Coronavirus, پخش كردن, در بخش هایی از ایالات متحده آمریکا به دنبال بازگشایی به زودی

این COVID-19 coronavirus اشباع شده است و ایالات متحده و به نظر می رسد به گسترش به سرعت در برخی از مکان های که در حال برنامه ریزی برای سهولت اجتماعی فاصله محدودیت به زودی یک مطالعه جدید نشان می دهد.

شهرستان در سطح داده ها نشان می دهد COVID-19 مورد در تمام 306 “بیمارستان ارجاع مناطق” در ایالات متحده در مناطق که در آن مردم برای بیمارستان یا متخصص, مراقبت, مطالعه گفت: رهبر دکتر الیوت فیشر استاد از سیاست های بهداشتی و پزشکی در دارتموث موسسه در لبنان N. H.

“ما نیاز به آگاه باشید که این بیماری همه گیر است. تعداد موارد در هر منطقه ای امروز در حال بالاتر از آنها در هفته پیش گفت:” فیشر. “ما هیچ جایی در کشور که در آن وجود دارد و نه موارد گزارش در داخل منطقه است.”

داده ها همچنین نشان می دهد که COVID-19 مورد در حال رشد با سرعت بیشتری در مکان هایی شده اند که به شدت ضربه به نیویورک شهرستان, سیاتل, سان فرانسیسکو و دیگر اوایل coronavirus نقاط داغ.

“نرخ رشد است که بالاترین در حال حاضر در غرب و در جنوب” فیشر گفت.

موارد در حال رشد سریع در گرند فرک N. D.; Sioux City, Iowa; واترلو آیووا; کلمبوس, اوهایو; خلیج سبز Wisc.; آماریلو تگزاس; Lincoln, Neb.; Des Moines, آیووا; Wichita کن.; و Chattanooga دنیاست. با توجه به مطالعه است.

“فرمانداران باید مراقب حساب از چه وضعیت شیوع بیماری در منطقه خود را قبل از آنها به سهولت محدودیت و یا اعمال محدودیت,” فیشر گفت.

“پنج از 50 نرخ رشد مناطق در تگزاس یک دولت که عقب کشیدن فیزیکی و فاصله. دو تا از بالاترین بالای 50 نرخ رشد مناطق در گرجستان” اعلام کرد که این هفته به آن اجازه می دهد برخی از کسب و کار برای بازگشایی به زودی فیشر گفت.

مناطق آبی تیره دارای سریعترین رشد در COVID-19 موارد بیش از گذشته 7 روز. عکس دارتموث پروژه اطلس/اخبار سلامت

داده ها از دارتموث اطلس پروژه که جمع آوری شده شهرستان در سطح داده ها را از نیویورک تایمز به مسیر گسترش COVID-19 سراسر کشور.

“این است که به طور فزاینده ای روشن است که این کشور در یک آسنکرون شیوع رمان کروناویروس” دکتر Amesh Adalja ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت و گفت: از دارتموث داده است. “وجود دارد بسیاری از نقاط کشور شده اند که بیشتر یا کمتر تحت تاثیر قرار. همانطور که ما حرکت رو به جلو و شروع به استراحت اجتماعی فاصله آن ضروری خواهد بود به استفاده از داده ها در سطح منطقه ای به منظور بهترین اطلاع رسانی که اقدامات باید انجام شود.”

بیش از 99 درصد از آمریکایی ها هنوز هم نه آلوده شده با این ویروس بسیار مسری و این بدان معناست که وجود دارد تعداد زیادی از افرادی که مستعد ابتلا به آن فیشر گفت.

“نگرانی از این است که بدون کافی تست ما را به صبر برای مردم به گزارش بیمار به منظور تشخیص دهد که این بیماری همه گیر است صعودی دوباره” فیشر گفت. “ما به احتمال بسیار زیاد برای دیدن جدید و یا ادامه شیوع بیماری در این مناطق مگر اینکه ما به حفظ سطح بالایی از فاصله فیزیکی به ما باز است که ما در حال آماده به کار و در عین حال توسط هر کشش از تخیل.”

یکی دیگر از مجموعه ای از داده ها را افزایش می دهد و حتی بیشتر نگرانی در مورد برنامه ای برای بازگشایی شده است.

این داده ها نشان می دهد که درصد افراد 65 ساله و مسن تر با دو یا بیشتر از شرایط مزمن — کسانی که بیشتر در معرض خطر مرگ ناشی از COVID-19 — عمدتا متمرکز در میانه جنوب و شمال.

“کسانی که در مناطق که در آن ما می خواهیم به بیشتر مراقب باشند در مورد حفاظت از مردم در مورد حفاظت از کسانی که زندگی در خانه های سالمندان” فیشر گفت. “که در مورد خطر ابتلا به بیماری های جدی در جامعه است.”

اطلاعات بیشتر

دارتموث دانشگاه بیشتر در مورد دارتموث اطلس پروژه.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im