Coronavirus زنجیره تامین مسائل مربوط به افزایش ترس در تولید کنندگان محلی

گسترش coronavirus سوالات بیش چقدر بد آن می تواند و چه مقامات باید به مبارزه با عقب هستند سایه های ریخته گری در سراسر بخش تولید است.

بحران تبدیل به یک شمشیر دو لبه برای پالسون ساخت یک Temecula شرکت است که باعث می شود چهره های حفاظتی سپر.

به عنوان رمان virus گسترش از کشور به کشور این شرکت به روز رسانی آن قابلیت تولید به عنوان بسیاری از یک میلیون و پزشکی سپر یک ماه.

“ما تا به حال به حرکت آسمان و زمین به آن انجام می شود گفت:” رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Roy پالسون. “ما باید بسیاری از دستورات و داده اند به نقل از بسیاری از شرکت های دیگر.”

اما جنبه های منفی در حال اضافه کردن. پالسون گفت که در حالی که او می کند خرید مواد از ایالات متحده, فروشندگان برخی از کسانی که محصولات ساخته شده با قطعات از چین و در حالی که چینی اشخاص دستور داده اند که چهره خود را سپر شرکتهای حمل و نقل هوایی را محدود به پروازهای خود را, و آن را سخت تر به آنها ارائه.

این یک رونق فروش برای پالسون اما او همدلی برای تولید کنندگان دیگر. “وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات خوب بیرون آمدن از چین,” او گفت:. “بسیاری از دوستان دیگر در این صنعت مرده در آب.”

در ماه های قبل از این ویروس جهانی شد نگرانی بخش تولید شد, بهبود, با تشکر برای به روز معامله نفتا و مشتقات جزئی حل و فصل متحده-چین تجارت اختلاف است.

یک نظرسنجی از تولید کنندگان در سراسر کشور پیدا شدن اکثر شرکت های رهبران بر این باورند که بخش مثبت در حال حرکت است. اما مدیران از بسیاری از این شرکت ها نگران هستند که بیماری در چین تهدید می تواند توانایی خود را برای خرید اولیه محصولات آنها نیاز دارید.

ملی مدیران خرید شاخص روز دوشنبه منتشر شده توسط مؤسسه مدیریت عرضه شد 50.1 در ماه فوریه از 50.9 در ماه ژانویه است. خواندن بالاتر از 50 نشان می دهد اکثریت مدیران در نظر سنجی معتقدند که کسب و کار خود را در حال حرکت در جهت مثبت است.

پاسخ دهندگان گزارش کندتر تولید کمتری در سفارشات جدید و سنگین تر سفارشات در مقایسه با ماه ژانویه است. بسیاری از ترس است که زنجیره عرضه مسائل می تواند تبدیل به تشدید در آینده نزدیک.

“جهانی زنجیره تامین هستند تأثیر اغلب اگر نه همه از تولید در بخش صنعت گفت:” تیموتی Fiore صندلی ISM بررسی کمیته در بیانیه ای.

شاخص مدیران خرید برای اینلند امپایر از موسسه تحقیقات کاربردی در CSU سن برناردینو 57 بود تا از 54.4 در ماه ژانویه است. این پنجمین ماه متوالی بالاتر از 50 است.

نزدیک به نیمی از 30 صاحبان کارخانه که در پاسخ به CSUSB نظرسنجی ابراز نگرانی در مورد کوروناویروس وضعیت عمدتا به این دلیل که قطعات و مواد آنها را به استفاده از محصولات خود را از چین آمده. یک جواب گفت: شرکت خود را دریافت کرده بود هیچ محموله از چین است.

آن را نیز تحت تاثیر تولید کنندگان که به فروش کالاهای خود را به آسیا.

“مشتریان در چین بدیهی است سکوت برای ماه گذشته” یک مخاطب نوشت. “از Feb. 24 ما شنیده نمی شود از هر یک از آنها از قبل از سال نو چینی.”

Ann Davis, فروش مرتبط برای Eclat نساجی در لس آنجلس بر اساس تولید کننده لباس برای شرکت های که شامل Nordstroms, Lululemon و نایک گفت: محموله پارچه از چین هنوز هم پس از رسیدن.

“اما اگر این وضعیت همچنان وجود دارد و ما انتظار وجود خواهد داشت تاخیر,” دیویس گفت:.

این ابهامات می تواند نیروی صاحبان کارخانه به تاخیر قصد دارد به استخدام کارگران بیشتر. امپراتوری داخلی بررسی ذکر یک 7.4 نقطه کاهش آن شاخص اشتغال به 48.3 در ماه فوریه است. برآورد 505,000 مردم در جنوب کالیفرنیا کار در کارخانه بخش با توجه به های اخیر دولت داده است.

ریموند Sfeir یک دانشگاه چپمن اقتصاددان گفت: فدرال رزرو نرخ بهره را کاهش جمعه بود و شواهد که حتی در ردیف بالا سیاستگذاران نگران هستند.

در یک گزارش منتشر شده در چهارشنبه فدرال رزرو سان فرانسیسکو منطقه ای بانک گزارش coronavirus شیوع منجر به کاهش تقاضا برای هواپیما از چین و دیگر کشورهای جنوب شرق آسیا. برخی از آمریکایی های خورشیدی تولید کنندگان تجهیزات نیز تجربه کرده اند تاخیر در حمل و نقل با توجه به زنجیره عرضه اختلالات.

“وضعیت بسیار سیال است در حال حاضر هیچ کس نمی داند که رفتن به اتفاق می افتد” Sfeir گفت. “پزشکی و مردم می گویند آن را به آنها را سه تا چهار هفته به دانستن چه خبر است.”

Sfeir گفت که او شنیده ترافیک در بنادر لس آنجلس و لانگ بیچ است “راه راه” و که برخی از اپراتورهای حمل و نقل وجود دارد تخمگذار کردن کارگران است. او گفت که او تعجب نیست که تولید و کارفرمایان هستند و نه به دنبال به استخدام بسیاری از کارگران جدید و یا سرمایه گذاری در تجهیزات جدید.

“این حس را ندارد به یک سرمایه گذاری بزرگ در حال حاضر اگر شما نمی توانید می گویند که آیا آن را خواهد پرداخت” او گفت:.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>