Coronavirus به روز رسانی برای آینده جشنواره ها و رویدادها در جنوب کالیفرنیا

در تلاش برای رسیدگی به گسترش coronavirus دهندگان در سراسر جهان را لغو و یا به تعویق افتاد, رویدادهای برنامه ریزی شده. اینجا در جنوب کالیفرنیا, ما در حال نظارت بر رویدادهای به روز نگه دارید در آن تغییر به دلیل نگرانی بیش از COVID-19. در حال حاضر چند تغییر کرده اند اما برنامه ما در به روز رسانی این صفحه با اطلاعات در حوادث است که انجام دهد.

با این منطقه بسیاری از کنوانسیون ها و رویدادها و جشنواره های موسیقی در آینده ما می دانیم که کسانی که حضور می خواهید اطلاعات در مورد وضعیت خود را. این صفحه به روز خواهد شد با اطلاعات در مورد حوادث است.

توجه داشته باشید: این حوادث در زیر ذکر شده به ترتیب زمانی با اصل تاریخ برنامه ریزی شده.

مارس

محصولات طبیعی نمایشگاه غرب

زمان: 3 تا 7 مارس

که در آن: آناهایم مرکز کنوانسیون آناهایم

وضعیت: به تعویق افتاد تاریخ جدید TBD

اطلاعات: تجارت نشان می دهد که زیر طاق طبیعی ارگانیک و سالم محصولات خود را اعلام کرد تعویق دوشنبه, مارس 2. سازمان امید به تعیین یک تاریخ جدید در اواسط ماه آوریل است. دفعات بازدید: داستان کامل.

مقیاس 18X – 18 سالانه جنوب کالیفرنیا لینوکس نمایشگاه

وقتی که: مارس 5-8

که در آن: پاسادنا مرکز همایش پاسادنا

وضعیت: همچنان به عنوان برنامه ریزی شده.

اطلاعات: سازمان ادامه دارد با این رویداد ارسال شده بر روی وب سایت خود که محل را فراهم خواهد کرد “به طور کامل مجهز به شستن دست ایستگاه در دستشویی در سراسر تسهیلات و دست-ضد عفونی کننده دستمال مرطوب در تمام مواد غذایی و آشامیدنی و مکان است.” محل نیز انتظار می رود “به طور معمول تمیز و ضد عفونی کردن تمام غالبا لمس سطوح مانند دستگیره های درب, نرده ها و کانتر.” امتیازی می ایستد و خدمات غذایی ارائه خواهد شد قبل از بسته بندی مواد غذایی, ظروف و مواد غذایی را پوشش می دهد.

مارس

کره بار در جشنواره موسیقی

وقتی که: مارس 25

که در آن: هالیوود باول

وضعیت: به تعویق افتاد تاریخ جدید TBD.

اطلاعات: سازمان به تعویق افتاد 18th edition این جشنواره با توجه به محدودیت های مسافرتی در آسیا به دلیل coronavirus.جشنواره وب ایران توضیح می دهد که دارندگان بلیط می توانید دریافت بازپرداخت و یا نگهداری به بلیط برای موکول تاریخ. برای بلیط هرگونه پرسش تماس 323-692-2070 یا ایمیل [email protected]


Sourcing & روش

با بسیاری از حوادث در مقیاس بزرگ در جنوب کالیفرنیا, ما می خواستیم به خوانندگان یک محل که در آن آنها می توانند دریافت آخرین به روز رسانی در مورد چگونه coronavirus است تأثیر رویدادهای خاص اگر در همه. این مقاله ادامه خواهد داد به روز رسانی به عنوان ما دریافت اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>