شرکت های بزرگ رسانه ای تنظیم مرحله جدید جنگ سرد با چین

شرکت های بزرگ رسانه ای در حال تخمگذار ایدئولوژیک زمینه را برای یک جنگ سرد جدید با چین ارائه ملت به عنوان یک خصمانه قدرت است که نیاز به نگهداری در چک.

واشنگتن پست (4/23/20) زد یک مقاله توسط جمهوری خواه ایالت میت رامنی دوم جمله که گفت: “Covid-19 همه گیر نشان داده است که به میزان زیادی ما بسیار سلامت است که در دست; از داروهای به, ماسک ما در پکن رحمت است.” امریکا در این مفهوم است که تحت چینی, سلطه استبداد که آشکارا اعمال شده نه تنها توسط دولت چین اما با مردم به طور کلی.

جزئیات مانند ما با داشتن بیش از 21 بار به عنوان بسیاری از کلاهک های هسته ای به چین و یا این واقعیت است که آن را به دلار و یوان چین است که پی ریزی مالی جهانی سیستم را در نظر میگیرد. در عوض به این دلیل که ما واردات بسیاری از کالاهای ساخته شده در چین رامنی خواست خوانندگان به درک چین به عنوان یک آمریکایی’ ستمگران که به طور ضمنی باید مقاومت است.

رامنی هشدار داد مخاطبان خود را که چین یک “گرند استراتژی اقتصادی نظامی و ژئوپولیتیک سلطه” و در نتیجه “غرب” باید “چگ[d]” با “یک استراتژی واحد میان کشورهای آزاد برای مقابله با چین تجارت شکار و فساد متقابل ما امنیت است.”

او گفت: چین در حال انجام یک “هشدار دهنده نظامی ساخت.” مطمئن شوید که شواهد موجود نشان می دهد که ما صرف تقریبا سه برابر آنچه چین را در جنگ خود دستگاه اما “آمریکایی ها باید به راحتی در ما بسیار زیاد نظامی بودجه” رامنی هشدار داد چرا که ظاهرا “چین سالانه تدارکات نظامی و سخت افزار تقریبا یکسان به خودمان” هر چند چند می دانم در مورد این “خارج از طبقه بندی تنظیمات.”

سپس او نشان داد چین قرار تهدیدی برای آمریکا “امنیت”: “از آنجا که ما نظامی به ماموریت های سراسر جهان این بدان معنی است که در اقیانوس آرام که در آن چین تمرکز قدرت شلیک خود را, از آن خواهد شد که برتری نظامی.” به عبارت دیگر چین است که یک خطر جدی است چرا که آن را “تمرکز قدرت شلیک خود را” در اقیانوس نزدیکترین به آن در حالی که ما را به حق الهی به امپراتوری مستلزم آن است که نظامی خود را اشباع جهان است.

سناتور استدلال کرد که “عمل باید استفاده شود در امنیت ملی بخش” مانند تلفن و تکنولوژی و پزشکی است که “کشورهای آزاد باید در مجموع موافقم که ما را به خرید این محصولات تنها از دیگر ملل” به عنوان بخشی از طرح “حمایت از…امنیت ما است.”

این ایده که چین یک تهدید برای آمریکایی ها امنیت است بی پایه و اساس: چین نشده تهدید به حمله امریکا و در حالی که ما یک حضور نظامی در منطقه آسیا/اقیانوس آرام. پنتاگون با حمایت هر دو حزب می خواهد به بلعیدن است که تهدید با 20 میلیارد دلار افزایش بودجه و با سلاح تهاجمی مانند زمین مبتنی بر موشک های کروز تاماهاوک که ممنوع شده است توسط Intermediate-Range Nuclear Forces پیمان تا زمانی که ما به ان رسیدگی کند. چین, در ضمن هیچ تاسیسات نظامی در هر نقطه نزدیک به ایالات متحده است.

رامنی بارها و بارها به نام “کشورهای آزاد” یک دسته بندی که در آن او شامل آمریکا به چین است. در انجام این کار, او بازیگران تضاد بالقوه به عنوان یک تمدن نبرد بین آزادی و دیکتاتوری—که آمریکا بیشترین جمعیت زندانیان سرانه بر روی زمین نیست مشکل این سناتور چارچوب است.

رامنی همچنین با اشاره به چین و یا آن شیوه های اقتصادی به عنوان یک “درنده” “درنده” و یا “شکار” هشت بار ساخت آمریکا و متحدان آن قرار طعمه. “امروز” رامنی نوشت: “پکن سلاح از انتخاب اقتصادی است: این نکته از آن نیزه های صنعتی جهانی شکار.” چین “یک درنده unbound با قوانین به دنبال رقبای خود” تا “وقتی بهداشتی فوری بحران گذشته است و ایالات متحده باید تشکیل همفکر سازمان ملل به منظور توسعه یک استراتژی مشترک با هدف dissuading چین از دنبال کردن آن درنده مسیر است.” رامنی است تبلیغ یک timeworn جهان بینی است که در آن فریبکارانه وحشیانه اعتقادی به استفاده از, معصوم, قانون مطیع آمریکایی که کسب و کار هرگز شکستن قوانین و یا انجام هر چیزی است که می تواند به عنوان درنده.

واشنگتن پست جورج (4/29/20) نیز گفت که لازم است به “ایستادن به چین” دفاع که ما اتخاذ “سیاست ملی مقاومت” نسبت به این کشور است. این زبان از جنگ نشان می دهد که چین ارائه یک خطر برای ما این است که به ملاقات با آمریکا ممکن است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

را تشویق presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن به “عمل آنچه که او موعظه در مورد bipartisanship ارتباط خود را” راست جمهوری خواه ایالت تام پنبه “اندازه گیری اما مصر پشتیبانی برای بررسی نقش احتمالی از یک ووهان, چین, آزمایشگاه تحقیقاتی در شیوع کروناویروس.” توسط حمایت های نژادپرستانه طلبی سناتور پیشنهاد پرس و جو خواهد شد که جریان اصلی بسیار مشکوک تئوری توطئه (Grayzone, 4/20/20) وی از سوی مامورین که Covid-19 چینی سلاح بیولوژیکی انداخته شاید ناخواسته از یک آزمایشگاه تحقیقاتی در ووهان.

همچنین به نظر می رسید به تایید پنبه

سوال[ing] از این ویزا برای افرادی که از چین به دنبال ادامه تحصیل در اینجا در پیشرفته علم و تکنولوژی در زمینه های: اگر دانش آموزان چینی می خواهید به مطالعه “شکسپیر و Federalist Papers, این چیزی است که آنها نیاز به یادگیری از امریکا است. آنها لازم نیست برای یادگیری محاسبات کوانتومی و هوش مصنوعی از امریکا است.”

حداقل خواهد تکثير و کاهش یافته است به سوال مفهوم که دانش آموزان چینی انجام تحصیلات تکمیلی پژوهش های علمی در امریکا باید با سوء ظن به طور ضمنی چرا که آنها ممکن است درگیر در مبارزه با دزدی دریایی و یا جاسوسی از طرف دولت چین هر چند هیچ مدرکی ارائه شده است برای این اتهام. این یک دیدگاه است که تصور که ثروتمندترین, پرجمعیت ترین کشور بر روی زمین ممکن است به نحوی نگهداری شود به دور از فن آوری های پیشرفته—هر چند در دراز مدت ایالات متحده بیشتر برای به دست آوردن از تحقیقات چینی از راه دیگری در اطراف (CounterSpin, 5/24/19).

کانادا پست مالی (5/4/20) یک گام به پیش رفت و گفت که “چین باید آورده شود تا پاشنه پا” animalizing زبان که hearkens بازگشت به زمانی که قدرت های غربی در واقع تسلط بر چین و درمان کشور به چنین دلخوشیها به عنوان جنگ تریاک (London Review of Books, 11/3/11).

یک فاکس نیوز در مقاله (5/4/20) رفت و پر آتش و گوگرد تماس با ما “برای گرفتن انتقام [از] مرگ و میر صدها هزار نفر” بوده که ناشی از Covid-19. یکی دیگر از روباه ماده (5/4/20) گفت: لازم است به “نگه چین پاسخگو” برای آسیب coronavirus است باعث کف میسوری را در پرونده ای علیه این کشور بدون اشاره به یکی از جزئیات جزئی: ما دادگاه را بدون صلاحیت به سو چین (رویترز 4/21/20). قابل توجه دیگری مانع به ما رسانه ها انتقام توهمات است که ایالات متحده و چین را بزرگترین تجارت دو جانبه رابطه چیزی است که ما به سختی در یک موقعیت برای شکستن دور از, با اقتصاد چین عمدتا به بالا و در حال اجرا و ما را تا حد زیادی نیست.

به طور مشابه بوستون هرالد جو Battenfeld (4/14/20) معتقد است که “مغلوب ساختن پیشی جستن[‘s] حرکت به نگه چین [و] سازمان بهداشت جهانی پاسخگو [بود] دیر شده” اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن تعلیق کمک های مالی به سازمان ملل متحد اصلی بیماری های عفونی-مبارزه بدن. می شود که 15 درصد از بودجه خود را از ما; Battenfeld خود اذعان دارد که برداشت این “می تواند [ناتوان] سازمان بهداشت و درمان طرح”; به عبارت دیگر تضعیف بهداشت جهانی در سراسر جهان در طول یک بیماری همه گیر است که یک راه خوب برای آموزش چین یک درس است.

نویسنده همچنین تایید شده که ما “غیر ممکن[ing] تحریم ها در چین برای نقش خود را در گسترش coronavirus” نوع جنگ اقتصادی آمریکا به راه انداختن در برابر چندین کشور باعث بی حد و حصر مرگ و بدبختی (Jacobin, 3/26/20). با توجه به این واقعیت است که چین تا حد زیادی Covid-اقتصاد آزاد است که به احتمال زیاد در مراتب قوی تر شکل از ما را برای آینده قابل پیش بینی آن را مشکوک است که واشنگتن خواهد بود و در هر موقعیت به اعمال تحریم در پکن.

بیشتر مشکلات فراوان با این ایده که چینی ها بد باید برای Covid-19 آمریکایی خوب بچه ها. به عنوان مورخ Vijay Prashad (مردم را اعزام 4/23/20) نشان داد روایت از یک چینی-که coronavirus پوشش خود را عمیقا ناقص. و آن سخت است برای دیدن چگونه چین مقصر است برای ما را ملال انگیز در پاسخ به همه گیری است که مشخص حرکت می کند مانند رد یک coronavirus تست و تایید شده توسط سازمان که در ماه ژانویه در حمایت از یک آزمون طراحی و توسعه توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) بود که اعزام تا ماه فوریه و بعد از آن کار نمی کند به درستی هنگامی که آنها (واشنگتن پست 4/18/20).

شرکت های بزرگ رسانه ها با تحریف و مبالغه در حال بتونه کاری آمریکا برای دیدن چین به عنوان یک تبه کار خائنانه که به زور و اجبار مواجه شاید با خشونت است. ارائه چین و مردم چین—به عنوان یک تهدید برای ایالات متحده و مردم آن است که بسیار بی پروا در یک لحظه ای که وجود دارد این است که یک “هشدار دهنده افزایش در ضد آسیایی نژادپرستی مرتبط با Covid-19” (NBC 4/16/20). اما چنین ملاحظات مشکل نیست کسانی که در کسب و کار ginning تا نفرت لازم برای یک جنگ سرد جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de