Coronavirus طول می کشد نگه دارید در کره جنوبی, ایران, ایتالیا, چین گسترش یابد

توسط مت SEDENSKY و لری HINNANT

بانکوک — کره جنوبی در تلاش برای پیدا کردن به اندازه کافی تخت بیمارستان برای بیمار, بیماران, ایران و ایتالیا دست و پنجه نرم با افزایش مرگ و میر و عربستان سعودی ممنوع شهروندان از انجام زیارت به مکه به عنوان coronavirus که عذاب چین به دست آورد شرکت جای پای در جای دیگر در جهان است.

به عنوان تعداد موارد جدید قطره شتاب در چین توجه معطوف شده به کره جنوبی و ایتالیا و ایران و کشورهای عمده coronavirus خوشه که سازمان بهداشت جهانی می گوید حساب برای 80 درصد از موارد جدید در خارج از چین است.

 • یک کارگر با پوشیدن یک ماسک صورت اسپری ضد عفونی کننده به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر جدید کروناویروس در یک ایستگاه مترو در سئول کره جنوبی روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 است. (AP Photo/Lee Jin-مرد)

 • کارکنان پزشکی با پوشیدن لباس محافظ بررسی اسناد و مدارک آنها به عنوان منتظر افراد مشکوک به علائم کروناویروس جدید در یک مرکز آزمایش در سئول کره جنوبی روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 است. Coronavirus اپیدمی منتقل شده به طور فزاینده ای به سوی غرب نسبت به خاورمیانه و اروپا و ایالات متحده در روز سه شنبه با دولت اضطراری در نظر گرفتن مراحل را به سهولت از کمبود ماسک و لوازم دیگر برای خط مقدم پزشکان و پرستاران. (AP Photo/Ahn Young-joon)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • کره جنوبی سربازان ارتش پوشیدن محافظ چرخ دنده های جمع آوری به اسپری ضد عفونی کننده به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر کروناویروس جدید در خیابان های خرید در سئول کره جنوبی روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 است. Coronavirus اپیدمی منتقل شده به طور فزاینده ای به سوی غرب نسبت به خاورمیانه و اروپا و ایالات متحده در روز سه شنبه با دولت اضطراری در نظر گرفتن مراحل را به سهولت از کمبود ماسک و لوازم دیگر برای خط مقدم پزشکان و پرستاران. (AP Photo/Ahn Young-joon)

 • کره جنوبی سربازان ارتش پوشیدن چرخ دنده محافظ اسپری ضد عفونی کننده به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر کروناویروس جدید در خیابان های خرید در سئول کره جنوبی روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 است. Coronavirus اپیدمی منتقل شده به طور فزاینده ای به سوی غرب نسبت به خاورمیانه و اروپا و ایالات متحده در روز سه شنبه با دولت اضطراری در نظر گرفتن مراحل را به سهولت از کمبود ماسک و لوازم دیگر برای خط مقدم پزشکان و پرستاران. (AP Photo/Ahn Young-joon)

 • سربازان ارتش با پوشیدن لباس محافظ اسپری ضد عفونی کننده به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر کروناویروس جدید در خیابان های خرید در سئول کره جنوبی روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 است. Coronavirus اپیدمی منتقل شده به طور فزاینده ای به سوی غرب نسبت به خاورمیانه و اروپا و ایالات متحده در روز سه شنبه با دولت اضطراری در نظر گرفتن مراحل را به سهولت از کمبود ماسک و لوازم دیگر برای خط مقدم پزشکان و پرستاران. (AP Photo/Ahn Young-joon)

 • یک حمل و نقل متروپولیتن کارگر sanitizes سطوح در جزیره ادم ساده لوح حیاط جمعه, آوریل 3 سال 2020 در بروکلین شهر نیویورک. MTA پله تا تلاش ها برای پاکسازی ماشین و ایستگاه به عنوان ترس سوار کردن بیش از coronavirus. (AP Photo/Kevin هاگن)

 • کره جنوبی ارتش کامیون اسپری ضد عفونی کننده به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر جدید کروناویروس در جاده ای در سئول کره جنوبی روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 است. Coronavirus اپیدمی منتقل شده به طور فزاینده ای به سوی غرب نسبت به خاورمیانه و اروپا و ایالات متحده در روز سه شنبه با دولت اضطراری در نظر گرفتن مراحل را به سهولت از کمبود ماسک و لوازم دیگر برای خط مقدم پزشکان و پرستاران. (AP Photo/Ahn Young-joon)

 • یک کارگر با پوشیدن یک ماسک صورت اسپری ضد عفونی کننده به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر جدید کروناویروس در یک ایستگاه مترو در سئول کره جنوبی روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 است. (AP Photo/Lee Jin-مرد)

 • صندوقدار شمارش پول پشت بطری از دست عفونی در عرضه های پزشکی فروشگاه در جاکارتا اندونزی روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 است. اندونزی تایید اولین مورد از coronavirus دوشنبه دو نفر از کسانی که قرارداد این بیماری از یک مسافر خارجی. (AP Photo/Dita Alangkara)

 • کارگران با پوشیدن ماسک صورت ضد عفونی به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر جدید کروناویروس در یک ایستگاه مترو در سئول کره جنوبی روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 است. این نامه به عنوان خوانده شده “تاج 19 ضد عفونی.” (AP Photo/Lee Jin-مرد)

 • کارگران پوشیدن چرخ دنده محافظ اسپری ضد عفونی کننده داخل یک هواپیما به نیویورک به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر کروناویروس جدید در فرودگاه بین المللی اینچئون در اینچئون کره جنوبی روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 است. Coronavirus اپیدمی منتقل شده به طور فزاینده ای به سوی غرب نسبت به خاورمیانه و اروپا و ایالات متحده در روز سه شنبه با دولت اضطراری در نظر گرفتن مراحل را به سهولت از کمبود ماسک و لوازم دیگر برای خط مقدم پزشکان و پرستاران. (Suh Myoung-geon/Yonhap از طریق AP)

 • یک مسافر درجه حرارت خود را چک پس از ورود به کوالالامپور, مالزی در حسین Sastranegara فرودگاه در باندونگ اندونزی روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 است. اندونزی تایید اولین مورد از coronavirus این هفته دو نفر از کسانی که قرارداد این بیماری از یک مسافر خارجی. (AP Photo/Kusumadireza)

 • گردشگران پوشیدن دنده محافظ در برابر Covid-19 ویروس وارد Suvarnabhumi Airport in Bangkok, Thailand, روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 است. (AP Photo/Sakchai Lalit)

 • مقامات بهداشت بررسی درجه حرارت نوزاد به امید جلوگیری از گسترش Covid-19 ویروس در Suvarnabhumi Airport in Bangkok, Thailand, روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 است. (AP Photo/Sakchai Lalit)

 • نسبتا کمی تعداد مسلمانان دعا در مسجد در اسلام شهر مقدس مکه عربستان سعودی روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 است. روز چهارشنبه عربستان سعودی معاون وزیر بهداشت Abdel-Fattah Mashat نقل شد در دولت مرتبط, سایت خبری Al-Yaum گفت که گروه از بازدید کنندگان به مکه از داخل کشور که در حال حاضر نیز منع می شود از انجام زیارت به عنوان شناخته شده دارند. (AP Photo/Amr نبیل)

“مردم می ترسند و نامشخص است. ترس طبیعی انسان پاسخ به هر گونه تهدید” گفت که رهبر Tedros Adhanom Ghebreyesus. “اما همانطور که ما بیشتر اطلاعات ما در حال درک این ویروس و بیماری باعث می شود بیشتر و بیشتر است.”

که گفت حدود 3.4 درصد از افراد آلوده به این ویروس COVID-19 جهان فوت کرده اند و آن را کشنده تر از شایع آنفولانزا. یک مطالعه منتشر شده در هفته گذشته در مجله پزشکی نیوانگلند ارزیابی داده ها از بیش از 30 استان تخمین زده می شود که میزان مرگ و میر 1.4%.

نرخ مرگ و میر در شیوع بیماری به احتمال زیاد به انحراف بالاتر در اوایل به عنوان مقامات بهداشتی تمرکز بر روی پیدا کردن شدید و کشنده موارد از دست رفته اکثر موارد خفیف تر. چه کسی می گوید اکثریت مردم با کروناویروس جدید تجربه فقط علائم خفیف و نیاز نیست هر درمان است.

در دائگو کره جنوبی شهر در مرکز آن کشور شیوع کمبود فضای بیمارستان به معنای حدود 2,300 بیماران برای مراقبت در امکانات دیگر در حالی که آنها در انتظار تخت بیمارستان. حضور در یک جلسه در قرنطینه استراتژی در دائگو نخست وزیر چانگ Se-Kyun مطمئن باشید کشور خود گفت: “ما کاملا می تواند غلبه بر این وضعیت است. و … ما را به پیروزی در جنگ علیه COVID-19.”

کره جنوبی گزارش داد 435 عفونت های جدید پنج شنبه, مراتب کوچکتر از آن بالا از 851 یک روز پیش از آن. در مجموع 5,621 مردم در کره جنوبی قرارداد ویروس و 32 فوت کرده اند.

ایران گزارش 92 مرگ و میر در میان آن 2,922 تایید موارد بیشتر از هر کشوری به جز چین. در میان این بیمار در حال اعضای دولت و کشور لغو نماز جمعه در هفته دوم در یک ردیف.

مرگ در ایتالیا افزایش یافت و به 79. شیوع این بیماری در ایتالیا شده است متمرکز در شمال منطقه لمباردی, اما ترس بیش از این ویروس گسترش led حتی واتیکان به اصرار فرانسیس بود آلوده نیست.

پاپ بد شد, هفته گذشته اما واتیکان گفت: فرانسیس تنها بود و سرد.

گسترش مشکل در اروپا و فراتر از آن باعث شده است که برخی دولتها سعی کنید به کنترل لوازم از ضرورت. دولت جمهوری چک و روسیه و آلمان اعلام کرد ممنوعیت شنبه, پوشش های مختلف, دنده محافظ مانند ماسک.

هند عین حال محکم صادرات 26 کلید دارو و مواد مورد استفاده در داروسازی و تولید یک برنامه به طور بالقوه مخل حرکت گرفته شده به عنوان آن caseload افزایش به 28 روز شنبه از اوایل شمارش فقط در 5.

چین گزارش 119 موارد جدید چهارشنبه همه اما پنج در شیوع این بیماری را در کانون ووهان. در نشانه ای از تغییر تهدید پکن کمیسیون بهداشت و درمان گفت: دو مورد جدید در چین سرمایه ظاهرا آلوده در خارج از کشور, در ایران و ایتالیا.

دولتی شین هوا اخبار آژانس گفت: هوبئی استان که در ووهان واقع شده بود و انتظار می رود به تدریج تعطیل خود را با عجله ساخته شده موقت بیمارستان که در آن هزاران نفر از تخت خالی شد.

“ما اعتقاد داریم که این کاهش واقعی است” که شیوع متخصص ماریا ون Kerkhove گفت: چین است. این کشور گزارش کرده است 80,270 عفونت و 2,981 مرگ و میر. آن را تا حدود 85 درصد از جهان را در موارد و 95 درصد از مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری است.

پزشکان شاغل در ووهان به خبرنگاران گفت: با ویدئو کنفرانس روز شنبه در بیمارستان ها وجود دارد که افزایش تعداد تخت خالی اما هشدار داد وجود دارد این است که همیشه امکان جدید سنبله از عفونت.

“جنگ تمام نشده است,” گفت: دکتر کائو Bin که متخصص در تنفسی پژوهش است. “بیماری است که نه تنها یک ووهان بیماری و نه تنها چین و بیماری بلکه یک جهانی بیماری است.”

شیوع سرزنش شد برای بازار بی ثباتی در سراسر جهان است. بازارهای سهام آسیا مخلوط شد شنبه بعد از وال استریت همچنان به کج و معوج علیرغم کاهش نرخ بهره توسط فدرال رزرو است. کسب و کار از همه نوع بودند تجربه درد به عنوان سفر و گردشگری بودند رد و نگران مصرف کنندگان تغییر عادات خود را.

“مردم می ترسند به لمس هر چیزی و یا هر چیزی را از ما” گفت: Maedeh جهانگیری یک عطر فروشنده در یک مجلل مرکز خرید در پایتخت ایران از تهران. “هر کس در از دست دادن.”

عربستان سعودی تحمیل ممنوعیت ساخت ساکنان مکه زیارت یک هفته پس از آن بسته جنش سایت در اسلام به خارجی ها به دلیل coronavirus.ایالات

در اسپانیا ده ها تن از کارگران بهداشت قرنطینه و یا نظارت پس از حداقل پنج نفر آلوده به این ویروس جدید است. در فرانسه موزه لوور در نهایت باز جمعه پس از روز از جلسات اطلاعات برای اطمینان بخشیدن به کارگران نگران ابتلا به این ویروس از بازدید کنندگان.

در انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون هشدار داد موارد می تواند گسترش کشف حجاب 25 صفحه طرح برای بدترین سناریو که در آن بازنشسته پزشکان و پرستاران خواهد بود به نام بازگشت به کار و پلیس می تواند توقف بررسی جزئی جنایات برای کمک به مقابله با شیوع.

“ما متعهد به انجام همه چیز ممکن است … به آماده شدن برای تمام eventualities” جانسون گفت.

در ایالات متحده بیش از 120 مورد گزارش شده است. نه نفر کشته شده اند همه در داخل و اطراف سیاتل ، در کاپیتول هیل قانونگذاران انتظار برای نهایی کردن توافق روز شنبه در $7.5 میلیارد اضطراری لایحه به صندوق کار بر روی یک واکسن ویروس و دیگر اقدامات.

Hinnant گزارش از پاریس. همکاران عبارتند از کیم تانگ-داداش و داداش-jin Kim در سئول کره جنوبی; Yanan وانگ و کن Moritsugu در پکن; Aniruddha Ghosal در دهلی نو; جان لستر در پاریس; و ماریا چنگ در لندن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>