Coronavirus گسترش در حال حاضر در ایالات متحده در ماه ژانویه: مطالعه

شواهد بیشتری ظاهر شده که COVID-19 coronavirus گردش بود در ایالات متحده تا آنجا که یک ماه قبل برای اولین بار تایید کرد محلی مورد در ماه فوریه مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری روز جمعه گزارش داد.

تجزیه و تحلیل ژنتیکی از اوایل موارد نشان می دهد یک خط از coronavirus وارداتی از چین شروع به گردش در ایالات متحده بین Jan. 18 Feb. 9 پس از چند کند واردات از اروپا و با توجه به تحقیقات از CDC COVID-19 تیم پاسخ.

تبلیغات

که به معنی جدید کروناویروس وارد ایالات متحده هفته قبل از اولین مورد ثبت شده از COVID-19 عفونت از ریشه های ناشناخته — کالیفرنیا ساکن که بیمار در فوریه. 13 و تایید شده در فوریه. 26 محققان گزارش شده است.

داده ها “نشان می دهد که جامعه محدود انتقال SARS-CoV-2 در ایالات متحده رخ داده است بین حالت دوم نیمی از ماه ژانویه و اوایل ماه فوریه پس از واردات از SARS-CoV-2 از چین” در این گزارش آمده.

سه نفر دیگر از اوایل موارد مربوط به افرادی که تا به حال سفر بین المللی قبل از بیماری خود را تقویت ژنتیکی شواهد نویسندگان این مطالعه گفت. این خدمات عبارتند از:

  • کالیفرنیا که بیمار در Jan. 31 و درگذشت Feb. 6.
  • یکی دیگر از ساکنان همان کالیفرنیا, شهرستان که در خانه درگذشت بین Feb. 13 و 17.
  • سوم کسی که بیمار روی اقیانوس آرام کشتی کروز که در سمت چپ سان فرانسیسکو در فوریه. 11.

این موارد تایید “گردش ویروس در اوایل ماه فوریه” با توجه به گزارش.

تجزیه و تحلیل ژنتیکی اولیه واشنگتن گونه ای از coronavirus همچنین نشان می دهد که آنها بر خاست از یک جد مشترک برآورد وجود داشته بین اواسط ژانویه تا اوایل فوریه محققان گزارش شده است.

که به ترتیب مطابق با اول شناخته شده مربوط به سفر آمریکا مورد COVID-19 که رخ داده است در یک مرد که وارد سیاتل از ووهان چین در ژانویه. 15 بیمار بعد از چهار روز نویسندگان این مطالعه اشاره کرد.

اما تماس با ردیابی است که مقامات بهداشت عمومی انجام شده در این مورد بسیار کامل و سیاتل مرد نیست باد باعث از دیگر موارد مستند از COVID-19 محققان بر این باورند.

هنوز هم بر اساس شواهد ژنتیکی محققان حدس و گمان است که در سیاتل مرد ممکن است داشته باشد:

  • آلوده دیگران که نمی توسعه علائم COVID-19.
  • تصویب این ویروس به دیگران قبل از او توسعه علائم و کسانی که در تماس بودند شناسایی از طریق ردیابی.
  • همراه بوده است و بر او خانه پرواز توسط حداقل یک نفر دیگر بود که با آلوده coronavirus.

آن را نیز ممکن است که واشنگتن coronavirus سويه “وارداتی به ایالات متحده توسط یکی دیگر از فرد ناشناخته در اطراف همان زمان” محققان اضافه شده است.

یافته های برجسته این واقعیت است که در بسیاری از موارد coronavirus را می توان توسط افرادی که نشان می دهد چند و یا هیچ علائم و گفت: دکتر رابرت Glatter یک طب اورژانس پزشک با Lenox Hill بیمارستان در شهر نیویورک است.

“توانایی هر دو بدون علامت و presymptomatic انتقال را فراهم می کند یک توضیح برای گسترش سریع این ویروس در سراسر جامعه قبل بالینی تشخیص علائم” گفت: Glatter که نبودم درگیر در گزارش جدید.

این یافته ها همچنین بر اهمیت فوری و شدید بهداشت عمومی پاسخ در ایالات متحده به هر آینده شیوع بیماری در خاک های خارجی, او گفت:.

“ویروس ها نمی دانم مرز” Glatter گفت. “رفتن به جلو ما باید بیشتر مراقب باشند که با توجه به چگونه به سرعت در حال جهانی سفر می تواند به گسترش ویروسی تنفسی بیماری است.”
این گزارش منتشر شد جمعه در CDC مجله و مرگ و مير گزارش هفتگی.

اطلاعات بیشتر

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری بیشتر در مورد COVID-19.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de