Coronavirus واکسن بودجه باید مشروط بر مقرون به صرفه دسترسی می گویند فعالان

واشنگتن – در واکنش به دولت بریتانیا اعلام £46 میلیون بودجه برای coronavirus واکسن پژوهش (1) هایدی غذا و دارو مبارز در عدالت جهانی در حال حاضر گفت:

“بودجه برای تحقیقات به یک coronavirus واکسن مهم و حیاتی است اما دولت باید منافع عمومی شرایط به این بودجه برای جلوگیری از شرکت های دارویی از شارژ قیمت های بالا که محدود کردن دسترسی گسترده. این است که در این مورد اگر کمک پول است که استفاده می شود به آن پرداخت.

این ائتلاف به صورت اپیدمی آمادگی نوآوری (CEPI) تا به حال دسترسی به سیاست است که شامل تعهدات روشن در قیمت مقرون به صرفه و بیمار دسترسی برای هر واکسن توسعه یافته اما این معکوس شد در ماه دسامبر سال 2018 است. انگلستان باید خواستار آن است که CEPI تضمین هر واکسن آن وجوه در دسترس خواهد بود در قیمت مقرون به صرفه هر دو در انگلستان و در کشورهای با درآمد پایین در سراسر جهان است.(2)

بیش از حد بسیاری از داروهای تولید شده اند پس علنا بودجه تحقیق و توسعه و فروخته شده به دولت در قیمت های متورم. بیمه خدمات درمانی به پایان می رسد تا دو بار پرداخت – و مردم در جنوب جهانی می تواند در نهایت بسته به طور کامل. Coronavirus بحران است به وضوح نشان دادن نیاز دارید که نه تنها برای سیستم بهداشت و درمان در همه کشورها بلکه ضرورت پایان دادن به ما overreliance در بخش خصوصی برای تولید داروهای ضروری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de