Coronavirus امداد: اجازه بازسازی دنیای جدید ما نیاز

2020 خواهد بود به عنوان سال جهانی آمار تامل در زندگی روزمره ما و اقتصاد ما در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. به عنوان دولت ما در اینجا در اروپا و در سطح بین المللی در نظر بگیرید که چگونه به فشار بازی دوباره ما باید اطمینان حاصل شود که اقتصاد ما ساخت انعطاف پذیر تر هستند عادلانه تر و کمتر مخرب از سیاره ما است.

پس از coronavirus باید وجود داشته باشد بدون بازگشت به حالت عادی’ – چون طبیعی بود در حال حاضر یک بحران برای بسیاری از مردم و برای آب و هوا. هر چه اتفاق می افتد جوامع ما خواهد بود عمیقا متفاوت از این به بعد.

نجات مردم و یا کسب و کار ؟

رهبران سیاسی در اروپا زده اند €500 میلیارد امداد معامله برای کمک به بحران زده کشور راه اندازی مجدد اقتصاد خود را – در میان ده ها تن دیگر در مقیاس بزرگ بسته های محرک توسط دولت. مشترک ما در آینده خواهد بود به شکل چگونه این پول صرف شده است. آن را نمی باید قفل در آب و هوا شکست.

مردم و اقتصاد ما نیاز عظیم امداد. اما پول آدرس نابرابری و کمک به ایجاد جهان پایدار ما به شدت نیاز دارید ؟ یا فقط مانند گذشته بحران اقتصادی را بزرگ آلاینده کسب و کار و مدیران اجرائی که پیروزی دوباره ؟

آلاینده و عدم صنایع باید bailed

سوخت های فسیلی شرکت های تولید کننده آب و هوا صدمه زدن به زغال سنگ نفت و گاز – نباید حمایت دولت در این بحران است. این رکود در تقاضای انرژی است, طرز حیرت انگیزی رانده شده برخی از قیمت نفت به یک تاریخی منفی این هفته هل دادن سوخت های فسیلی شرکت به آستانه.

اما این صنعت است که عمدتا مسئول برای از بین بردن از آب و هوا است که باید مرحله به مرحله در دهه آینده. بخشی از دلیل که آنها شده اند خروج نفت در زمین است که حتی شرکت های نفتی که از ترس پایان از سوخت های فسیلی است که در معرض دید است. آنها گمان می کنند آنها باید فروش نفت خود را در حال حاضر قبل از جهان سوئیچ به انرژی پاک. و در عین حال هنوز هم آنها را مطالبه وثیقه-outs.

برای دولت برای دادن یارانه به نگه داشتن این آسیب رساندن به صنعت مصنوعی شناور در حال حاضر توهین به مالیات دهندگان و قربانیان این شرکت شیوه های. ما در حال حاضر دیده می شود شرکت های آرزو-لیست در حال انجام در ایالات متحده آمریکا با ‘backdoor کمک مالی در قالب کاهش مالیات های برش از محیط زیست حمایت و بیشتر. اما بسیاری از اروپا متعهد شده است که خنثی کربن تا سال 2050. Coronavirus یا نه در حال حاضر زمان برای تامین مالی بیشتر آب و هوا-آلاینده پروژه ها و یا شرکت ها.

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

پشتیبانی داده می شود باید به کارگران در این صنایع در قالب آموزش و ایجاد مشاغل جدید – اما پشتیبانی نمی افزایش قیمت سهم چاق و چله سود یا پشتیبانی اجرایی پاداش. ما راه خروج از این بحران است که برای سرپا نگه داشتن این صنایع منجر خواهد شد که ما را به یک بعدی.

آنچه باید حمایت شود

با استفاده از این لحظه به افزایش عظیم به انتقال انرژی پاک می تواند کمک به تبدیل جوامع ما و بازیابی اقتصاد ما. تغییر جهت به صفر کربن دنیا نیاز مالی برای ادامه سریع به اندازه کافی برای جلوگیری از آب و هوا شکست.

جوامع در حال کمک به یکدیگر در این بیماری همه گیر. در سطح بلوک آپارتمان محله و شهر بیایید تشویق و حمایت از این قدرتمند روح و ایجاد بودجه برای جوامع به بازسازی با هم. جامعه انرژی می تواند کمک به انجام درست آن.

ساختمان های کارآمد انرژی های تجدید پذیر سیستم نیاز به سرمایه گذاری عظیم. از آلمان به اسپانیا در حال حاضر وجود دارد مجموعهای از سخت کار گروه های اجتماعی که ایجاد جامعه پروژه های تجدید پذیر. بسیاری از در حال انتظار برای رخ می دهد اما دسترسی به سرمایه گذاری مشترک مانع است. این می تواند با غلبه بر باز کردن قفل بودجه محرک برای جوامع به ساخت پروژه های انرژی که ایجاد انرژی پاک ما نیاز به ارائه شغل و در همان زمان احیای اقتصاد محلی است. نشان داده شده است که به صورت محلی متعلق به باد پروژه را هشت برابر بیشتر محلی ارزش مالی به یک جامعه از سطح بین المللی متعلق به پروژه. بودجه باید به طور مستقیم در دسترس مقامات محلی – شهری دخالت اغلب باعث بهبود اثربخشی جامعه پروژه های انرژی.

اتحادیه اروپا وعده داده است ‘نوسازی موج’ به اروپا ساختمان سهام بسیار انرژی کارآمد اما این نیاز به بودجه با بودجه عمومی است. 97 درصد از اروپایی ساختمان های ناکارآمد و بازسازی آنها گران خواهد شد. اما آن را دارای پتانسیل فوق العاده ای برای بهبود زندگی – به ویژه آسیب پذیر و ایجاد مشاغل سبز و کاهش انتشار کربن. مرطوب و سرد خانه ها آسیب سلامت و تندرستی.

این است که در لحظه مناسب به دولت برای پایان دادن به ساخت مصرف کنندگان پرداخت برای انتقال انرژی از طریق لوایح انرژی خود را – در زمانی که میلیون ها نفر در حال تلاش برای پرداخت این صورتحساب است. به جای بسته های محرک اقتصادی می تواند کمک به سرمایه گذاری انرژی های تجدید پذیر حمایت از طرح های چنین به عنوان به خوبی طراحی شده مترقی خوراک در تعرفه.

آژانس بین المللی انرژی هشدار داده است که coronavirus بحران می تواند به طور قابل توجهی کاهش سرعت انتقال انرژی; ما باید جلوگیری از این خطر است. اقتصادی و بسته های ابزاری به مردم بازگشت به کار و زندگی ما دوباره رفتن. اما به جای فقط با فشار دادن دوباره بازی اجازه دهید ضربه سریع به جلو به ایجاد جامعه عادلانه و اقتصاد سبز که ما نیاز داریم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de