتی خانواده خود را در حال تلاش برای تنظیم به واقعیت جدید.

“شما شنیده ام زیادی در مورد مسطح منحنی” کاکس گفت. “ما می خواهیم مطمئن شوید که ما در حال انجام آنچه ما می توانیم برای پهن کردن شیب اقتصادی غوطه ما در حال رفتن به. … ما می دانیم این است که تاثیر فوری. ما احساس می کنیم برای افرادی که در حال مبارزه در حال حاضر. … ما می خواهیم به مطمئن شوید که مردم برای دسترسی به منابع در دسترس هستند در حال حاضر.”

او گفت: وجود دارد برای کمک به افراد در jobs.utah.gov و برای کمک به کسب و کار در coronoavirus.utah.gov. او تا به حال خاص پیشنهاد برای کسانی که می خواهند برای کمک به کسب و کارهای محلی — خرید کارت های هدیه. می دهد که این شرکت در حال حاضر و مشتری می تواند لذت بردن از یک وعده غذایی خوب یا شب زمانی که این محدودیت ها برداشته.

دکتر آنتونی پاویا از دانشگاه یوتا و بهداشت اولیه بیمارستان کودکان گفت: اعضای خانواده از کسی که تست مثبت حدود 15% شانس ابتلا به ویروس. او اندرز افراد جوان به ویژه در

“آنها اساسا تخریب اثرات اجتماعی فاصله,” او گفت:. “این فقط کار می کند اگر همه ما کمک کند و نه اختلاط با رفتن به جرم تجمع با انجام کارهایی که ما می دانیم گسترش (ویروس).”

Cox اذعان کرد که بسیاری از محدودیت های اعمال شده را تغییر راه ما علامت گذاری نقاط عطف از جمله فارغ التحصیلی, جشن های تولد و سالگرد. او گفت که خانواده اش در جشن تولد پدرش با استفاده از FaceTime و خانواده ممکن است به دریافت خلاق در مورد چگونگی اتصال آنها.

دکتر تراویس مایکلسون, دانشیار, مدیر پزشکی, بهداشت روان ادغام در Intermountain Healthcare, پیشنهاد تحقیق در مورد تمرکز حواس تکنیک های مدیریت استرس و هشدار داد که با تمرکز بر گذشته باعث افسردگی و نشخوار در مورد آینده می تواند به افزایش اضطراب.

“که ما را به یاد بودن قادر به پیدا کردن راه هایی برای ماندن در لحظه,” او گفت:. “هنگامی که ما در آن پیاده روی در کوه و واقعا بوی هوا و یا احساس می کنید زمین زیر پای ما است که واقعا می تواند ما را به آن لحظه و تمرکز ما و کمک به منحرف کردن ما از چیزهایی که ما ممکن است از دست رفته و یا چیزهایی که ما نگران هستیم.”

جن current. ly mexico ارشد پرستاری اجرایی برای MountainStar, HCA بهداشت و درمان پیشنهاد کرد که در حالی که پدر و مادر باید فرزندان خود را در خانه آنها کمک به آنها احساس آنها در حال انجام کاری با نوشتن نامه به اولین پاسخ دهندگان از جمله مراقبت های بهداشتی کارگران و یا افراد مسن که قادر به بازدید کنندگان برای آینده قابل پیش بینی.

“یک دوز اضافی از محبت به کسانی که مشغول به کار تحت موقعیت های استرس بالا در فروشگاه های مواد غذایی در حال حاضر,” او اضافه شده است. “(کسانی که) همه راه های فوق العاده برای خودتان نگه دارید اشغال مشغول فکر کردن در مورد چیزهای مثبت … و به اشتراک گذاری با جامعه خود را در راه است که امن هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im