Coronavirus: که discontinues محاکمه هیدروکسی کلروکین

4 جولای (فردا) — سازمان بهداشت جهانی روز شنبه اعلام کرد که این قطع آن دادگاه در هیدروکسی کلروکین اثر در COVID-19 بيمار در بيمارستان.

که گفت: در بیانیه ای که آن را پذیرفته و توصیه از همبستگی دادگاه بین المللی کمیته راهبری که آن را متوقف کند آزمایش مواد مخدر است.

تبلیغات

تصمیم به توقف محاکمه پس از موقت نتایج آزمایش نشان داد که ضد مالاریا مواد مخدر تا به حال کم و یا هیچ در کاهش ميزان مرگ و مير بيماران بستری برای رمان coronavirus.

که او نیز روز شنبه اعلام کرد که آن را قطع آزمایشی برای لوپیناویر/ریتوناویر اسلحه استفاده می شود که همراه با سایر داروها برای درمان عفونت HIV پس از پیدا کردن در موقت دادگاه است که آن را به طور مشابه به حال کمی و یا بدون کاهش در مرگ و میر ناشی از بستری COVID-19 بيمار.

این تصمیم تاثیر نمی گذارد دیگر مطالعات ارزیابی این داروهای غیر بستری بیماران که گفت.

موسسه ملی بهداشت به طور مشابه متوقف هیدروکسی کلروکین یک دادگاه در ماه گذشته پس از یک مطالعه نشان داد هیچ آسیب یا استفاده از ضد مالاریا دارو استفاده در بیمارستان بستری COVID-19 بيمار.

ماه گذشته محققان بریتانیایی به همین ترتیب هیچ نفع هیدروکسی کلروکین.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ هیدروکسی کلروکین را استفاده بالقوه در برابر COVID-19 و گفت: او با استفاده از مواد مخدر خود را به مدت دو هفته در ماه مه. کاخ سفید پزشک دکتر Sean کانلی گفت: در ماه گذشته که تهمت تکمیل دو هفته رژیم “با خیال راحت” پس از وزن خطرات و فرضی بهره مند شوند.

هنوز هم با استناد به ایمنی و اثر بخشی از نگرانی های ایالات متحده غذا و دارو انصراف اضطراری با استفاده از مجوز برای ضد مالاریا داروهای هیدروکسی کلروکین و کلروکين در ماه گذشته.

FDA دانشمند ارشد دنیس Hinton گفت: این سازمان خواهد هیچ زمانی اجازه می دهد هر دو دارو را تجویز می شود به بستری COVID-19 بیماران می شود و یا مورد استفاده در آزمایش های بالینی از طریق اورژانس مجوز آن را داد و در ماه مارس به عنوان هر دو بعید است موثر باشد.”

یک گزارش منتشر شده در مجله ریتم قلب در ماه گذشته یافت که هیدروکسی کلروکین منجر به یک برنامه به طور بالقوه مرگبار ریتم قلب اختلال در 84 سال برای درمان COVID-19. FDA نیز اخیرا هشدار علیه استفاده از هیدروکسی کلروکین یا کلروکين برای COVID-19 خارج از محیط بیمارستان و یا کارآزمایی بالینی با توجه به خطر ابتلا به مشکلات ریتم قلب.

این بود که از سر هیدروکسی کلروکین آزمایشات پزشکی در اوایل ماه گذشته پس از توقف آزمون در 25 مه برای بررسی داده های ایمنی و نظارت بر هیئت مدیره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net