Coronavirus درمان تست برنامه آغاز می شود در MemorialCare ساحل طولانی مرکز پزشکی

چهار coronavirus بیماران در MemorialCare ساحل طولانی مرکز پزشکی از اول در ساحل غربی برای شرکت در یک برنامه ارزیابی یک درمان بالقوه برای ویروس.

Gilead Sciences, یک شرکت بیوتکنولوژی مستقر در منطقه خلیج به تازگی انتخاب شده را در بیمارستان برای یک برنامه با استفاده از داروهای ضد ویروسی Remdesivir سعی کنید برای درمان COVID-19 بیماران مرکز پزشکی اعلام کرد چهار شنبه, آوریل 15.

جلعاد در ابتدا طراحی و توسعه دارو برای درمان ابولا و ماربورگ ویروس اما به گفته مقامات در لانگ بیچ مرکز پزشکی آن نیز نشان داده پتانسیل درمان چندین ویروس های دیگر – از جمله چندین سویه از coronavirus.

دکتر هنری سو, یک متخصص بیماری های عفونی در ساحل, پزشکی, مرکز, پیشرو تیم تحقیقاتی برای درمان.

او گفت: در چهارشنبه مصاحبه تلفنی درمان داده خواهد شد به بيماران بدحال در امیدوار است که آن را می تواند کمک به آنها حرکت کردن هواکش و در نهایت بهبود می یابند.

Su اذعان درمان اثبات نشده است — از این رو نیاز به این برنامه است.

“این یک گلوله سحر و جادو,” او گفت:, “و یا یک درمان معجزه.”

هنوز Su گفت: او را خوش بینانه در مورد دارو به خصوص در مقایسه با درمان های دیگر در حال حاضر در حال آزمایش است.

داروهایی که دریافت کرده اند توجه بیشتری مانند هیدروکسی کلروکین و توکلیزوماب — هر دو داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی — می تواند منجر به عوارض جانبی شدید سو گفت: “آریتمی های قلبی و یا به سادگی سرکوب سیستم ایمنی به طوری که آن می تواند تعطیل توانایی بدن در پاسخ به عفونت است.

Remdesivir او گفت: نشان داده است هر گونه عوارض جانبی. اما این برنامه آغاز شد که در هفته گذشته است که هنوز در مراحل اولیه آن.

“من فکر می کنم آن را سخت به بگویید که آنها دریافت سود و چقدر سود آنها را دریافت کنید,” او گفت:. “اما تا کنون همه آنها هنوز در دادگاه گرفته نشده است و هیچ گونه عوارض جانبی.”

در طول این برنامه Su خواهد شد جمع آوری اطلاعات در مورد چگونه بیماران پاسخ و ارائه اطلاعات به جلعاد که در نهایت انتشار نتایج حاصل از این ساحل طولانی مرکز پزشکی و بیمارستان های دیگر شرکت کننده در برنامه.

به عنوان تلفات از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس همچنان به صعود از برنامه های مثل این یکی Su گفت: در حال کلید برای پیدا کردن که داروها کار برای درمان این ویروس — و که نمی کنند.

“همه شده است از جان گذشته برای درمان, برای پیدا کردن یک درمان است که با این نسخهها کار برای COVID-19,” Su گفت: “از آنجا که واقعا وجود دارد هیچ درمان تایید شده و شده است وجود دارد بسیاری از وعده و یا علاقه Remdesivir.

“نکته اصلی داشتن این گسترش دسترسی به برنامه تنظیم,” او گفت:, “اجازه می دهد تا بیمارستان به آن را به بیماران — اما برای انجام آن در یک محیط امن و کنترل شده.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im