شرکت های بزرگ رسانه ای را مغلوب ساختن پیشی جستن قدرت او ندارد و در واقع دارای

برای بسیاری از ما هدف روزنامه نگاری است که به قدرت پاسخگو با انتقاد از آن سوء استفاده ها و اطلاع رسانی عمومی از حقیقت است. در واقع بسیاری از شرکت های بزرگ روزنامه نگاران و رسانه های اجتماعی شرکت های انتقاد از دولت در رسانه های رسمی دشمنانTM ذاتا غیرقابل اعتماد تابع دولت رابط. در عین حال شرکت های بزرگ رسانه ارائه پوشش برای ما استبداد زمانی که آنها با انتشار گزارش هایی که نشان می دهد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دارای قدرت اجرایی او نیست در واقع.

چند هفته پیش شرکت های بزرگ رسانه ای انتشار گزارش های متعدد از مغلوب ساختن پیشی جستن امضای یک دستور اجرایی که ظاهرا با تقویت در حال حاضر موجود قانون مجازات هر کسی که خسارت و یا تلاش برای آسیب فدرال بناهای تاریخی و یا مجسمه به 10 سال حبس و به او اعلام کرد در توییتر:

CBS: Statue Sanctuary

CBS (6/27/20) گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن سفارش

دستور اجرای قانون فدرال برای محاکمه افرادی که آسیب فدرال آثار و تهدید به خودداری فدرال کمک های مالی از دولت های ایالتی و محلی است که قادر به محافظت از خود را عمومی و آثار تاریخی و مجسمه.

NBC (6/26/20) نیز مشخص مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور حفاظت از آثار تاریخی و مجسمه ها به طور کلی با استناد به جانبازان’ یادبود حفظ و به رسمیت شناختن قانون 2003:

سفارش خواهد “تقویت” موجود قانون فدرال که جرم تخریب فدرال بناهای تاریخی. مثلا جانبازان یادبود حفظ و به رسمیت شناختن قانون 2003 تحمیل جریمه و تا 10 سال در زندان به هر کسی که vandalizes یک بنای تاریخی است.

است که در واقع آنچه جانبازان’ خاطرات قانون می کند. این قانون به خودی خود بسیار مختصر بالا بردن سوال در مورد اینکه آیا روزنامه نگاران در واقع خواندن آن قبل از نوشتن در مورد آنچه در آن می کند:

هر کس در یک شرایط توصیف شده در بند (ب) عمدا زخمی شدن و یا از بین می برد و یا تلاش برای آسیب و یا از بین بردن هر گونه ساختار پلاک مجسمه یا بنای تاریخی دیگر در اموال عمومی بزرگداشت خدمات از هر فرد یا افراد در نیروهای مسلح ایالات متحده باید جریمه تحت این عنوان زندانی بیش از 10 سال یا هر دو.

USA Today: Donald Trump signs order protecting federal monuments and statues from vandalism

به عنوان نام نشان می دهد این قانون فقط مربوط به جانبازان خاطرات نه به آثار تاریخی و مجسمه ها به طور کلی. حتی اگر ایالات متحده آمریکا امروز (6/26/20) گزارش داد که جانبازان یادبود حفظ قانون “باعث می شود آن را یک جرم برای از بین بردن و یا تلاش برای از بین بردن یک پلاک یادبود یا مجسمه ‘بزرگداشت خدمات” از هر کسی که خدمت در نیروهای مسلح” کاغذ هنوز هم به نحوی موفق به اشتباه خلاصه که مغلوب ساختن پیشی جستن منظور “ارائه خواهد شد طولانی زندان برای افرادی که پاره کردن و یا خرابگری مجسمه ها و دیگر آثار تاریخی.”

ایالات متحده آمریکا امروز نیز موفق به مشخص کنید که سال 2003 قانون محافظت از بناهای تاریخی که به مناسبت گرامیداشت روز خدمت در نیروهای مسلح ایالات متحده به معنی مجسمه مؤتلفه ژنرال memorialized برای مبارزه در برابر ارتش ایالات متحده پوشش داده نمی شوند.

به عنوان کسب و کار خودی (6/23/20) با اشاره به قانون “نمی توانست به بسیاری از این مجسمه در حال حاضر در حال هدفمند توسط معترضان” با وجود مقررات منع کرده است که مردم از تعرض و ارتکاب خرابکاری در فدرال زمینه. فدرال قانون حفاظت از اموال فدرال; غیر فدرال مجسمه ها تنها تحت پوشش یادبود سربازان حفظ عمل می کنند اگر آنها در حال جانبازان خاطرات.

در علاوه بر این به Confederates قانون نیز اعمال نمی شود به تخریب مجسمه ها و آثار تاریخی اختصاص داده شده به آمار و ارقام مانند Francis Scott Key و کریستوفر کلمبوس, چرا که آنها نه به ما جانبازان. و نه آن را اعمال می شود به برخی از مجسمه ها و بناهای تاریخی از آمار و ارقام که از خدمت در ارتش ایالات متحده مانند اندرو جکسون اگر این خاطرات به طور خاص بزرگداشت خود military service. پس از آن نادرست است برای ایالات متحده آمریکا امروز به پتو ادعا می کند مانند:

هر کسی که vandalizes و یا از بین می برد یک بنای یادبود و یا مجسمه در حال حاضر می تواند محکوم به زندان به مدت 10 سال تحت قانون فدرال است.

گزارش از رسانه ها مانند سی ان ان (6/26/20) و Vox (6/27/20) مرتکب همان اشتباهات بالا هنگامی که آنها موفق به اشاره است که مجسمه های اختصاص داده شده به مؤتلفه ژنرال مانند Robert E. Lee و کارتر ویلیامز Wickham نیست حفاظت شده توسط قانون فدرال است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

فجیع ترین شرکت رسانه ای غالبا نمی نقطه (فاکس, 6/30/20; اخبار روزانه, 6/30/20; عصر ایران, 6/30/20) که وقتی تهمت با اشاره به “آثار تاریخی و مجسمه عمل” در توییتراو با اشاره به یک قانون است که وجود ندارد—وجود دارد هیچ قانون است که نام. اگر چه این سخت است برای گفتن آنچه که در مغلوب ساختن پیشی جستن سر به نظر می رسد که او با اشاره به فرمان اجرایی به عنوان “آثار تاریخی و مجسمه عمل”—که اگر درست خواهد بود ناخالص غصب قدرت قانونگذاری و درمان اجرایی فیات به عنوان اینکه آن قانون شد.

Fox: Trump says government is ‘tracking down the two anarchists’ who threw paint on Washington statue

Factcheckers در ABC (6/24/20) و آسوشیتد پرس (6/29/20) هر دو اشاره کرد که رئیس جمهور است که یک قاضی با اختیارات قانونی برای تحمیل احکام و مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در توییتر هستند “کار برکنار شده و بی ربط” از آنجا که آنها را تغییر ندهید چه اجرای قانون فدرال می خواهد انجام دهد. با چند استثنا قضات معمولا تنها حزب قانونی مجاز به تعیین مجازات مرگ برای جرایم و اگر آنها تصمیم به ارائه یک جمله است که کمتر از ده سال حبس و یا به چشم پوشیدن از زندان در دسترس نباشد—که خود را حق و نه رئیس جمهور. مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی جهت است که اساسا یک یادآوری است که دادستان می تواند به دنبال حداکثر حکم 10 سال حبس اما هیچ الزامی برای قضات به ارائه حداکثر مجازات در هر مورد.

مجسمه داستان بود و نه تنها به عنوان مثال زمانی که بسیاری از شرکت ها در رسانه ها به مخاطبان خود این تصور غلط که مغلوب ساختن پیشی جستن است و قدرت اجرایی او نیست در واقع. در اوایل سال جاری سراسیمگی از گزارش ادعا کرد که تهمت اجرایی منظور در 28 آوریل (دو روز پس از تایسون هشدار داد از پتانسیل “کمبود گوشت”) مجبور گوشت-گیاهان پردازش به باز بماند تحت دفاع تولید عمل می کنند (DPA) با وجود بسیاری از کارکنان خود را آزمایش مثبت برای Covid-19. اگر چه شواهد کمی وجود دارد که تا کنون coronavirus است منتقله ، coronavirus نقاط در ایالات متحده شده اند و مرتبط با گوشت-گیاهان پردازش که در آن کارگران و کار در شرایط نا امن حتی در زمان عادی اما حتی بیشتر خطرناک در طول یک بیماری همه گیر (مکالمه, 5/6/20). بیش از 90 درصد از ما کارگران کارخانه گوشت آلوده با Covid-19 بوده است مردم رنگ (بلومبرگ قانون, 7/7/20).

AP: Trump orders meat processing plants to remain open

به آسوشیتد پرس‘s گزارش (4/28/20) ادعا کرد که

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان اقدام اجرایی سهشنبه به منظور پردازش گوشت گیاهان به باز بماند نگرانی بیش از رشد coronavirus موارد و تاثیر آن در کشور عرضه مواد غذایی.

منظور از دفاع تولید اقدام به طبقه بندی گوشت پردازش به عنوان زیرساخت های حیاتی به سعی کنید برای جلوگیری از کمبود مرغ و گوشت خوک و گوشت در قفسه های سوپر مارکت.

این AP با اتکا بر یک ناشناس که ادعا کرد که برگ برنده دولت در تلاش بود تا “جلوگیری از یک وضعیت” که در آن در دسترس بودن گوشت به سوپر مارکت ها می تواند کاهش می یابد تا آنجا که 80 درصد است که وزارت کار مشغول به کار بود به “ارائه پیشرفته ایمنی راهنمایی برای بسته بندی گوشت می آمد کارگران است.”

سی ان ان (5/1/20) ادعا کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن را سفارش داده وزیر کشاورزی سانی Perdue “قدرت به استناد دفاع تولید عمل می کنند و شرکت را مجبور به نگه داشتن گیاهان خود را زمزمه.” ABC (4/28/20) همچنین اظهار داشت که منظور شد “فوتی و فوری این کشور بسته بندی گوشت می آمد گیاهان که بسیاری از آنها را بسته اند به دلیل Covid-19 شیوع بیماری در میان کارگران به باز بماند به عنوان بخشی از زیرساخت های حیاتی’ در ایالات متحده است.”

اما باید مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از کلمه گرفته شده در صورت ارزش ؟ حقوقی محقق دانیل Hemel (واشنگتن پست, 5/4/20) اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن فرمان اجرایی “نیست در واقع منظور گوشت-گیاهان پردازش به بازگشایی شده است. در واقع آن نیست و سفارش گوشت-گیاهان پردازش به انجام هر کاری است.” Hemel توضیح داد که منظور ادعا میکند که گوشت و مرغ هستند “مهم و استراتژیک مواد” در بخش 101(b) از DPA و نمایندگان رئیس جمهور DPA اقتدار به کشاورزی منشی سانی پردو و همچنین به عنوان اولویت فدرال قرارداد بیش از “عملکرد هر گونه قرارداد یا سفارشات.” منظور خود را وادار می کند نیست هر اقدام و حتی اگر Perdue شد به منظور گیاهان برای بازگشایی تحت اقتدار DPA این امر نه سپر گیاهان از مسئولیت برای Covid-19 قرار گرفتن در معرض و نه نیاز به کارگران برای بازگشت به کار.

WaPo: No, Trump didn’t order meat-processing plants to reopen

کمدین حسن Minhaj را نشان می دهد Patriot Act (6/1/20) انتقاد کابل پوشش خبری را به دروغ گزارش محتوای تهمت اجرایی سفارش—یک وضعیت که دوباره نشان می دهد روزنامه نگاران یا تا به حال به عنوان خوانده شده و یا به اشتباه آن را با وجود آن به اختصار. Minhaj اشاره کرد که در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ظاهرا ادعا به استناد DPA به حذف بالقوه “تنگنا” در گوشت تغذیه در اخبار همایش در روز او آن را امضا تهمت بارها و بارها تاکید محافظ تامین کنندگان گوشت از مسئولیت برای کارگران است.

این دیدگاه که تهمت اجرایی منظور طراحی شده را به گوشت کنندگان پوشش به باز بماند در هزینه خود را از سلامت کارگران—جای هیچ گونه نگرانی بیش از یک “تنگنا” در تولید گوشت—به نظر می رسد از عهده یک Smithfield گیاه در نبراسکا دور شدن با وادار کردن کارگران به بازگشت به کارخانه در آوریل 28, پس از آن بسته شده بود در 27 آوریل برای نگرانی های بهداشتی (NBC, 5/6/20). آن را نیز سخت به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جعلی نگرانی برای ایمنی کارگر به طور جدی هنگامی که دولت او آرامش بخش است OSHA استاندارد و با فرمانداران جمهوریخواه در مسدود کردن بیمه بیکاری برای کارگران امتناع از به خطر زندگی خود را (Payday در گزارش, 4/30/20).

Hemel همچنین با اشاره به این که مغلوب ساختن پیشی جستن را اجرایی نمی کند shield شرکت های بزرگ مانند تایسون و Smithfield از دعاوی ناشی از Covid-19 مواجهه یا ساخته شده و دقیق مشاهده است که بد پوشش رسانه ای در واقع می تواند به نوبه خود یک “کاغذ نازک با اعلام محدود اثر قانونی” به یک “حکم مرگ”:

رئیس جمهور اظهارات از اختیارات قانونی اش کردن کاف توصیه های پزشکی اغلب پایه و اساسی در واقعیت است. اما ما در پاسخ به رئیس جمهور اظهارات مهم, از آنجا که ما می تواند تصورات خود را به حقایق روی زمین. اگر کارکنان بازگشت به کار در گوشت های فرآوری گیاهان به دلیل جمهور را پس از آن برای تمام اهداف عملی او دارای قدرت است که او ادعا میکند حتی اگر هیچ اساسنامه را به او می دهد که قدرت و نظم پیش نویس توسط وکلای خود را ندارد وادار کسی در یک کارخانه به انجام هر کاری است.

دور از خدمت به قدرت پاسخگو در این گونه زود باور پوشش توابع بیشتر برای مشروعیت بخشیدن به سوء استفاده از قدرت است. به ویژه هنگامی که بسیاری از همین رسانه ها هستند اذعان مغلوب ساختن پیشی جستن استبدادی گرايش بسیار مهم است که رسانه ها گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن دستور اجرایی دقیق—و نه اعطای تهمت قدرت است که او در واقع نمی داشتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>