Coronavirus اجاره یخ در حال پایان دادن به—و یک موج اخراج خواهد رفت و برگشت امریکا

امروز تخمین زده می شود که در هر نقطه از 20 میلیون به 28 میلیون آمریکایی مستاجرها هستند شدیدا به اخراج. حقیقت این است که ملت شکست خورده است آنها را. و نه برای اولین بار.

حتی قبل از COVID-19 زده و امریکا مواجه شده آن را بدترین بحران مسکن در یک قرن. با توجه به دانشگاه هاروارد مشترک مرکز مطالعات مسکن مطالعات 20.5 میلیون خانواده در حال حاضر در تلاش برای خراش اجاره با هم و تنها 1 در 4 واجد شرایط مستاجر خانوار دریافت کمک های مالی. بین کمبود مسکن فدرال حمایت و از دست دادن 4 میلیون واحد مسکونی مقرون به صرفه بیش از دهه گذشته آن را هیچ جای تعجب مستاجرها به طور فزاینده ای در معرض اخراج. با توجه به اخراج آزمایشگاه دانشگاه پرینستون چهار اخراج واصل شد هر دقیقه در سال 2016 زمانی که نرخ بیکاری در کشور شد و 4.7 درصد است. امروز بیکاری است و نزدیک به سه برابر آن سطح است.

هر چند بسیاری از ایالت تصویب یک درهم آمیخته از موقت اخراج moratoriums و دولت فدرال با صدور جزئی ممنوعیت اخراج این moratoriums به سرعت انقضای.

هر چند بسیاری از ایالت تصویب یک درهم آمیخته از موقت اخراج moratoriums و دولت فدرال با صدور جزئی ممنوعیت اخراج این moratoriums به سرعت انقضای. تنها یک راه حل دراز مدت برای مسکن precarity و آن مخربی بر سیاه و Latinx خانواده ها می تواند در محافظت از میلیون ها نفر از آمریکایی ها که حاصل مقادیر قابل توجهی از پشت و اجاره صاحبخانه که تکیه بر پرداخت اجاره بها.

تأکید همه گیر بسیار زیاد تلفات محققان در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی Terner مرکز مسکن نوآوری تخمین می زنند که 50 میلیون اجاره زندگی در خانواده هایی که دچار COVID-19-مربوط به شغل و یا درآمد از دست دادن با تقریبا 40 درصد رخ می دهد در خانواده های کم درآمد. تقاضا برای کمک های مالی است که در تمام زمان بالا با 92 درصد افزایش در اجاره روزانه درخواست کمک و غذا آشپزخانه درخواست افزایش به میزان 2000 درصد در برخی از کشورها. در هوستون $15 میلیون اجاره صندوق امداد تخلیه شد در 90 دقیقه از باز کردن. مستاجرها کشیده threadbare و در حال گرفتن کارت اعتباری و بدهی وام فقط به نگه داشتن خود را مسکن. آن را تعجب آور نیست که بیش از 31 درصد از مستاجرها باید اندکی یا هیچ اعتماد به نفس در توانایی خود را برای پرداخت در ماه آینده را اجاره.

مصمم به امن عادلانه مسکن و عدالت برای مستاجران لغو اجاره جنبش و اخراج اعتراضات در حال افزایش در سراسر کشور اما با یک استثنا در ایتاکا نیویورک سیاستگذاران هنوز به پاسخ می دهند.

بدون قوی مداخله دولت ایالات متحده انتظار می رود بهمن مشفق است که دفن خواهد شد تمام جوامع و در نتیجه در یک آبشار از زیان بیشتر به رفاه مالی بهداشت و مسکن ، به عنوان همه گیر ادامه می دهد و سیاست درهم آمیخته frays بیشتر و بیشتر خانواده ها را پیدا کنید متوجه اخراج یش به خود را درب. کلانترها را به زور آنها را از خانه های خود و جوامع خود. کودکان در سراسر کشور را به عنوان دیده بان خود را تخت و اسباب بازی در حال انباشت اشیاء بدست آمده در محدود کردن و یا قفل شده است در ذخیره سازی. در بالا از ضربه عاطفی اخراج همیشه برگ فیزیکی خرابه پس: خانواده, عکس های بی نظیر کفش مورد علاقه دوران کودکی کتاب چپ به عنوان سطل زباله در پیاده رو. اخراج یک دندانه دار, سراشیبی, اسلاید, با نردبان به بالا.

پریشانی در میان مستاجرها قطعا افزایش این تابستان که اخیرا به تصویب مزایای بیکاری فدرال اجرای خشک و دادگاه ها بازگشایی شده است. در کارولینای شمالی هزاران نفر در انتظار اخراج شدند و در انتظار نگه داشته در دادگاه. ایالتی میشیگان دادگاه اداری تخمین می زند که صاحبخانه می تواند فایل برای بیش از 75,000 اخراج زمانی که دادگاه بازگشایی شده است. در کشورهای دیگر مانند مینه سوتا و رود آیلند صاحبخانه نیست منتظر moratoriums به پایان رسید و باید با توسل به غیر قانونی خود کمک اخراج با تغییر قفل, از بین بردن فریم درب و یا به کارگیری تاکتیک های دیگر که فشار مستاجران با دور زدن قانون. در جای دیگر, دادگاه, در حال شروع به استفاده از زوم برای اخراج جلسات.

مستاجرها تنها کسانی نیستند که تحمل فشار از بحران است. متحده, شهرها, مناطق و صاحبخانه رنج می برند همراه با مستاجرها. هنگامی که اجاره پرداخت, توقف, تا, بیش از حد, آیا مالیات بر املاک و پرداخت وام مسکن, همراه با تعمیر و نگهداری ساختمان و حقوق کارمندان. کاهش پرداخت اجاره به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار کوچک صاحبخانه که مانند خود مستاجرها عدم کوسن های مالی برای سوار کردن بیماری همه گیر.

این نوع از مسکن بی ثباتی است, پر هزینه برای خانواده ها و جامعه به طور یکسان. مستاجران شکایت کرد برای اخراج به طور معمول در لیست سیاه هستند در بازار اجاره — حتی اگر آنها در نهایت پیروزی موارد خود را. اخراج نیز ویران نمره های اعتباری است. اخراج تقریبا همیشه منجر به یک حرکت نزولی به بیشتر, محروم, بالاتر جرم و جنایت محله. این منجر به بیکاری مسکونی بی ثباتی بی خانمانی علمی و کاهش عواقب منفی بهداشتی برای کودکان و بزرگسالان. مطالعات متعدد نشان داده اند که اخراج نتایج در بیماری های تنفسی افزایش مرگ و میر افسردگی و افکار خودکشی در میان دیگر فقیر اثرات بهداشتی. از جمله نتایج جوامع هزینه و مالیات دهندگان به مراتب بیشتر از قیمت حل قیمت مسکن بحران خود را.

هنوز عمل قهرمانان — یک لایحه است که تایید شده توسط هر دو طرفداران مسکن و ملک صاحب انجمن و ارائه بیش از 100 میلیارد دلار اجاره امداد ایجاد یک ملی اخراج توقف و گسترش بیمه بیکاری در جولای گذشته — نشسته دست نخورده در رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل میز.

ایالات متحده دارای یک تاریخ کثیف از بارها و بارها نقض حقوق جوامع کم درآمد و مردم از رنگ است که تداوم دولت فعلی تلاش.

ما نمی توانیم مقصر این بیماری همه گیر به تنهایی برای بحران مسکن این یا آن مخربی بر مردم به حاشیه رانده شده. ایالات متحده دارای یک تاریخ کثیف از بارها و بارها نقض حقوق جوامع کم درآمد و مردم از رنگ است که تداوم دولت فعلی تلاش برای از بین بردن نمایشگاه مسکن و رها حقوق مدنی حمایت. اثرات طولانی مدت مسکن به شیوه تبعیض آمیز از جمله تبعیض نژادی وام و منطقه بندی شیوه های به نام چند آشکار هستند امروز.

متوسط ثروت یک خانواده سفید است که نزدیک به 12 بار است که از یک خانواده با توجه به سیاست های اقتصادی موسسه. جوامع از رنگ گرفتار فاسد زیرساخت های زیست محیطی بی عدالتی و فقر است. یک بررسی نشان داد که پس از کنترل برای آموزش و پرورش, سیاه و خانوارهای بیش از دو بار به عنوان به احتمال زیاد به عنوان سفید خانواده را منوط به اخراج و خانواده ها با کودکان دارای بالاترین خطر است. بدون مداخله ما انتظار داریم این اختلافات را تعمیق به عنوان COVID-19 مرگ و میر و از دست دادن شغل بر جوامع رنگ در نرخ بالاتر از گروه های دیگر.

مسئولیت ما را به عنوان ما بازگشایی امریکا برای از بین بردن دیرینه نابرابری که همه گیر بزرگ شده و شتاب. به عنوان یک اندازه گیری فوری دولت فدرال باید ایجاد یک کشور مهلت قانونی برای اخراج و ارائه اجاره کمک های لازم برای حفظ مستاجرها دولت و دولت های محلی و بازار مسکن است. در علاوه بر این به اجاره یارانه ساخت و ساز جدید و یا توانبخشی را افزایش می دهد در دراز مدت مقرون به صرفه مسکن. سپس ما می تواند ارائه دسترسی برابر به مسکن رونق جوامع و مناطق از فرصت به طوری که یک فرد امرار معاش است و دیگر تعیین شده توسط کد پستی.

در نهایت به عنوان یک ملت ما باید تعریف ما بعد از همه گیر واقعیت است. ما callously به نوبه خود خانواده ها را در خیابان تنها به دلیل رکود اقتصادی ثابت بیش از حد سنگین به شانه ؟ و یا خواهد شد و ما در نهایت جبران مسکن نابرابری درست به امن و مناسب و معقول مرکزی به آنچه در آن به معنی به آمریکا ؟ اگر بشریت حاکم است ما نمی دریغ به دومی را انتخاب کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im