Coronavirus upends کارآموزی تابستان برای یوتا دانشجویان

سالت لیک سیتی — فقط هشت اعتبارات خجالتی از فارغ التحصیلی کالج, الا Ballstaedt شمارش شد در تابستان کارآموزی برای حمل خود را از طریق خط پایان از تحصیل و به فعالیت حرفه ای آینده.

Ballstaedt یک تاریخ هنر عمده در BYU کاربردی برای چندین کارآموزی در شهر نیویورک موزه ها از جمله موزه هنر مدرن, اعتماد به نفس او می خواهم امن چیزی با توجه به تعداد برنامه های پشتیبان او تا به حال در محل است.

سپس coronavirus همه گیر طرح میتوانست از برنامه ریزی دقیق است.

Ballstaedt یکی از بسیاری از دانش آموزان در ایالت یوتا بانکی در تکمیل کارآموزی در تابستان امسال تنها برای پیشنهاد کار برای تبدیل شدن به کنترل از راه دور و یا لغو.

“که قرار بود به کار من که قرار بود به دبستان برای آینده شغل” Ballstaedt گفت: توضیح یورش شوک و سرخوردگی او احساس شنیدن مکان او اعمال شد لغو کارآموزی تابستان خود را. “این نوع از احساس من متوقف در یک زمان در زندگی من که در آن من نمی تواند استطاعت برای متوقف شده بود واقعا. واقعا من مجبور به دریافت خلاق با آنچه که من قرار بود انجام دهد و چگونه من رفتن به ادامه پیشرفت در این وضعیت است.”

بسیاری از دانشجویان مشاهده کارآموزی به عنوان سنگ پله به اشتغال تمام وقت فرصت با رویای خود شرکت از منابع مهم درآمد در طول تابستان و حتی نیاز به فارغ التحصیل.

همه گیر طرح میتوانست بسیاری از این برنامه های طولانی برخی از فارغ التحصیلی تاریخ و وادار کردن دانش آموزان به دریافت خلاق با ماه های تابستان این که آیا با تکاپوی پیدا کردن یک شغل های مختلف, ثبت نام برای کلاس های آنلاین و یا نمایشگاه و گسترش مهارت های خود را در فرمت های مختلف.

چند ماه پس از شنیدن کارآموزی او می خواهم اعمال نیست اتفاق می افتد Ballstaedt طلیعه مردم داخل به خوبی روشن ساختمان به صورت هنری نشان می دهد. قطعات اندود دیوارهای آجری و مراجعان سرو در مورد فضای روشن جمعه و شنبه شب.

نشان می دهد سازمان Ballstaedt در اصل برنامه ریزی شده برای ماه آوریل است اما تاریخ به عقب رانده شد و تا اواسط ماه ژوئن در حساب از coronavirus اجتماعی فاصله گرفته است.

Ella Ballstaedt hugs an attendee at the Synesthesia art show that she organized at the State House in Orem on Friday, June 12, 2020. Ballstaedt was hoping to go to New York City for an internship this summer, but the internships she was hoping to attend are no longer available due to COVID-19.
الا Ballstaedt آغوش کنندگان در Synesthesia هنر نشان می دهد که او سازمان یافته در دولت خانه در اورم در جمعه 12 ژوئن 2020. Ballstaedt امیدوار بودم برای رفتن به نیویورک برای کارآموزی در تابستان امسال اما کارآموزی او امیدوار به حضور در دیگر موجود با توجه به COVID-19.
کریستین مورفی, Deseret News

در راه Ballstaedt گفت: نه قادر به حرکت به جلو با اصلی تابستان کارآموزی طرح کمک به افزایش کیفیت این هنر نشان می دهد.

ماه های اضافی به او زمان برای تبدیل برنامه های اصلی جمع حامیان, لهستانی نمایش و سرمایه گذاری به مراتب زمان بیشتری را در آن.

در حالی که Ballstaedt گفت: او را به پذیرفتن آنچه اتفاق افتاده است به او تابستان کارورزی او امیدوار است برای پیدا کردن چیزی در پاییز چرا که او به شما نیاز به تکمیل یک فارغ التحصیل.

اثرات coronavirus در تابستان کارآموزی گسترده شده است. حتی برخی از شرکت های عظیم مانند Yelp را لغو برنامه های تابستانی خود را در دسترس نباشد.

بسیاری از دانش آموزان می گویند این لغو اثر مخربی بر آینده خود را استخدام. برخی مانند Ballstaedt اذعان است که قادر به خود را کامل کارآموزی در تابستان تاخیر در فارغ التحصیلی خود را و مانع فرصت های شبکه.

رایان Kahng یک تازه وارد در BYU فکر کارآموزی در دنور امن بود اما این شرکت به پایان رسید تا لغو تمام کارآموزی در سراسر کشور اواسط ماه آوریل است.

Kahng به یاد می آورد “تقلا” برای پیدا کردن یک متفاوت کارآموزی در نهایت پیدا کردن در یک شرکت تکنولوژی در ایالت یوتا است. وی اعتبار این به واقع او می خواهم شروع به دنبال پشتیبان برنامه هفته قبل از خود لغو شد اما اذعان کرد حتی پس از آن او احساس خوش شانس.

“من می دانم که بسیاری از مردم نمی تواند هر چیزی را پیدا و آن را از بین برد خود را در برنامه های تابستانی و با خراب, استخدام, برای سال آینده,” او گفت:. “بسیاری از مردم در کسب و کار با تکیه بر تاریخ و کارآموزی دلیل است که منجر به تمام وقت ارائه می دهد.”

یوتا دره دانشجوی سال دوم دانشگاه Calvin هام کارآموزی قرار بود به خارج از کشور با پیاده سازی نرم افزار مشاور شرکت. او می خواهم امیدوار به استفاده از کارآموزی به عنوان یک سنگ پله به زمین “بزرگتر و معتبر تر کارآموزی” تابستان بین خود و ارشد سال است.

“از آنجا که آن را به لغو این نوع از من را در یک محل که در آن من فقط نمی دانم که در آن برای رفتن از” ژامبون گفت. “همه چیز که من تا به حال نگاه کردن به صورت و برنامه ریزی شده از ابتدای سال بود که به نوعی نابود شده است.”

هام گفت: او شده است در نظر گرفتن کلاس و کار بر روی بهبود این تابستان به عنوان به خوبی به عنوان حد عالی رساندن خود برنامه نویسی و تفکر انتقادی, عکسهای. هنوز هم یکی از بزرگترین اثرات کارورزی در حال لغو است, از دست دادن درآمد ژامبون گفت.

هر چند او دریافت برخی از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند پول از UVU او بحث که آیا او باید به دنبال یک شغل با وجود این واقعیت است که پس از چند شرکت در حال استخدام.

BYU ارسال بیانیه ای در 19 مارس اعلام کرد که تمام دانشجويان در کارآموزی تایید شده توسط دانشگاه در خارج از ایالات متحده باید به خانه بازگشت. کسانی که تکمیل داخلی کارآموزی می تواند همچنان به انجام این کار اگر ارائه دهنده و مناسب می داند اما برای کارآموزی هنوز شروع نشده — تابستان آنهایی که تمام شد به حالت تعلیق در, با توجه به بیانیه صرفه جویی در محوطه دانشگاه و از راه دور کارآموزی.

UVU نیز ارائه اعتبار برای کارآموزی بین المللی در این تابستان. در داخل کشور اعتبار است تنها در دسترس است اگر وظایف تکمیل شده از راه دور, کارآموزی, آدرس بحرانی COVID-19 مربوط به نیاز و یا مورد نیاز است برای سالمندان’ پاییز یا تابستان فارغ التحصیلی.

سارا مور کارآموزی هماهنگ کننده برای UVU دانشکده مهندسی و فناوری گفت: دانشجویان در رشتههای علوم کامپیوتر و سیستم های اطلاعات و تکنولوژی قادر به ادامه کارآموزی خود را از راه دور به عنوان “آن را آسان برای آنها را به انتقال به کار از خانه.” دیگران مانند دانش آموزان رشته هنر آشپزی, مهندسی و مدیریت ساخت و ساز تا حد زیادی خود را از دست داده کارآموزی زیرا کارفرمایان تعطیل و یا وظایف نمی تواند کامل از راه دور.

دانش آموزانی که نیاز به کارورزی فارغ التحصیل شد و هنوز هم قادر به دریافت اعتبار با توجه به UVU سیاست برخی از دانش آموزان مجبور شدند “به کلاس های دیگر به عنوان یک جایگزین و یا به تعویق انداختن کارآموزی خود را به یکی دیگر از ترم یا سال” او توضیح داد.

“از آنجا که COVID-19 shutdown, من تا به حال بسیاری از ملاقات ها در مورد کمک در پیدا کردن یک کار و یا کارآموزی به جای درخواست اعتبار علمی,” مور گفت. “کسانی که از دست داده اند کارآموزی و یا شغل نا امید و به درستی. برخی از دانش آموزان مجبور به پرداخت نشده را از راه دور موقعیت خود را در جهت ادامه تجربه و رزومه کاری ساختمان.”

Kambria پورتر ارشد طراحی گرافیک دانشجویی در BYU گفت: او تجربه کار از راه دور برای شهر نیویورک طراحی استودیو رفته و تا کنون و او را سپاسگزار حتی قادر به تکمیل کارآموزی. اما جنبه شده اند به چالش کشیدن.

“طراحی گرافیک است که چنین اجتماعی است که نیاز به مقدار زیادی از ارتباطات و دست در یادگیری,” او گفت:. “من احساس می کنم که شرایطی را تعیین کرده است به من کمی هنوز پس از من خواهد بود فارغ التحصیلی با زندگی واقعی فرد در استودیو تجربه. من امیدوارم که من شغل آینده را درک خواهد کرد که من نیاز به انجام برخی از در حال توسعه به عنوان بروم.”

او می خواهم امیدوار کارآموزی خواهد کمک به او تصمیم می گیرید که آیا یا نه کار استودیو است که بهترین مسیر برای او در مقایسه با مستقل اما به دلیل شرایط منحصر به فرد پورتر گفت که او فکر نمی کند که او قادر خواهید بود برای گفتن.

لیزا james white ارشد در BYU تنها با چند اعتبارات برای رفتن احساس می کند به طور مشابه.

او می خواهم بدست منابع انسانی کارآموزی با یک رستوران نرم افزار شرکت امیدوار به قرار گرفتن در معرض بیشتر به این رشته به عنوان او تا به حال به طور خاص مورد مطالعه آن در مدرسه است. در حال حاضر او هنوز هم نمی داند. بدون در نظر گرفتن, james white باقی می ماند خوش بینانه در مورد آینده خود را. او حتی ممکن است شروع یک کسب و کار طراحی گل در کنار این تابستان.

“من فکر می کنم همه چیز بهتر خواهد شد. این یک زمان کوتاه” james white گفت. “حتی در حال حاضر زمانی که من برای اولین بار بود که تقاضا برای شغل من می توانم پیدا کردن هر چیزی در همه, اما در حال حاضر من پیدا کردن یک فرصت بسیار بیشتری و فقط از طریق شبکه وجود دارد بسیاری از افرادی که دلسوز و مایل به کمک کردن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de