شرکت غارت عنوان ” طرح نجات,’ دزد بارون به عنوان ‘ناجی’

برای یک تصویر کامل از چگونگی شرکت های بزرگ رسانه ای تابع به عنوان طبقه حاکم تبلیغات, سازمان دیده بان چگونه آنها چرخش تایتانیک رو به بالا توزیع مجدد ثروت به عنوان یک “طرح نجات” برای اقتصاد ایالات متحده و رنگ یک دزد بارون مانند خزانه داری آمریکا, وزیر استیو Mnuchin به عنوان یک “منجی” از آمریکا.

در بحث از (رسمی) حدود 2.2 تریلیون Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند—بزرگترین مخارج دولت برنامه در تاریخ ایالات متحده—قبل از آن به قانون امضا شده در مارس 27, رسانه های شرکت های بزرگ تا حد زیادی رها تظاهر به خدمت به عنوان ناظران به نمایندگی از مردم به منظور حمایت و حفاظت از غنی سازی و اقبال از صاحبان آنها.

به جای نقد این لایحه به عنوان سرقت در حال پیشرفت است که در آن است—به عنوان یک فهم داستان با شناسایی قربانیان و victimizers—رسانه های شرکت های بزرگ به فروش می رسد مراقبت در عمل به عنوان یک ضرورت فوری مورد نیاز برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس برای همه. مانند قبلی شرکت نجات در طول رکود بزرگ (فوق العاده!, 1/09) شرکت رسانه ای اجتناب بالا بردن سوال در مورد ضرورت داشتن دولت قید وثیقه از شرکت های بزرگ و یا اینکه آیا این لایحه می تواند بازسازی برای خدمت به مردم و نه سود.

با توجه به این کمیته برای یک مسئول بودجه, در حالی که مراقبت در عمل اختصاص داده شده $290 میلیارد دلار در پرداخت های مستقیم به مردم و $260 میلیارد دلار در گسترش مزایای بیکاری آن اختصاص داده شده $300 میلیارد معافیت مالیاتی و 875 دلار میلیارد دلار در وام های بزرگ و کسب و کارهای کوچک—بیش از دو دلار برای شرکت های بزرگ برای هر دلار برای مردم است.

هنگامی که شرکت های بزرگ رسانه ای گزارش داد در مذاکرات و مذاکرات بیش از مراقبت عمل می کنند یا آنها مورد ستایش قرار داد و آن را به عنوان یک مرکب دستاورد یا دیگری خجالت سیاستمداران که با دقت اشاره کردن که در آن اکثریت بهره مند شرکت در هزینه کارگران است. در روز مراقبت در عمل به قانون امضا شده بود, NPR (3/27/20) ستایش این لایحه به عنوان “بزرگترین بسته نجات در تاریخ آمریکا و یک پیروزی دو حزبی برای کنگره است.”

گزارش در زمان واقعی از واشنگتن پست (3/24/20) چرخید و مراقبت عمل به عنوان تلاش برای “آدرس coronavirus بحران” با هدف “جاری شدن سیل در اقتصاد سرمایه برای احیای کسب و کار و خانواده است.” هنگامی که وجود دارد دموکراتیک مقاومت مواجه بیش از این مجلس ایران لایحه ای برای بودن “به طور نامتناسبی کج در راستای کمک به شرکت های پست توضیح داده شده این کار را به عنوان “حزبی کینه و ذکراست در کاپیتول هیل” که مسدود شده “نجات بیل.” در این پست نگرانی-trolled کسانی که پشتیبانی بهتر قانون و تمسخر آمریکا’ احتمالي تلاش برای نمودار خود را در “رقابت قطعه ای از قوانین” چرا که “این می تواند حتی دیگر برای رسیدن به یک اجماع دو حزبی است که می تواند با تصویب هر دو مجلس و گرفتن امضا و به قانون است.”

به نیویورک تایمز (3/22/20) روشن ساخته است که حفاظت از کارگران و تحمیل شرایط توزیع تریلیون در مالیات دهندگان دلار شد بیهوده و بیمعنی دلیل برای مخالفت با این قانون به عنوان بار بازیگران حزب دموکرات به عنوان خائنانی ظاهرا در مخالفت با این لایحه به دلیل آن را “شکست خورده به اندازه کافی محافظت از کارگران و یا تحمیل سخت به اندازه کافی محدودیت در یو بی اس در بازار-از کسب و کار است.” این بار توصیف “حزب-خط رای” به عنوان یک “شکست خیره کننده” برای هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “جدول زمانی بلند پروازانه” و “بسته نجات” و دموکرات ها هشدار داد که آنها “خطر سیاسی واکنش” اگر “آنها دیده می شود به عنوان مانع پیشرفت در یک اندازه گیری است که به طور گسترده ای به عنوان مهم برای کمک به جان آمریکایی ها و پایه یک اقتصاد ضعیف.”

این بار نیز به خود جلب کرد شباهت به “عینک در سال 2008” هنگامی که از خانه شکست خورده “700 میلیارد دلار وال استریت نجات که با هدف ایجاد ثبات در سیستم مالی در میان یک بحران جهانی.” حتی در سال 2020 این زمان هنوز در حال چرخش به سمت بالا توزیع مجدد ثروت از مالیات دهندگان به بانک های بزرگ که باعث بحران به عنوان یک ظاهری موفقیت است که ذخیره شده چه شرکت های بزرگ رسانه ای در نظر به “اقتصاد” (فوق العاده!, 10/10).

روز بعد بار‘ “به عنوان Coronavirus گسترش بزرگترین محرک اقتصادی در تاریخ ایران یک قطبی سنا” (3/26/20) چرخید 96-به-0 رای گیری مجلس سنا در حمایت از این لایحه به عنوان یک قهرمان دو حزبی سازش در قانون “در نظر گرفته شده به این کشور از طریق فلج کننده اقتصادی و سلامت اختلالات بودن تحمیل شده در جهان توسط coronavirus.” این بار تکیه به شرکت های بزرگ رسانه مدنیت, طلسم, طراحی شده برای demobilize مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم (FAIR.org, 8/1/18, 12/22/19) هنگامی که آن را به تصویر کشیده دموکراتیک مخالفت سنای آمریکا “شرکت ها سادگی” قانون به لحاظ سیاسی بی پروا و مضر برای کشور منافع:

آن را تکان دهنده و به لحاظ سیاسی خطرناک تصمیم گیری در وسط از یک فلج ملی بحران یک لحظه زمانی که قانونگذاران به طور سنتی انتظار می رود به کنار گذاشتن اختلافات برای کشور و یا چهره سیاسی میکند.

در مقابل در غلط تعادل بومی در پوشش اخبار در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر این بار به تصویر کشیده حمله داعش به عنوان معقول رهبران بودند که “حاضر به لحظه ای خود را رها کوچک-دولت غیرت” به نفع “آب بندی سریع مقابله با دموکرات” (GQ, 12/10/19; واشنگتن پست, 4/27/12). هر چند این قانون را شامل نمی شود و لازم تعلیق, اجاره, ابزار و پرداخت وام مسکن یا تضمین پرداخت های ماهانه به عنوان توصیه شده توسط بسیاری از اقتصاددانان بار چرخید و آن را به عنوان یک قوه مقننه پیروزی برای حزب دموکرات:

در پایان دموکرات ها برنده آنچه که آنها را دیدم به عنوان پیشرفت های قابل توجهی در اندازه گیری از طریق مقاومت خود را از جمله اضافه بودجه برای بهداشت و درمان و بیکاری را به همراه مستقیم پول به متحده است. کلید علاوه بر سخت تر بود نظارت بر شرکت صندوق کمک مالی از جمله بازرس کل و congressionally منصوب مدیره برای نظارت بر آن را افشا الزامات مورد نیاز برای کسب و کار است که بهره مند و منع هر گونه پول رفتن به آقای تهمت خانواده و یا املاک خود را — اگر چه آنها هنوز هم می تواند به طور بالقوه بهره مندی از مقررات دیگر.

مشکل با این پیروزی دموکراتیک مقاومتTM روایت است که آن اتفاق می افتد می شود نادرست است. سیاسی‘s گزارش (3/26/20) در مذاکرات بیش از آنچه که آن را نیز مورد ستایش قرار داد به عنوان “بسته نجات” نشان داد که این لایحه نهایی تا حد زیادی منعکس سنای آمریکا “بیمه بیکاری و پرداخت های مستقیم طرح” به عنوان “اصل مشخص” با سناتور. میچ مک کانل این ادعا که مراقبت عمل شد و یک لایحه که “تا حد زیادی نه به طور کامل اما تا حد زیادی تولید شده توسط جمهوری خواهان در مشاوره با دموکراتیک اقلیت است.”

دموکراتیک رهبری را عدم نگرانی با نظارت مناسب از نجات بودجه نیز در معرض هنگامی که سخنران نانسی پلوسی, انتخاب, او, اولین-دوره congressmember دوست دانا Shalala به عنوان بخشی از پنج عضو نظارت پانل با وجود متعدد و تضاد منافع آشکار عدم تخصص و یا گزارش علاقه به کار (چشم انداز آمریکایی, 4/18/20).

این چشم انداز آمریکایی‘s دیوید Dayen انجام داده است برخی از بهترین گزارش ها در مراقبت عمل می کنند و او را مشاهده کرد (3/25/20) چگونه معنی-تست $1,200 محرک پرداخت توسط این پایگاه خاموش IRS داده ها در سال 2018 و 2019 طراحی شده است به منظور محدود کردن تعدادی از آمریکایی ها که می توانید آن را دریافت خواهید کرد. این ولخرجى یک بار $1,200 محرک پرداخت خواهد شد در درجه اول رسیدن به آمریکایی ها که در حال حاضر پرداخت مستقیم اطلاعات در فایل با IRS با unbanked (که اتفاق می افتد به فقیرترین) داشتن صبر کنید تا چهار ماه برای کاغذ چک و کسی که خوش شانس خواهد بود به باقی می ماند در همان آدرس در آن زمان بدون تعلیق پرداخت اجاره.

در حالی که رهبران دموکرات مانند پلوسی مخالف اضطراری جهانی درآمد اولیه و تاخیر در پرداخت به راه اندازی یک بوروکراسی ظاهرا اختصاص داده شده به مطمئن شوید که ثروتمند آمریکایی ها نمی توانید هر چیزی—ثروتمندترین آمریکایی ها در واقع دریافت به طور متوسط محرک پرداخت $1.7 میلیون نفر در قالب یک میلیونر مالیات را کاهش دهد.

Dayen اشاره کرده است که چگونه رسمی “$500 میلیارد” ارائه شده توسط مراقبت در عمل به کمک مالی شرکت های بزرگ است که در واقع underreporting عظمت دولت فدرال شرکت ها سادگی به عنوان برگ برنده حکومت مانند لری Kudlow و استیو Mnuchin اعتراف کرد قصد خود را به اهرم فدرال رزرو اضطراری وام اقتدار به نوبه خود 500 میلیارد دلار به $4.5 تریلیون پول, توپ هدف در شرکت های بزرگ است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

آنچه که در واقعیت $6 تریلیون دلار هزینه بسته به حال چند شرایط متصل به صدقه داده شده به شرکت های بزرگ به عنوان پول هنوز هم می تواند به ادغام اجرایی جبران خسارت و پرداخت سود سهام به سهامداران با هیچ نیاز است که آنها در حفظ و به کارگیری کارگران برای دریافت این جزوه.

آن را سخت به گزافه گویی و بی عدالتی و مقیاس از این رو توزیع مجدد ثروت است. اظهار نظر در سال 2008 را نجات اقتصاددان ریچارد ولف (نگهبان, 11/4/13) با اشاره به چگونگی تامین بودجه کمک مالی از طریق قرض گرفتن پول به طور موثر انتقال ثروت به سمت بالا به طور منظم از مالیات دهندگان به غنی دارندگان اوراق قرضه چرا که دولت با قرض گرفتن پول از—و پرداخت بهره به شرکت های بزرگ و غنی است که آن می تواند مشمول مالیات آنها را برای به جای. به جای اجازه دادن به سهامداران بود از بین برود با توجه به نمایان قوانین سرمایهداری—که در آن آنها قرار است به تحمل ریسک به جای دولت—دولت در حال پارو کردن پول مالیات-dodging شرکت های بزرگ مانند بوئینگ که اعتراف به عدم نیاز این وجوه است.

با قرض گرفتن پول برای یک برنامه است که اولویت صرفه جویی در غنی به جای چاپ پول به صندوق اضطراری جهانی پایه درآمد برای مردم مانند Rep. رشیدا Tlaib پیشنهاد دولت این است که به طور موثر پرداخت غنی برای صرفه جویی در آنها را. واقعیت این است که این جایگزین مناسب محرک های پیشنهادی نیست تصویب غیر قابل توجیه است. به خصوص زمانی که فدرال رزرو اشاره تمایل خود را برای افزایش عرضه پول از طریق خرید نامحدود بدهی به صندوق مراقبت در عمل این واقعیت است که بودجه لازم را به طرزی جادویی به نظر می رسد به صندوق کمک مالی شرکت های بزرگ به جای لازم است برنامه های اجتماعی (مانند مدیکر برای همه) در معرض “چگونه می خواهید به پرداخت هزینه برای آن است ؟” صحبت کردن نقطه به عنوان یک تقلب (فوق العاده!, 6/12).

پم و اهل Martens از وال استریت در رژه (3/26/20) مشاهده چگونه مراقبت قانون همچنین اجازه می دهد تا فدرال رزرو به ایجاد “وسایل نقلیه هدف ویژه” و پنهان کردن این پول را از ترازنامه خود را اجازه می دهد آنها را برای جلوگیری از قانون آزادی اطلاعات درخواست به افشای عظمت $29 تریلیون یونان از سال 2008 در علاوه بر این به لغو نشست و ديگر الزامات حسابرسی برای تغذیه برنامه های مربوط. این اجازه می دهد تا تغذیه برای فرار از شفافیت و پاسخگویی از طریق برگزاری جلسات ،

اما زمانی که شرکت های بزرگ رسانه ای نیست مشغول نخ ریسی عظیم شرکت های بزرگ سرقت از پول مالیات دهندگان به عنوان یک بسته نجات برای “اقتصاد” آنها مشغول نخ ریسی دزد بارون مانند Mnuchin به عنوان قهرمانانه “ناجی” به جای. رویترز‘ “این است که هیچ 2008: Mnuchin قرض از پالسون بحران اقتصادی راهکار” (3/20/20) به تصویر کشیده Mnuchin به عنوان بعید است قهرمان محوری به نقش حل و آمریکا در اقتصادی, به عنوان آنها گزارش شده است:

خزانه داری آمریکا, وزیر استیون Mnuchin پا به نقض به عنوان برگ برنده دولت نقطه به نجات اقتصاد از coronavirus ویرانی مصرف در نقش سابق خود گلدمن ساکس رئیس هنک پالسون, بازی های برگزار شده بیش از یک دهه پیش.

Mnuchin دهکدهای از نزدیک دنبال بحران مالی راهکار استفاده پالسون زمانی که او به رهبری وزارت خزانه داری در سال 2008 فعال فدرال رزرو بازار اعتبار backstops و درخواست از کنگره برای $1 تریلیون دلار برای سرپا نگه داشتن شرکت ها و مصرف کنندگان به عنوان اقتصاد grinds به توقف با توجه به گسترش ویروس.

ظاهرا برای انتخابوجود دارد تنها یک “راهکار” به دنبال برای همه بحرانهای اقتصادی: عظیم-مالیات دهندگان بودجه آموزش سیستم عامل ها به شرکت های بزرگ و خرده برای هر کس دیگری. این گزارش شامل ستایش از منابع رسمی ستایش Mnuchin برای بودن “عملگرا” و “رو به افزایش به مناسبت” با چند سوال که آیا او می تواند فراتر از موفقیت در ماموریت نجیب به عنوان ایسنا تعجب که آیا Mnuchin می توانید “strong-arm مدیران و یا نفوذ رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به مراحل شدید بی سابقه بحران ممکن است تقاضا است.” آیا Mnuchin و مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم در واقع تلاش برای “نجات اقتصاد” است که ظاهرا غیر قابل انکار حتی اگر Mnuchin خواهد اخراج شکستن رکورد سطح بیکاری به عنوان “مربوط نیست” تنها چند روز بعد (رویاهای مشترک, 3/26/20).

به وال استریت ژورنال‘s “چگونه Mnuchin شد واشنگتن ضروری مدیریت بحران” (3/31/20) نیز میفروخت این ساختگی ناجی روایت که آن را گزارش داد که “Mnuchin تبدیل شده است واشنگتن ضروری مقابله ساز در تلاش برای نگه داشتن بحران از پرتاب بزرگترین اقتصاد جهان به عمیق ترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ” در حالی که چوپانی “یک جفت نجات صورتحساب از طریق کنگره است.”

این مجله به تصویر کشیده Mnuchin توانایی حفظ تهمت اعتماد به نفس در حالی که کار با دموکرات ها به عنوان چیزی خواهد شد که “از همه بیشتر مورد نیاز در هفته پیش رو که همه گیر است و انتظار می رود به بدتر” به منظور “انجام حزبی در واشنگتن است.” کسانی که “مهارت” به نظر نمی رسد به آشکار زمانی که بودجه اضافی برای دولت های ایالتی و محلی و گسترش مواد غذایی تمبر مزایای مورد نیاز برای نجات مردم از سمت چپ بود از “فاز 3.5” coronavirus قانون در هفته گذشته (رهگیری, 4/22/20).

به واشنگتن پست‘s “در Dealmaker را Dealmaker: Mnuchin مراحل در مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مذاکره کننده اما رئیس جمهور شک و تردید معطل با اقتصاد در بحران” (3/27/20) نیز ستایش Mnuchin تلاش برای “پل تقسیم” و جعل مرکب “توافق نامه.” در حالی که به پست‘s اعتبار این قطعه اشاره کرد که چگونه “وزارت خزانه داری را خواسته اند اغلب به نظر می رسد به نمایندگی از منافع کسب و کار به جای کارگران” کلی خود محوری بود محصور شده توسط آن subhead: “می توانید اقتصادی خود طرح نجات به سرعت ایجاد ثبات در اقتصاد را به رهبری نسبت آورده است.”

به نیویورک تایمز‘ “چگونه پاول و Mnuchin شد این دو مسئول صرفه جویی در اقتصاد” (3/31/20) گزارش Mnuchin را “حیاتی مشارکت” با تغذیه صندلی جروم پاول تکرار “بعید است قهرمان” روایت و توصیف تلاش های خود را به عنوان “بحرانی نه تنها به کارگران و کسب و کار” بلکه به مغلوب ساختن پیشی جستن “انتخابات” شانس:

Coronavirus شمار مهم ترین تهدید اقتصادی حداقل از سال 2008 thrusting آقای Mnuchin و آقای پاول به نقش کلیدی در تعیین این که آیا ایالات متحده اقتصاد رنج می برد کوتاه و کنترل از رکود یا وارد عمیق و دردناک رکود است.

هنگامی که بار به طور خلاصه اذعان کرد نگرانی در مورد عظیم تمرکز در قدرت و نوظهور تاثیر در پاول و Mnuchin دست و سوال در مورد یکپارچگی “نظارت” روند این درمان مراقبت در عمل برخی شرکت های بزرگ بیش از کارگران به عنوان یک سناریو فرضی به جای یک واقعیت ساده.

در یک وضعیت منحصر به فرد که در آن کارگران و صاحبان کسب و کار کوچک باید منافع مشترک در بین برود با این بیماری همه گیر چه روش دیگری می کند یک توصیف نامتناسب شرایط سختگیرانه تر قرار داده شده در کسب و کارهای کوچک به حفظ کارگران برای دریافت پول کمک مالی—در حالی که شرکت های بزرگ هیچ گونه محدودیت—به جز به عنوان یک طرح برای نجات شرکت های بزرگ بیش از کارگران ؟ این باربعد گزارش (4/22/20, 4/26/20) در شرکت های بزرگ دریافت پول کمک مالی در نظر گرفته شده برای کسب و کارهای کوچک و دریافت خدمات دربان برای coronavirus کمک در هزینه های خود را باید قابل پیش بینی بوده است—آن را به عنوان برخی از ناظران در زمان واقعی (چشم انداز آمریکایی, 3/25/20).

در طول این پوشش آن را کاملا گفتن که شمارش به عنوان “اقتصاد” و چه اقداماتی در نظر گرفته “لازم” یا “کافی” به دلیل آن را نشان می دهد که شرکت های بزرگ رسانه ای به نظر یکبار مصرف (طبقه کارگر امریکا) و کسی که نیاز به “صرفه جویی” (شرکت های بزرگ و آمریکا الیگارشی). با مراقبت های, قانون شرکت های بزرگ رسانه ای معکوس روایت در واقعا Orwellian مد به تصویر کشیدن شرکت ها غارت خزانه داری به عنوان لازم را برای “نجات اقتصاد” در حالی که سوال اصلی در مورد “نجات دهنده” مقامات مانند Mnuchin هستند که آیا برنامه های خود را برای “نجات اقتصاد” می تواند موفق شود. زمانی که 26 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست بین 18 مارس و آوریل 22, در حالی که ثروت ما میلیاردرهای افزایش $308 میلیارد دلار (بیش از 10%) وجود دارد هیچ راه دیگری برای نگاه رسانه های شرکت های بزرگ چرخش به عنوان هر چیزی اما طبقه حاکم تبلیغ برای مشروعیت بخشیدن به صرفه جویی در سرمایه در حالی که اجازه دادن به مردم می میرند (در این زمان, 4/6/20).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im